reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

Tak widzialam te promocje i czaje sie na nia ;-) mam nadzieje, ze do czerwca nie wykupia mi tam wozkow :-D
z tym, ze ja raczej bez bazy wezme, ale pomysle jeszcze :-)

Heh no to tak jak ja ;-) Też chcę w czerwcu kupować i liczę na tą promocję :-D My musimy jeszcze te foteliki z bazami przymierzyć do auta, bo może się okazać, że z bazą jest za szeroki i się nie mieści (mamy Nissana Primastar z paką i fotelik musi zmieścić się z przodu między nami :-))

edit: policzyłam i niespodzianka: Quinny Speedi SX+MC Cabrio Fix+Easy Base2 (wyposażenie: pałąk, 2xpeleryna p/deszczowa, wkładka spłycająca do spacerówki, torba) na Allegro kosztuje 2695zł a w Bobowózki 2994zł (kolory inne niż chilli, moss, twilight, bluestone). A nam właśnie podoba się najbardziej Autumn lub Fudge, więc bardziej będzie się nam opłacało na allegro kupić jednak.

To samo z BBC High trek+fotelik+baza (wyposażenie: 1x pelerynka, śpiwór, torba) na allegro 2499zła w bobowózki 2748zł(dopłata za każdy kolor oprócz Night Blue) :-( Czyli chyba pozostaje jakichś dobrych deali na allegro szukać :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
bobowózki ma bardzo wielka przebitkę cenowo(juz chyba pisałam),radze jeszcze w okolicznych hurtowniach sprawdzać,albo w mniejszych sklepach,czasem sie trafia jakas promocja.
 
bobowózki ma bardzo wielka przebitkę cenowo(juz chyba pisałam),radze jeszcze w okolicznych hurtowniach sprawdzać,albo w mniejszych sklepach,czasem sie trafia jakas promocja.

Te promocje w bobowózki wychodziły taniej niż na allegro, ale nie doczytałam, że za niektóre kolory trzeba dopłacić od 150zł (BBC) do 300zł (QS) :tak: No i w bobowózki nie dodają toreb pielęgnacyjnych, a na allegro w cenie zestawu. Czyli jak się wszystko zliczy, to wychodzi jednak drożej niż na allegro.

W Gdańsku jedyne sklepy, w których jest jakiś wybór to Akpol i Mama i Ja (chyba, że jest coś jeszcze), a tam to w ogóle ceny z kosmosu. I to jeszcze zestawy bez dodatkowego wyposażenia...
 
ja już co prawda kupiłam wózek, quinny buzz 4, ale teraz jak w domku go oglądałam, to trochę się przeraziłam gondolką (taka sama jak w speedi , a ciut większa niż bebe confort) otóż chodzi mi o wielkość, mamy siepniowe dzieciaczki, cała gondolkowa zima przed nimi... szczerze wątpię żeby 5-6 miesięczne dziecko w kombinezonie się zmieścilo:crazy: podobno do wózków quinny pasuje gondola x landera (te same adaptery) jak macie jeszcze szanse to sprawdźcie to, bo naprawde możemy mieć problem... a takiego małego bąbla, nie można wsadzać do spaerówki buzz , speediego czy high trecka
 
ja już co prawda kupiłam wózek, quinny buzz 4, ale teraz jak w domku go oglądałam, to trochę się przeraziłam gondolką (taka sama jak w speedi , a ciut większa niż bebe confort) otóż chodzi mi o wielkość, mamy siepniowe dzieciaczki, cała gondolkowa zima przed nimi... szczerze wątpię żeby 5-6 miesięczne dziecko w kombinezonie się zmieścilo:crazy: podobno do wózków quinny pasuje gondola x landera (te same adaptery) jak macie jeszcze szanse to sprawdźcie to, bo naprawde możemy mieć problem... a takiego małego bąbla, nie można wsadzać do spaerówki buzz , speediego czy high trecka

dlatego ja np zwracam uwagę na wózki, które spacerówkę mają rozkładaną na płasko, ze mozna dzidziusia pół rocznego spokojnie w kombinezonie tam połozyć. Na szczęście jumper x ma taką obcję:)mimo, ze ma on gondolę na 75 cm.X lander chyba ma na 80 cm
 
ja już co prawda kupiłam wózek, quinny buzz 4, ale teraz jak w domku go oglądałam, to trochę się przeraziłam gondolką (taka sama jak w speedi , a ciut większa niż bebe confort) otóż chodzi mi o wielkość, mamy siepniowe dzieciaczki, cała gondolkowa zima przed nimi... szczerze wątpię żeby 5-6 miesięczne dziecko w kombinezonie się zmieścilo:crazy: podobno do wózków quinny pasuje gondola x landera (te same adaptery) jak macie jeszcze szanse to sprawdźcie to, bo naprawde możemy mieć problem... a takiego małego bąbla, nie można wsadzać do spaerówki buzz , speediego czy high trecka

