reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

hejo!!!!!!!!!!!!!!!!!
właśnie wróciłam z 2 dniowej wycieczki z Wrocławia, byłam odwiedzić tamtejszą rodzinkę, pogoda mocno nie dała nam się nawet we znaki, ale za to wózek-a raczej jego waga, poprostu koszmar, nie jest to napewno wózek turystyczny, wszędzie schody(pociąg, tramwaj i te stare kamienice) dlatego w sobotę idę sobię kupić duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo lżejszą spacerówkę :zawstydzona/y::-) bo ciężartych wózków nie jest chyba pomyślany z myślą o matkach, poprostu ....................................................:-);-) niepotrzeba już siłowni, wózek, dziecko czasem jakieś zakupy i ręce opadają

co do słoneczka , to ja moge troszke się pochwalic ale jestem już opalona, szczególnie,że ja bardzo lubie poleżeć na słoneczku i się powygrzewać, małego chowam do namiotu, więc każdy jest zadowolony,
a może w sobotę jak będzie pogoda spotkamy się w większym gronie nad RUSAŁKĄ ?
 
reklama
Witam :-)

Katko - niech popada jak najbardziej... niech się w końcu trochę trawa bardziej zazieleni, bo na razie to zżółkła od słońca :baffled:

Jarzembinka - ja jak najchetniej na spotkanie, ale niestety ta sobota odpada... mój mąż musi być w pracy a popołudniu ja lecę do fryzjera i to pewnie potrwa jakieś 3 godzinki... :sorry2:

No nic... ja pozdrawiam i zmykam :-)
 
Wanda - no masz racje,niech popada,ale akurat w weekend;-)

A jaka fryzurke sobie zrobisz ?

A ja wypije kawke i ide budzic piekne,bo Zuzia do przedszkola idzie na 9.


Pozdrawia Katka:ninja2:
 
mieliśmy w sobotę jechać na działkę, ale jak ma popadywać... to może byśmy zostali w domu i okna bym pomyła :confused: wiem, brzmi dziwnie: myc okna podczas deszczu, ale kurcze są brudne a ja nie mam czasu.....
dajcie mi trochę wolnego czasu.....
 
Hejka :-)

Leyna - dokladnie to sobie pomyślała - myć okna w deszczu :laugh2::laugh2::laugh2: Ale wiesz co... chyba mnie natchnęłaś, też mam brudne... chyba idę myć :-D:-D:-D

Katka - nie mam pojęcia co zrobię z włoskami :-) Na pewno farba na odrosty, na pewno jakieś podcięcie, ale pewnie nie zmienię fryzurki znacznie :-) Lubię moje włoski... no i zapuszczam dalej :-)
 
wanda - a ja myslalm juz ze to nowe zdjecie w avartarku to TY po fryzjerze juz;-):cool: hyhyhy
leyna - ja chce weekend urlopu..............SAMA:cool2:


Hania spi,Zuzia w przedszkolu,ja sobie posiedzialam i ide cos porobic,


Pozdrawia Katka:ninja2:
 
reklama
BIEDRONKO, przepraszam, jeśli jestem wścibska, ale co Ty kochana robisz na wątku samotnych rodziców?? co się dzieje? :szok: :-( oczywiście, jeśli nie chcesz/nie masz ochoty/uważasz, że to nie moja sprawa, to nie odpowiadaj, ja się nie obrażę ;-) tylko jakoś tak smutno mi się zrobiło...
 
Do góry