reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

mój mąż mówi "pierwsze słyszę":))))
katuś mąż mój mówi,że jak leżałam w szpitalu to w szpitalu właśnie wypisali mu opiekę na dziecko of course:) więc nie wiem jak to jest...
 
reklama
Katuś może w szpitali Ci powiedzą co i jak? po porodzie mi się pytali, czy mąż chce L4 na opiekę nade mną. z tego co wiem, to nie było 100% płatne, dlatego Sz wolał wziąć normalny urlop wypoczynkowy.
 
mhm...
no to kicha pewnie będzie i Wtk będzie musiał wziąć normalne L4,skoro pediatra nie che dać,bo dziecko zdrowe,ja w szpitalu,wiec opieki nie potrzebuje,a urlopu mu nie przesuną...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ja właśnie skończyłam,pisanie wszystkiego,co Wtk musi wiedzieć.Dawki lekarstw,wizyty u lekarzy itp,itd.

Jestem już spakowana.

Zuzia ostatnio powiedziała,ze jak mnie nie będzie,to ona będzie gotowała tacie obiady i ścierała kurze,nie będzie robić tylko zupek i odkurzać,bo nie umie.tak mi sie smutno i ciepło zarazem zrobiło.

Pozdrawia Katka :ninja2:
 
Katka super masz córcię :-) nie martw się, Wtk na pewno poradzi sobie z dziewczynami :tak: a ja zaciskam kciuki, żebyś nie była w szpitalu ani dnia dłużej niż to koniecznie i szybko do nas wróciła cała i już zdrowa raz na zawsze :tak:
 
Leyna - nie dziękuję ;-)
Znowu sie złapałam.Za każdym razem kiedy patrzę na nowe zdjęcie w Twym awartarku,myślę,że ścięłaś włosy.

Na pewno będę coś tam pisać do Biedronki/Słowiczka ze szpitala,że jeść mi nie dają,że pielęgniarka mnie kłuje..najwyżej wlecicie całą ekipą i rozruszacie towarzystwo...;-);-);-)A towarzystwo będę miała,nie ma co:eek::eek:.Jak ostatnio tam leżałam,najmłodsza babka,z sali była starsza ode mnie o 20 lat:eek:.Ale Mp3 tez juz sobie spakowałam i zapas baterii.... hyhy


Buźka
 
NO TO CO,ZE PISZę DO SIEBIE SAMEJ:dry::oo::biggrin2:

Ja po porannej kaszce Hani,a w trakcie kawki.Młoda dziś obudziła sie później niż zwykle,bo nie o 4,a o 5:20.zjadła i śpi dalej.Ponieważ ząbkuje na całego,daje jej melisę do picia,wczoraj dałam Calpol i zadziałało.

No cóż dziewczęta:cool:,miłego tygodnia WAM życzę.Pogody,pogody,pogody ducha również...mam nadzieje,ze do ZA TYDZIEń.Trzymajcie sie ciepło i zdrowo.Ja jadę sie wyspać:blink::happy2:...heheh taki żarcik,co by się nie smucić.Pogodziłam/poddałam się już z faktem.


Pozdrawia Katka:ninja2:
 
:blink:ciekawe jak tam Katuś w hospitalu:confused:
laski potrzebuje namiaru na gina: kobieta, nfz,niedługi termin oczekiwania plissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
 
Leyna - nie dziękuję ;-)
Znowu sie złapałam.Za każdym razem kiedy patrzę na nowe zdjęcie w Twym awartarku,myślę,że ścięłaś włosy

nie ścięłam włosów, tylko taką krótką grzywkę mam, a reszta z tyłu upięta
tu zdjęcie z avatarka "w oryginale"
normal_pete-20070607-2.JPG



Biedronko niestety nie pomogę Ci w kwestii gina kobiety na NFZ bo ja chodzę do faceta prywatnie :no:

aaa, Katuś, czekamy tu na Ciebie, szybko do nas wracaj :-)
 
Czesc laski.
Witam po długiej nieobecności, miło widzieć nowe forumowiczki. Nikt chyba za mna za bardzo nie tesknił. Jak widze znowu choroby sie was trzymaja i inne problemy z dziećmi.
My w piatek wrócilismy z tygodniowego urlopu na Kaszubach, pięknie, malowniczo i cicho tylko pogoda nie dopisala ale mimo to wypoczełam,
Sandra pobiegała troche w kaloszkach wiec jest git. chetnie wrócimy tam za rok.
Pozdrawiam was gorąco w te chłodne dni.
 
reklama
Do góry