reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czworaczki

Byłam wczoraj na badaniach prenatalnych, z maluszkami wszystko dobrze, jajniki też się ruszyły, lewy ma 7cm, prawy jeszcze ma 14cm. Ale pewnie mocniej dostał tymi hormonami.. Dostałam skierowanie na echo serduszek do Łodzi. Dzisiaj mam zadzwonić i dowiedzieć się jaki termin ustalili lekarze.
 
reklama
Ogromne gratulacje :-) :)
Na początku na pewno lekko nie będzie, ale później ile radości będzie. Myślę, że będzie wesoło jak maluchy zaczną się śmiać tak świadomie. Ciekawie też pewnie będzie jak zaczną raczkować :laugh2:
Oczy naokoło głowy hehe.

Dziękuję :) oj tak, będzie bardzo ciekawie przy takiej ilości maluchów. jak zaczną chodzić to każdy w swoją stronę :D Będzie trzeba dać radę, innego wyjścia nie ma :)
 
Byłam wczoraj na badaniach prenatalnych, z maluszkami wszystko dobrze, jajniki też się ruszyły, lewy ma 7cm, prawy jeszcze ma 14cm. Ale pewnie mocniej dostał tymi hormonami.. Dostałam skierowanie na echo serduszek do Łodzi. Dzisiaj mam zadzwonić i dowiedzieć się jaki termin ustalili lekarze.

Super. Oby maluszki dalej tak ładnie rosły :)
 
Dziewczyny właśnie zaczynam 13 tydzień. Odczuwam w brzuchu pulsowanie. Myślicie że mogę zacząć już odczuwać ruchy? Dzieciaczki mają niecałe 6cm to razem minimum 22-23 jest...
 
Myslee, że na ruchy to za wcześnie. Macica też większą niż w pojdynczej ciąży. Myślę, że to puslowania tętnicy przy macicy lub jelita. Ale mogę się mylić
 
Gratuluje czworaczków i życzę spokojnej, zdrowej ciąży. Co do ruchów to ja w bliźniaczej czułam delikatne bulgotanie w 15tc więc myślę, że przy czworaczkach możesz czuć już delikatne ruchy (właśnie w formie bulgotania).
 
reklama
Gratuluje czworaczków i życzę spokojnej, zdrowej ciąży. Co do ruchów to ja w bliźniaczej czułam delikatne bulgotanie w 15tc więc myślę, że przy czworaczkach możesz czuć już delikatne ruchy (właśnie w formie bulgotania).

Dziękuję :)
A macie kobietki jakieś rady jak lepiej się nawadniać? Zupy, soczyste owoce nie stanowią problemu. Mogłabym cały czas. Ale mam problem, żeby wypić całą butelkę wody w ciągu dnia a wiem, że to jest bardzo ważne :( Czy nie robić nic na siłę i pić wtedy kiedy faktycznie mam potrzebę?
 
Do góry