reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

Mura chyba rozkłada się na plasko, ale nie oglądałam nigdy zbyt dokładnie, jeżeli tak to śmiało można wozić malucha, są takie materacyki co sie na spacerówke kładzie w celu jak najbardziej płaskiej pozycji.

windoo wiem , że jest śliczna , taki orzeszek i wcale nie ma 68 cm tylko 74
(wewnątrz) , sama mierzyłam w sklepie, a dreami ma 77 chyba na zewnątrz, ale zmierze jutro, czyli właściwie to ta sama półka.

Oj tam :-) Czyli mają wymiary jak większość standardowych gondolek ;-)
 
reklama
Pajkaa więc my też idziemy ku tako jumper x:) Musimy się z nim jeszcze tylko lepiej zapoznać na żywo (a do tego jest niezbędna mała wycieczka, ale może w któryś weekend...). A który kolor wybrałaś?
 
Pajkaa więc my też idziemy ku tako jumper x:) Musimy się z nim jeszcze tylko lepiej zapoznać na żywo (a do tego jest niezbędna mała wycieczka, ale może w któryś weekend...). A który kolor wybrałaś?
i ja jestem za tako jumper x. na zywo bardzo mi sie podoba. zastanawiam sie tylko czy kupic z fotelikiem czy bez.
 
W sobote przyszła do mnie klientka, w zasadzie babcia wnuczka, który jezdzi w tako jumper X.. mówiła ze swietnie sie prowadzi i ze córka zadowolona.. a i mają tez znajomą co ma x-landera i ze podarł im się materiał i słabo są zadowoleni z x-landera.. a o tako w samych superlatywach się wypowiadała..
 
W sobote przyszła do mnie klientka, w zasadzie babcia wnuczka, który jezdzi w tako jumper X.. mówiła ze swietnie sie prowadzi i ze córka zadowolona.. a i mają tez znajomą co ma x-landera i ze podarł im się materiał i słabo są zadowoleni z x-landera.. a o tako w samych superlatywach się wypowiadała..

To pewnie tez kwestia gustu i tego jak sie trafi.
Znam 3 uzytkowniczki x landera i zadna nie narzeka.
A jedna z sąsiadek ma Tako i cos jej sie z kołami stalo po miesiacu uzytkowania.
Tak do konca to nigdy nie bedziemy pewne,czy nam cos sie nie popsuje nawet w wychwalanym modelu.
Chociaz najbardziej dziewczyny narzekaja na Coneco,u nas po miescie pełno ich jezdzi,bo cena przystepna,ale każda z kolezanek co miala,to na cos narzekała...
 
Kassia181 my kupujemy bez fotelika, bo fotelik już dostaliśmy, a na wpinaniu w stelaż wózka nam nie zależy.


Nektarynka dzięki za info-to dobre wieści:)
 
i ja jestem za tako jumper x. na zywo bardzo mi sie podoba. zastanawiam sie tylko czy kupic z fotelikiem czy bez.

Ja byłam przez baaardzo długi czas za jumperem i pewnie jak jeszcze parę tygodni temu miałabym kasę to bym go zamówiła :-D Ale niestety na żywo w sklepie mi się nie spodobał :-( Niom, tyle, że to moja subiektywna ocena. Mam nadzieję, że jak zakupicie ten wózio, to wszystkie będziecie zadowolone- bo to najważniejsze ;-)
 
Dzięki Bonusowa, też mamy taką nadzieję:) Ja kiedyś widziałam jumpera na żywo, ale się nie wczuwałam, bo nie brałam go pod uwagę:) Teraz wybieramy się go obejrzeć już tak konkretnie, jak przypadnie nam do gustu, to będzie fajnie:)
 
Dzięki Bonusowa, też mamy taką nadzieję:) Ja kiedyś widziałam jumpera na żywo, ale się nie wczuwałam, bo nie brałam go pod uwagę:) Teraz wybieramy się go obejrzeć już tak konkretnie, jak przypadnie nam do gustu, to będzie fajnie:)

Ja go widziałam raz na ulicy i nawet z babką rozmawiałam, czy zadowolona jest itp ale co innego popatrzeć sobie tylko, a co innego obmacać :-D

Bo z wyglądu strasznie mi się podoba. No i te kolorki... Miodzio :-)
 
reklama
Pajkaa więc my też idziemy ku tako jumper x:) Musimy się z nim jeszcze tylko lepiej zapoznać na żywo (a do tego jest niezbędna mała wycieczka, ale może w któryś weekend...). A który kolor wybrałaś?

My weźmiemy albo
Producent wózków i artykułów dziecięcych - TAKO - wózki dziecięce, wózki lalkowe, spacerowe...
albo ten kolor
Producent wózków i artykułów dziecięcych - TAKO - wózki dziecięce, wózki lalkowe, spacerowe...
czyli takie żywe kolory nas interesują ;)

mysmy jeździli jumperem x przez chyba prawie godzine i prowadzilo się go rewelacyjnie więc ja się nie zastanawiam zbytnio nad wyborem :)
 
Do góry