reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

reklama
już widziałam, że w wielu sklepach jest trochę tańszy gondola+spacerówka 1500 zł, może będzie jeszcze taniej, bo na używany to raczej nie ma co liczyć;/
 
edytka84 my też raczej jesteśmy zdecydowani na wózek Implast Bolder SD Ecoline 2010. Tylko jeszcze musimy wybrać odpowiedni moment żeby go kupić bo jak na razie nie mamy miejsca gdzie go postawić a ja już bym go chciała mieć w domciu :-)
 
Mam pytanie do mamy która już jest obyta w sprawach wózków!! Dostałam wózek od znajomego z USA, firma Safety- podobno mało znana u nas, ale może któraś już widziała. To jest spacerówka z fotelikiem-nosidełkiem. Nie ma gondoli... I nie wiem teraz czy taki wystarczy, czy ta gondola jest potrzebna? To nosidełko jest dla małych dzidziusiów i montuje się na wózku, ale zawsze myślałam że najpierw używa się tego małego, później gondoli i spacerówki jak dzidzia siedzi... Ale teraz to już nie wiem. Po co sprzedają w takim razie bez gondoli :/
 
rtyska nosidełko/fotelik samochodowy na pewno nie może zastąpić godoli!! po pierwsze niemowle nie powinno zbyt długo przebywać w takiej pozycji jak w foteliku...
będziesz musiała raczej sobie sprawić gondolkę.
 
rtyska - było juz na ten temat ... gondola jest obowiązkowa bo dzieciątko dopóki pewnie, samodzielnie nie siada powinno leżeć płasko a w zimie nie wyobrażam sobie jak to można dziecku zapewnić bez gondoli (w lecie od biedy w spacerówce rozłozonej na płasko). Ewentualnie możesz poszukać takiej miękkiej gondoli mocowanej właśnie na rozłozoną na płasko spacerówkę - na pewno ma takie Teutonia, ale w sklepie widziałam tez takie "no name"
 
dzięki, znajomi właśnie upierali się że tam używają tylko takich, ale mi jakoś to w ogóle nie pasowało, czytałam te wszystkie opinie dlatego już miałam mętlik w głowie bo oni twierdzą taki sam mieli... ale gdzie kocyk, śpiworek... przecież to zima będzie. Kupie chyba normalny wózek z gondolką a ten się zostawi - może w lecie się przyda, nie to się sprzeda. Dzięki
 
szukałam na ebay jak poleciłaś ale okazało się że się nie da.... to jest wózek safety 1st Sojourn Travel System link Safety 1st | Sojourn™ Travel System proszę zobaczcie na to. i w nim nie da się oparcia dać na płasko tak żeby można było włożyć gondolę...
czytałam opinie na zagranicznych stronach i tam faktycznie używali tylko tego.... najpierw doczepia się to nosidełko a jak dziecko jest za duże to już spacerówka.
Wczoraj jak odbieraliśmy wózek od mojej mamy to wszystko się na mnie po-obrażali że dostałam i jeszcze kręcę nosem. A ja po prostu chciałam zupełnie inny wózek
 
reklama
Do góry