reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy coś tu widać ?

Napisałam ze tez tak miałam. Każdy tez mi mowil ze fabryczna, a ta fabryczna kreska wychodzi raz na milion testów a nie na dwóch testach… Jeśli ciąży nie ma to test jest biały i tyle nie ma żadnych cieni a jednak tak się zaczyna jeśli ktoś bada się testem 5 dni przed miesiączka. I wierze mocno ze koleżance się udało. Masz racje lepiej je napisać ze to fabryczna . Niech siedzi biedna i duma i się martwi dalej czy się udało. Trzeba mocno wierzyć w swoje pragnienia i być pewnym właśnie tego ze tym razem się udało ! Co miesiąc może się rozczarować osoba starająca się o dziecko i na pewno nie przez to ze życzę jej ze jednak się udało [emoji4]Proponuje wyjąc kij z dupy na przyszłość i trochę wyluzować.
No to wyjmij ten kij jeśli masz bo ja nie mam [emoji8]

Napisałaś wyraźnie, że autorce się udało. Ok jeśli widzisz tu wyraźną kreskę ciążową to gratuluję wzroku bo autorka sama ma wątpliwości skoro pyta [emoji2370]

Kreska testowa nie wychodzi raz na milion. Wiesz ile dziewczyn co miesiąc ma cień cieni a betę ujemną?

Życzę autorce z całego serca dwóch kresek jak i każdej starającej się dziewczynie ale dopóki nie ma pewności nie ma ciąży. Tym bardziej, że do dnia miesiączki jeszcze trochę czasu. Beta rozwieje wszystkie wątpliwości.
 
reklama
Napisałam ze tez tak miałam. Każdy tez mi mowil ze fabryczna, a ta fabryczna kreska wychodzi raz na milion testów a nie na dwóch testach… Jeśli ciąży nie ma to test jest biały i tyle nie ma żadnych cieni a jednak tak się zaczyna jeśli ktoś bada się testem 5 dni przed miesiączka. I wierze mocno ze koleżance się udało. Masz racje lepiej je napisać ze to fabryczna . Niech siedzi biedna i duma i się martwi dalej czy się udało. Trzeba mocno wierzyć w swoje pragnienia i być pewnym właśnie tego ze tym razem się udało ! Co miesiąc może się rozczarować osoba starająca się o dziecko i na pewno nie przez to ze życzę jej ze jednak się udało 😊Proponuje wyjąc kij z dupy na przyszłość i trochę wyluzować.
Fabryczna kreska raz na milion? Skąd takie dane?

Zdradzę Ci tajemnicę, to że TY TAK MIAŁAŚ nie oznacza, że to jakaś reguła. Po prostu Ci się udało. Poczytaj tu wątki i zobacz ile takich kresek zakończyło się brakiem ciąży.
 
Zadnej kreski tu nie ma a tym bardziej objawów, głowa płata figle a co do koleżanki, której się udało bo „tak” tez miała to gratuluje ale fabryczną bardzo dużo kobiet widzi i niestety nie udaje się im do teraz. Wiec teorie o tym ze fabryczna jest raz na milion to nie na tym forum :) i lepiej ochłodzić trochę emocje starającej się osobie niż jej zludną nadzieje dawać…
 
Napisałam ze tez tak miałam. Każdy tez mi mowil ze fabryczna, a ta fabryczna kreska wychodzi raz na milion testów a nie na dwóch testach… Jeśli ciąży nie ma to test jest biały i tyle nie ma żadnych cieni a jednak tak się zaczyna jeśli ktoś bada się testem 5 dni przed miesiączka. I wierze mocno ze koleżance się udało. Masz racje lepiej je napisać ze to fabryczna . Niech siedzi biedna i duma i się martwi dalej czy się udało. Trzeba mocno wierzyć w swoje pragnienia i być pewnym właśnie tego ze tym razem się udało ! Co miesiąc może się rozczarować osoba starająca się o dziecko i na pewno nie przez to ze życzę jej ze jednak się udało 😊Proponuje wyjąc kij z dupy na przyszłość i trochę wyluzować.

Chcialabym jeszcze tylko zwrócić uwagę, ze od kreski do zdrowo zakończonej ciazy droga długa i daleka. Mozna mieć i dwie kreski i nic z tego nie wyjdzie.
Wole powiedzieć szczera prawdę niż najbardziej nawet różowa teorie tam, gdzie nie ma podstaw do jej głoszenia.
A tutaj, naprawdę nic nie widać. Jeśli ty coś widzisz to ja nie wiem…może wyobraznia ci przeslania rzeczywistość? 🤷‍♀️
 
A co do postu i sytuacji to test najlepiej robić w dniu spodziewanej miesiączki najwcześniej lub jeśli MAMY OBJAWY ciąży to sprawdźmy czy to możliwe i na pobranie krwi w kierunku zbadania poziomu beta hcg - jeśli wynik ujemny - głowa płata figle :)
 
Ja również kresek nie widzę. Objawy nie muszą od razu sugerować ciąży. Może jakaś infekcja, pogoda, pms, jesień za pasem.
 
Witam, od niedawna staramy się o dziecko z partnerem, wczoraj i dzisiaj zrobiłam test obydwa wyszły tak samo wydaje mi się że widzę zarys drugiej kreski ale nie jestem, pewna czy wy coś widzicie ? Zobacz załącznik 1310533
Na pierwszym zdjęciu nic nie widzę, a na drugim zdjęciu faktycznie jest blado różowy, ledwo zauważalny pasek :)

Trzymam kciuki!
 
Napisałam ze tez tak miałam. Każdy tez mi mowil ze fabryczna, a ta fabryczna kreska wychodzi raz na milion testów a nie na dwóch testach… Jeśli ciąży nie ma to test jest biały i tyle nie ma żadnych cieni a jednak tak się zaczyna jeśli ktoś bada się testem 5 dni przed miesiączka. I wierze mocno ze koleżance się udało. Masz racje lepiej je napisać ze to fabryczna . Niech siedzi biedna i duma i się martwi dalej czy się udało. Trzeba mocno wierzyć w swoje pragnienia i być pewnym właśnie tego ze tym razem się udało ! Co miesiąc może się rozczarować osoba starająca się o dziecko i na pewno nie przez to ze życzę jej ze jednak się udało 😊Proponuje wyjąc kij z dupy na przyszłość i trochę wyluzować.

Dlatego nie popieram wstawiania testów w neta, bo połowa nic nie widzi, gdzie zarys faktycznie jest. Tylko beta potwierdzi czy zarys fabryczny, czy tez wczesna ciaza. Ja mialam jasniejsza kreske i ciaza byla. Autorko zrob bete, powodzenia. Daj znac jak wyniki
 
reklama
Mi też dziś takie cienie cienia wyszły , mam termin @ na jutro , rano powtórzę jeżeli znów będzie coś przebijać to idę na betę
 

Załączniki

  • IMG_20210829_070309.jpg
    IMG_20210829_070309.jpg
    51,9 KB · Wyświetleń: 159
  • IMG_20210829_081232.jpg
    IMG_20210829_081232.jpg
    63,1 KB · Wyświetleń: 166
Do góry