reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
hihi, Katarzyny rządzą na forum poznanianek :-)

:tak:

nie da się ukryć ale Katarzynek jest tu wiele, kto wie, może i rocznikowo jesteśmy blisko, i imie było
wtedy bardzo popularne????;-):-)

co do pogody to faktycznie nas nie rozpieszcza :no::no: a może któraś z Was ma na chwilę obecną niepotrzebne kalosze nadające się dla chłopca rozmiar 22/23, ewentualnie mogę pożyczyć granatowe ocieplane 25 ( też już używane, dostałam od kolegi z pracy, ale niestety dla mojego na przyszły rok, teraz dużo za duże), ponieważ jadę w sierpniu nad morze to muszę się zaopatrzyć w kalosze, choć mam szczerą nadzieję ich nie używać, bo chyba będzie LATO jeszcze tego roku????:nerd::nerd::nerd:

Biedronka, co do lekarza - kobiety, możesz podejść do przychodni na Kasprzaka ( koło dziecięcej PROMYK), rejestracja tak troszkę w dół jakby w piwnicy, ale nie wiem kiedy babka będzie przyjmowała, bo w chwili obecnej jest na L4( chyba po jakimś wypadku), ja byłam do niej zarejestrowana, ale przepisali mnie do faceta, ale możesz się zorientować, to jest najprawdopodobniej nr do tej rejestracji: 061/866 00 18, ale facet też był całkiem do rzeczy :-):tak::-D;-)
 
Jarzebinka niestety moja Sandzia ma kaloszki 20/21 wiec niese\tety nie pomoge.
Jesli chodzi o lekarza to ja chodze na Lecha do faceta tel podam póxniej. Pozdrawiam
 
hihi, Katarzyny rządzą na forum poznanianek :-):tak:
joł joł!!!!!!!!
okokaj6.gif


no co Ty katasia pewnie,że wszystkie tęskniłysmy
joł joł
okokaj6.gif
!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dzwoniłam do Katki.
Drugi dzień robią jej badania, zrobili dokładny wywaid lekarski a w tej chwili już pewnie ma najważniejsze badanie - rezonans, po którym prawdopodobnie będzie wiadomo co i jak dalej...
trzymajta kciuki aby było OK.
Jak coś będę wiedziała więcej to dam znać.
Katka pozdrawia.
joł!!
 
dzięki Słowiczek za info, też pozdrów Katkę od nas wszystkich i każdej z osobna :rofl2::rofl2::rofl2:prawda dziewczęta, że ją pozdrawiamy i życzymy powrotu do zdrowia!!!
 
reklama
Do góry