reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy cieszy was macierzyństwo?

A mogę zapytać w jakim wieku są dzieci? I jak to jest z taką gromadką? U mnie na pokładzie dwójka. Tracę dużo czasu np. Na rozwiezienie do przedszkola/szkoły. A czwórkę? Dopiero bym pół dnia w aucie spędziła 🙈
17 lat, 9( niepełnosprawny syn),7 lat, 4 lata.Wstajemy o 6.30 szykujemy się do rozwózki bandy😂później biegiem do pracy( mam tą możliwość, że w tyg mogę zrobić sobie wolne na obowiązki domowe oraz moje potrzeby typu kosmetyczka itp) , zbieranie dzieciaków powrót do domu gotowanie, sprzątanie, pranie, zajęcia dodatkowe i terapia a o 18.30 do łóżek. Od 19 czas wolny 😂. Tak to prawda mamy to takie darmowe taxi zawsze na czas😄wcześniej gdy trenowałam to robiłam trening przed pracą ale zdrowotne sprawy zmusiły mnie do odpuszczenia tematu.
 
reklama
A mogę zapytać w jakim wieku są dzieci? I jak to jest z taką gromadką? U mnie na pokładzie dwójka. Tracę dużo czasu np. Na rozwiezienie do przedszkola/szkoły. A czwórkę? Dopiero bym pół dnia w aucie spędziła 🙈
17 lat, 9( niepełnosprawny syn),7 lat, 4 lat. Wstajemy o 6.30 szykujemy się do rozwózki bandy😂później biegiem do pracy( mam tą możliwość, że w tyg mogę zrobić sobie wolne na obowiązki domowe oraz moje potrzeby typu kosmetyczka itp) , zbieranie dzieciaków powrót do domu gotowanie, sprzątanie, pranie, zajęcia dodatkowe i terapia a o 18.30 do łóżek. Od 19 czas wolny 😂. Tak to prawda mamy to takie darmowe taxi zawsze na czas😄wcześniej gdy trenowałam to robiłam trening przed pracą ale zdrowotne sprawy zmusiły mnie do odpuszczenia tematuj
Dzięki, zrobiłaś mi dzień tą odpowiedzią ❤ męczą mnie okrutne mdłości więc mam poczucie, że nie dam rady. Dlatego potrzebowałam przeczytać taką pozytywną odp. Miłego dnia :)
Bardzo mi miło😀miłego dnia ❤️
 
17 lat, 9( niepełnosprawny syn),7 lat, 4 lata.Wstajemy o 6.30 szykujemy się do rozwózki bandy😂później biegiem do pracy( mam tą możliwość, że w tyg mogę zrobić sobie wolne na obowiązki domowe oraz moje potrzeby typu kosmetyczka itp) , zbieranie dzieciaków powrót do domu gotowanie, sprzątanie, pranie, zajęcia dodatkowe i terapia a o 18.30 do łóżek. Od 19 czas wolny 😂. Tak to prawda mamy to takie darmowe taxi zawsze na czas😄wcześniej gdy trenowałam to robiłam trening przed pracą ale zdrowotne sprawy zmusiły mnie do odpuszczenia tematu.
Podziwiam. Chociaż, akurat godzin spania i ja się trzymam. O 20 mam już wolne 🙂
 
Ja podziwiam wszystkie matki gdyż kazda z nas robi kawał dobrej roboty🙂
Ps. Gdy dzieci idą wcześniej spać rodzice mają czas dla siebie a to jest ważne w natłoku obowiązków dnia codziennego.
Zgadzam się. Mamy wtedy czas DJa nas/dla siebie. Mogę bez wyrzutów wziąć długą kąpiel, obejrzeć z mężem film czy wyjść na piwo/do kina że znajomymi. Chociaż przyznaje, że zdarza mi się też robić obiad na kolejny dzień lub ogarniać stertę prasowania 😉
 
Zgadzam się. Mamy wtedy czas DJa nas/dla siebie. Mogę bez wyrzutów wziąć długą kąpiel, obejrzeć z mężem film czy wyjść na piwo/do kina że znajomymi. Chociaż przyznaje, że zdarza mi się też robić obiad na kolejny dzień lub ogarniać stertę prasowania 😉
Zazdroszcze, u nas co chwile się budzi, więc nie mogę nawet iść siku w spokoju, spi na naszym łóżku i od 18 czatuje żeby mie spadł:(
 
Zazdroszcze, u nas co chwile się budzi, więc nie mogę nawet iść siku w spokoju, spi na naszym łóżku i od 18 czatuje żeby mie spadł:(
Ja mam trochę starsze dzieci i nie karmię już piersią. Jak karmiłam (do 18 miesiąca życia) to też różnie że snem bywało.
 
Moja doba trwa 24h, mam chore 3miesieczne dziecko i udaje mi się ogarnąc swoje rzeczy🙉 Mąż wypełnia swoje obowiązki jako ojciec i wtedy mam czas dla siebie😉
Ciesz się tym stanem bo jak dziecko pójdzie do żłobka czy przedszkola a Ty do pracy to tak kolorowo już nie będzie. Wtedy nie będziesz wiedzieć co masz zrobić najpierw i w co ręce włożyć.
 
reklama
Do góry