No cóż... Gondola w Quinny wydawała mi się większa od tej w Tako (wczoraj porównałam oba wózki w sklepie). Ale teraz znalazłam wymiary na bobowózki i tak: Windoo ma 68cm długości, a Dreami 77cm długości. Czyli ta pierwsza rzeczywiście mała, ale ta od Quinny jest większa niż w Jumperze :-D
Do Speedi można dokupić wkładkę dla niemowląt, dzięki której spacerówka robi się płytsza.

Myślę, że skoro Dreami można wpiąć w stelaż x-landera, to x-pram można w stelaż Quinny- jakby ktoś miał taką potrzebę :tak:;-)

edit: A poza tym nie panikujmy :-) Nie wszystkie dzieci lubią jeździć na płasko w gondoli. Co mają powiedzieć mamy dzieciaczków, które swoje pociechy przeniosły do spacerówek w wieku 4 miesięcy?
 
Ostatnia edycja:
ja już co prawda kupiłam wózek, quinny buzz 4, ale teraz jak w domku go oglądałam, to trochę się przeraziłam gondolką (taka sama jak w speedi , a ciut większa niż bebe confort) otóż chodzi mi o wielkość, mamy siepniowe dzieciaczki, cała gondolkowa zima przed nimi... szczerze wątpię żeby 5-6 miesięczne dziecko w kombinezonie się zmieścilo:crazy: podobno do wózków quinny pasuje gondola x landera (te same adaptery) jak macie jeszcze szanse to sprawdźcie to, bo naprawde możemy mieć problem... a takiego małego bąbla, nie można wsadzać do spaerówki buzz , speediego czy high trecka

masz rację Lusiu - też o tym myślałam - tylko co mam zrobić jak żadna po za Windoo (chyba niestety najmniejsza z gondoli) mi się nie podoba ! :wściekła/y:
Jak myślisz - czy w kombinezonie i specjalnym śpiworku taki 4 miesięczny niemowlak może jeździć w spacerówce bbc mura ? :baffled:
Buzz 4 - też bardzo mi się podoba -ale ... dla mnie za małe kółka przednie :-(
Nawet dzisiaj byłam w hurtowni i oglądałam inne wózki - fajne, ładne, dobrze się prowadzi - ale zawsze jest to ALE ...... - jednak bbc - to jest mój wybór :tak:
Mogę liczyć jeszcze na małe dziecko - hihihihi
 
Mura chyba rozkłada się na plasko, ale nie oglądałam nigdy zbyt dokładnie, jeżeli tak to śmiało można wozić malucha, są takie materacyki co sie na spacerówke kładzie w celu jak najbardziej płaskiej pozycji.

windoo wiem , że jest śliczna , taki orzeszek i wcale nie ma 68 cm tylko 74
(wewnątrz) , sama mierzyłam w sklepie, a dreami ma 77 chyba na zewnątrz, ale zmierze jutro, czyli właściwie to ta sama półka.
 
reklama
Mura chyba rozkłada się na plasko, ale nie oglądałam nigdy zbyt dokładnie, jeżeli tak to śmiało można wozić malucha, są takie materacyki co sie na spacerówke kładzie w celu jak najbardziej płaskiej pozycji.

windoo wiem , że jest śliczna , taki orzeszek i wcale nie ma 68 cm tylko 74
(wewnątrz) , sama mierzyłam w sklepie, a dreami ma 77 chyba na zewnątrz, ale zmierze jutro, czyli właściwie to ta sama półka.

No właśnie dziewczyny,trzeba samemu mierzyc gondole,bo niektóryt sprzedawcy podaja wewnetrzne wymiary,a inne zewnetrzne(i nie podaja jakie).
No ale tez nie upierajmy sie,że na pewno pojezdzimy całą zime w gondoli,to nie chodzi nawet o wielkosc dziecka,ale tez o temperament.W pewnym momencie dzieci nie chca juz lezec na płasko,chca widzieć świat,czasem bardzo szybko z tego względu trzeba przesadzac do spacerówki,albo podnosić oparcie gondoli(u mnie na szczęście jest taka opcja).mój synek akurat długo na płasko jezdził,ale to kwestia indywidualna dziecka.
 
Do góry