reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

reklama
Miałam okazję prowadzić x-landera xa i muszę przyznać,że to sama przyjemność. Jest solidny, dobrze wykonany i naprawdę świetnie się go prowadzi. Chociaż jak dla mnie jest trochę za ciężki i niestety nie ma przekładanej rączki ani nawet siedziska. Gdyby nie to, też bym się na niego zdecydowała.
 
A ja wyłapałam pierwsze wady IMPLASTA ecoline 2010.

Tak sobie stoi w pokoju.. i często go "sprawdzam" :)
Więc.. jest ciężki.:eek: Tak jak wcześniej wydawał mi się super pod tym względem tak teraz, w momencie gdy go co chwile przestawiamy, zauważyłam, że ze schodów bym go sama nie zniosła..I chyba nawet mój D. miałby troche problemu:tak:

Druga wada.. gdy się mu człowiek dłużej przygląda widać takie brzydkie miejsca spawania elementów stelażu.. Nie wygląda to super:crazy:

I trzecia: trzeba mieć 3 ręce, żeby wyciągnąć gondolke lub fotelik:tak: na pewno z dzieckiem w środku się tego nie zrobi, bo za bardzo nim "trzepnie":rofl2:.
Dla mnie było problemem założenie fotelika tzn. nie umiałam zrobić tylu rzeczy jednocześnie z dwóch stron i naprawdę przydała by się trzecia ręka.

Ale to są póki co moje odczucia. ;-) Jak coś wyjdzie jeszcze to napisze..

Mimo to dalej myślę, że wózek jest boski:rofl2:
 
ixidisi - to może zanim jeszcze nie używasz go to wymień na inny wózek, bo najważniejsze jest żeby wózek był lekki Jakbyś się gdzies wybrała z dzieckiem autobusem to nie zawsze możesz liczyć na pomoc ja już to przerobiłam. Ludzie pchaja się do wyjścia i nie patrzą czy ktoś potrzebuje pomocy.

Ja jestem zadowolona z mojego wózka Mutsy 4rider spacerówki ze śpiworkiem i wiem, ze zrobiłam dobrze nie mając gondoli bo to moje drugie dziecko, które będzie z tej samej pory roku co moj Kamilek i naprawdę dziecko szybko wyrasta z gondoli i mało w zimę wycodzi się z maluszkiem chyba że zima jest łagodna. Ja koniecznie chciałam ten wózek a poniewaz on jest drogi więc z gondoli zrezygnowałam. Moja bratanica w quinny już się nie miesci a ma 5 mcy to co dopiero nasze dzieci, które bedą grubo ubierane???Wogóle jak patrzę na te gondole to śmiać mi się chce że one takie małe kiedyś to przecież te gondole były o wiele większe. ALE was nie zachęcam do nie kupowania gondoli same sprawdzicie i będziecie wiedziały na przyszłość czy warto czy też nie.
 
Baska Ale to nie nasz wózek, tylko ten w który zaopatrzyła się moja mama.. (rodzi niebawem). :-)
I my też chcieliśmy go kupić.. póki co testujemy ten od mamy i doszukujemy się wszystkich wad i zalet :)
 
ixidisi - aha rozumiem już to dobrze, ze macie taką możliwość :) Czytam dużo opinii na temat wózków w necie i właśnie dużo osób włąsnie na każdą markę mówi w większości, że lepiej zainwestować w droższy lzejszy niż później ciągle kupować jakiś i wyjdzie na to samo. My mieliśmy przy Kamilku Mikado Oxford zadowolona byłam z tego wózka bo do ciężkich nie nalezał ale był tak troszke zrobiony nie starannie co zauważyłaś w ecoline. Jak Kamilek miał 8 mcy kupiłam parasolkę z baby i zdawała sie ok ale jak pojechaliśmy do Zakopanego wykryliśmy wady, ze mimo to ta parasolka jest cieżka nie prowadziła się dobrze i po miesiącu ją sprzedałam na allegro i kupiłam drożsżą maclaren na piankowych kołach i mam ją jeszcze z czego jestem zadowolona bo wózeczek super i mała w nim bedzie jeżdziła jak bedzie miała 10 mcy.Napewno ta parasolka bedzie zabierana tam gdzie będziemy jezdzic w dalsze podróże bo mimo wszystko stelaże z tych wózków początkowych zajmują dużo miejsca w bagażniku i ciężko wybrać się z tym wszystkim np. nad morze.
 
Ixidixi...co do Eccoline...to właśnie moją uwagę przyciągnęły już w sklepie...właśnie te brzydkie spawania i inne niedopracowwane elementy:(((
a ja zwracam uwagę na takie szczególiki ;)
 
No i jak tu znaleźć odpowiedni wózek? :( A szukamy takiego do 2000zł full zestaw.. pozostał ten ecoline, mutsy transporter i x-lander xa.. więc sama nie wiem :(
 
Ostatnia edycja:
Ciezko znalesc wozek idealny bo w kazdym jest jakis minus...niestety. Ale tego modelu ecoline nie widzialam na zywo.
 
reklama
Do góry