reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka i inne środki lokomocji naszych maluchów ;D

reklama
wiem, że nie ma wyposażenia dodatkowego, ale u mnie czasem promocje są w sklepie i może trafię ;-) Pomału stwierdziliśmy, że najwyższy czas jednak zamówić wózek, ale spytam się jeszcze lekarza, czy już możemy oddychać spokojnie i zacząć się szykować, czy jeszcze poczekać.
Mój K. jest zakochany w tym wózku. Model rzeczywiście jest nowy na rynku, ale wygląda solidnie. Chyba są też modele z kołami skrętnymi, ale nie pamiętam, który to stelaż, bo w sklepie też był do wypróbowania i bardzo mi się podobał :-D
 
To ja się chyba pospieszyłam, bo wczoraj zamówiliśmy wózek i fotelik :) kolor_b-sk.jpg
 
Ja mam jeden "problem" z głowy, ponieważ moi rodzice powiedzieli, że chcą kupić Karolci wózek. Jestem z tego powodu zadowolona, bo wiadomo, że to spory wydatek, a rodzice bardzo chcą, więc nie będziemy się sprzeciwiać.

Agunia czy możesz mi napisać co to za model tego wózka i jeśli jeszcze mogę wiedzieć ile kosztuje:-) Bardzo podoba mi się ta fura i mam nadzieje, że cena nie powala zbytnio na kolana:-D
 
27012701, z tego co widzę na obrazku jaki wkleiła Agunia, to pisze tam Marita ;) Tak więc google i pewnie znajdziesz ;)

Ja dalej obstaję za moim szarym x landerkiem.. Coś mi właśnie M. dzwonił, że moja przyszła mam nadzieję teściowa (babcia Adasia) chyba podejmie się tego zakupu..:-)
 
U nas stale i niezmiennie pozostaje Skrzat Capri którego kupić musimy sami jak z resztą wszystko bo nikt nam na nic nie da ani nie kupi. Jeszcze 3 tyg i zamówię wózek już się nie mogę doczekać tego zakupu :-)
 
Wózek nazywa się Roan Marita, cena jest ok bo kosztuje u nas 1122 zł, fotelik 370 zł, więc ok, zresztą nam kupują wózek rodzice ,więc kolejny wydatek miej...,a wózek kupiłam w sklepie Dyzio w pasażu Tesco na Opieńskiego.
 
reklama
Do góry