reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

My tez dla swioich maleństw kupimy wózek tako jumper tylko duo bo dla bliźniaków i właśnie wtym samym kolorze co ty Pajeczko tzn ten śliczny zielony
 
reklama
My weźmiemy albo
Producent wózków i artykułów dziecięcych - TAKO - wózki dziecięce, wózki lalkowe, spacerowe...
albo ten kolor
Producent wózków i artykułów dziecięcych - TAKO - wózki dziecięce, wózki lalkowe, spacerowe...
czyli takie żywe kolory nas interesują ;)

mysmy jeździli jumperem x przez chyba prawie godzine i prowadzilo się go rewelacyjnie więc ja się nie zastanawiam zbytnio nad wyborem :)

ten pomarańcz strasznie wydaje się na żywo strasznie wybkały i brudny... My chyba 3 razy tam byliśmy, żeby kolor wybrać :)
 
ten pomarańcz strasznie wydaje się na żywo strasznie wybkały i brudny... My chyba 3 razy tam byliśmy, żeby kolor wybrać :)

to on nie jest taki ostry?? myslałam,z e on jest taki wyrazisty :( to pewnie weźmiemy zieleń bo ten na żywo widzieliśmy.No ale jeszcze pojedziemy i zobaczymy :)Dzięki za info:)
 
rewelacyjne są turkusy. Ale że były z czarnym środkiem, lub białymi kółkami to nie wzięliśmy. Można było zamówić inny środek, ale ja kobieta ciężarna w życiu bym się nie zdecydowała który zamiast wybrać:-)
Czerwone są też fajne z tej serii pik np.
 
Dziewczynki mam pytanie, czy widziała któraś z was Tako jumpera x z serii koła, tego grafitowego z ciemnym środkiem, gdyż mam zamiar go kupić tylko nie wiem czy ten kolorek właśnie jest ciemno grafitowy czy raczej szary ? W internecie zawsze jest inny odcień, a chcemy kupić z allegro, z góry dzięki za pomoc :) Pozdrawiam :)














 
Ostatnia edycja:
reklama

fajne sa te jety, bardzo dobre opinie słyszałam, nawet od osób co miały porównanie z 2, 3 razy droższymi wózkami, mnie się zawsze podobał snake nr 7 szary z turkusikiem, w ogóle maja fajne tapicerki.



a tak w ogóle to tako powinno zrobić rabat dla forumowiczek baby boom, bo tu prawdziwy boom na jumpera!!
 
Do góry