reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

Oj dziewczyny ,ja mam czarna spacerówke i to nie jest tak,ze na niej brudu nie widać,wręcz przeciwnie,strasznie sie kurzy od piachu.Błotko jak zasycha,tez zostawia jane plamy.Dośc często musze prać poszycie,by jako tako wygladało.
 
reklama
Wiesz, jaki by nie był kolor to będzie się brudził, ale plamę po soku to na jasnym bardziej niż na ciemnym widać i to o takie plamy chodzi, zwłaszcza te, które się nie będą chciały sprać :D
 
dokładnie , dlatego ja chce tez czarny ;) z synkiem miałam niebieski i na nim tez było widać plamki...
 
Wiesz, jaki by nie był kolor to będzie się brudził, ale plamę po soku to na jasnym bardziej niż na ciemnym widać i to o takie plamy chodzi, zwłaszcza te, które się nie będą chciały sprać :D

Nie no ja doskonale rozumiem o co Wam chodzi.Tyle tylko,ze i jasny i ciemny tak samo trzeba prać,bo podobnie sie brudzą.
Mi osobiście gondolki podobaja sie kolorowe,ew.czarny z czymś(innym kolorem),jakos tak smutno sie kojarzą(mi).Spacerówka owszem,całkiem praktyczna w czarnym kolorze.
 
My już chyba zdecydowaliśmy - Bebetto Vulcano 8 w 1 - znajomi mają i chwalą, wypróbowaliśmy trochę u nich:) Kolorek jak zawsze pewnie coś z zielonym, choć muszę przyznać, że wyjątkowo kilka mi się podoba. Jeśli macie jakieś doświadczenia/uwagi/opinie o tym wózeczku, dajcie znać:)
 
Ostatnia edycja:
Ładne wzornictwo, ale czy całkowita długość gondoli - 76 cm nie jest mała dość <nie mam pewności>?
Dodatkowo - gondola montowana na wysokości 53 cm, wydaje mi się nisko...


A na koniec - trochę rażą błędy ortograficzne, ale to tylko szczególik:)
 
Witam, od paru dni czytam ten temat i widzę że nie tylko ja miałam problem z wyborem wózka dla maleństwa. Po długich poszukiwaniach miałam dwa typy BEXA B3 albo X-LANDER XT ale ostatnio natrafiłam na wózio PALEX PERFECT no i się zakochałam, dodaje linka do strony producenta | Wózki dla dzieci | Wózki bliźniacze | Wózek dziecięcy | Palex - Lech Pakuła | możne którejś się spodoba. No i oczywiście czekam na komentarze.
 
reklama
Witam, od paru dni czytam ten temat i widzę że nie tylko ja miałam problem z wyborem wózka dla maleństwa. Po długich poszukiwaniach miałam dwa typy BEXA B3 albo X-LANDER XT ale ostatnio natrafiłam na wózio PALEX PERFECT no i się zakochałam, dodaje linka do strony producenta | Wózki dla dzieci | Wózki bliźniacze | Wózek dziecięcy | Palex - Lech Pakuła | możne którejś się spodoba. No i oczywiście czekam na komentarze.

A więc po kolei
1.konstrukcja jakas słaba sie wydaje(to zdjecie gdzie widac gondole od tylu,te cienkie rureczki mnie nie przekonuja)Porównaj to ze zdjeciem Bexy,albo x landera.
2. mały kosz pod wózkiem(perfect)



A po za tym mi sie wizualnie nie podoba,ale to kwestia gustu,wiec nie bierz tego pod uwagę.Jakis pstrokaty mi sie wydaje,w tej wersji spacerowej szczególnie....
 
Ostatnia edycja:
Do góry