reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

reklama
Izunia niestety nie widziałam... może poszukaj na różnych aukcjach tak, żeby były różne zdjęcia, może to da Ci jakiś pełniejszy obraz:)
 
Też widziałam ten wózio na żywo, oglądałam go, macałam i w ogóle :D Powiem szczerze, że zrobił na mnie gigantyczne wrażenie :) Wozi się go świetnie i jest na prawdę zwrotniejszy niż Jumper, a wyglądają baaaardzo podobnie. No i jak dla mnie spacerówka jest lepsza i ładniejsza :p

Także dokonaliśmy już wyboru i na 100% go kupimy :)
 
Ostatnia edycja:
W końcu dzisiaj kupiliśmy wózek :-)
Cały dzień wydzwaniałam po sklepach z pytaniem czy mają na stanie kolor który chcieliśmy - bo inaczej się czeka kilka tygodni. Zdecydowaliśmy się na Jedo fyn ds4. Już się nie mogę doczekać aż nam go przyślą, bo to jest najważniejsza rzecz po którą przyjeżdżamy do Polski :-D
 
Witam Mamy Sierpniowe 2010 tu Mama Sierpniowa 2009- troszkę Was sobie podczytałam w kwestii wózkowej i mogę się podzielić swoimi spostrzeżeniami;-) My zdecydowaliśmy się na Jet Picasso- widziałam, że kilka z Was również planuje. Kolorystycznie wózeczki super, jakościowo tapicerka również- jak dla mnie niestety gondola ma tę wadę, że jest dość mała i nie ma podnoszonego zagłówka- moje dziecko bardzo szybko chciało "widzieć świat"- i tu pojawiał się problem. Po włożeniu grubego śpiwora plus dziecko w kombinezonie- niestety mało miejsca-nawet dla mojej Drobniutkiej Córeczki;-) Spacerówka za to bardzo fajna- co ważne montowana w dwóch kierunkach, co naprawdę jest bardzo istotne. Największa wada tego wózka- jest ciężki, jak z resztą wszystkie które mają pompowane koła...

X- LANDERA posiada moja przyjaciółka, gondola porównywalna do Jeta, ale spacerówka beznadziejna- chodzimy razem na spacery i męczy się i dziecko i przyjaciółka. Główne wady to nie ma obustronnej opcji kierunku jazdy- co w przypadku jej córeczki stanowi wielki problem- dziecko chce widzieć Mamę, po drugie paskowa regulacja, a po trzecie brak kąta prostego w nchyleniu- jeżdżą ciągle z poduszką, płytkie siedzisko. Córeczka przyjaciółki po przesiadce do Jeta usnęła, w X-Landerze nawet moja spokojniutka Gabi się wierciła;-/ Jet bije X-Lndera na głowę- i to nie tylko ceną, która jest dużo niższa. Acha jescze warto kupować Jeta z 4 pompowanymi kołami w starej wersji z przodu są piankowe, małe- i te są dużo gorsze...
Ale Wam nabałagniłam, ale jeśli ktoś by się wahał- to mam codzienne porównanie tych dwóch wózków i chętnie odpowiem na inne pytania;-)

P.S. My teraz jeździmy lekkim już wózeczkiem spacerowym Zopper Waltz i jest lekko;-) Życzę Wam Drogie Sierpniówki samych szczęśliwych rozwiązań Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sorki że się Wam wtrącę. Ja ogromnie polecam najnowszego x-landera xgo Wózek dziecięcy XGO - X-lander Jest na tyle sprytnie pomyślany że jak już Wasze maluszki będą większe to nie będziecie musiały szukać "parasolki". Wystarczy tylko odpiąć gondolę i zaczepić siedzisko od spacerówki które posłuży Wam napewno długo bo jest bardzo przestronne. Żałuje że wcześniej go nie odkryłam. Gdybyście miały jakieś pytania to chętnie odpowiem bo co prawda my mamy tylko spacerówkę ale znam kilka osób które mają też gondolkę i bardzo sobie chwalą
 
Do góry