reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

Shyla fajny ten wózeczek - zaciekawił mnie :))
ehtele nie no nasze wybory co do wózków ciągle się pokrywają :p tylko, że ja bardziej bexe 3 kołową, bo nawet mi się podoba i też lukałam za takim zielonym kolorkiem, choć obawiam się przyczepnych robaczków latem ;/ a orientujesz się jaki fotelik pasuje do bexy?

Ja biorę ten z BEXY...trzeba dokupić adaptery np. do maxi cosi...
ja postanowiłam, że pierwszy fotelik będzie ten a następny np. maxi cosi...:p

a co tam robactwo. Ten zielony jest boski:p
 
reklama
Ja biorę ten z BEXY...trzeba dokupić adaptery np. do maxi cosi...
ja postanowiłam, że pierwszy fotelik będzie ten a następny np. maxi cosi...:p

a co tam robactwo. Ten zielony jest boski:p

mi też się bardzo podoba :p a pewno z tymi adapterami to pełno roboty ;/ bo juz sama nie wiem czy brać 3w1 czy 2w1 i kupic osobno fotelik ehhh ;/
 
Podjęliśmy dziś decyzje na ten wózek , ponieważ nie będziemy na łeb na szyje zmieniać auta ,a ten wózeczek bez problemu wejdzie nam do kombi:tak:
Jest sportowy wyszedł w tym roku z firmy B-Smart
Czekam jeszcze na telefon od sprzedawcy, bo chce obejrzeć je tez w innych kolorach ;-)
Wózek wazy 11kg i dziecko bez problemu może z niego korzystać do 4 lat :tak:
Zobacz załącznik 237718Zobacz załącznik 237719Zobacz załącznik 237720Zobacz załącznik 237721Zobacz załącznik 237722Zobacz załącznik 237723
pencil.png

Ogladalam ten wozeczek w slepie, bardzo fajny.
Tylko firma nazywa sie britax a model, ktory wybralas B-smart:):)

B-SMART - Poussettes - BRITAX RÖMER

Ehtele- ja rowniez poluje na zielony wozek dla mojej zabki, tylko ja nawet modelu jeszcze nei upatrzylam:):):)
 
Podoba mi sie ten kolor wózka :-)
ale myśląc na przód, patrząc na to ze w zimę również będę korzystać z wózka , raczej wybiorę czarny kolor ;-)
Zobacz załącznik 237753


Mialam dokladnie taki, tyle ze model Urban Rider ;-)

A teraz myslimy z mezem o czarnym, jakos kolorowe nam sie juz owidzialy. Ewentualnie taki ciemny granat jeszcze rozpatrujemy, bo podejrzewamy, ze dziadkowie beda smecic, ze dla dziecka taki czarny wozek :-D choc zamierzam sie tym nie przejmowac :-p


Shyla ladny ten wozeczek, tylko jesli spacerowka kubelkowa to maluszek bedzie spal z nozkami w gorze.
 
Mialam dokladnie taki, tyle ze model Urban Rider ;-)

A teraz myslimy z mezem o czarnym, jakos kolorowe nam sie juz owidzialy. Ewentualnie taki ciemny granat jeszcze rozpatrujemy, bo podejrzewamy, ze dziadkowie beda smecic, ze dla dziecka taki czarny wozek :-D choc zamierzam sie tym nie przejmowac :-p


Shyla ladny ten wozeczek, tylko jesli spacerowka kubelkowa to maluszek bedzie spal z nozkami w gorze.


Kolor mi sie podoba , ale ja wole jednak czarna farbę ;) co do spacerówki to jest zakrywana ( bo to jest śpiworek) ale sie go ściąga wiec nóżki będą swobodnie ;)
 
My też wybierzemy kolor czarny najprawdopodobniej :tak:
Podobają mi się jasne kolory gondoli, ale spacerówki już sobie nie wyobrażam w jasnym kolorze - raz dwa się zabrudzi i na jasnym bardziej widać ;-)

My nadal obstajemy przy Jedo, a kolor taki:
52kolor_164.jpg
 
mada.wu wózeczek fajny, tylko wydaje mi się być taki potęrzny...może to złudzenie...widziałaś na żywo...

Widziałam, macałam i wywracałam na lewą stronę przez godzinę - kupowałam w "normalnym" sklepie :-). To nie wrażenie - jest ciężki i to jego jedyna wada. Dla nas nieważna, bo wjazd do domu mamy bez żadnych schodów, do samochodu się złoży i włoży, jeździć komunikacją miejską nie przewiduję. Ja bym powiedziała, że ta "potężność" wydała mi się solidnością :-). Produkcja austriacka, bardzo fajna cena (150 euro), w cenie dodatkowo torba.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mi też się bardzo podoba :p a pewno z tymi adapterami to pełno roboty ;/ bo juz sama nie wiem czy brać 3w1 czy 2w1 i kupic osobno fotelik ehhh ;/

No właśnie temat ten wielokrotnie razy poruszałyśmy tu na forum...Wiadomo, że zdrowe i bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze. Każdy fotelik dopuszczony do produkcji i sprzedaży przechodzi testy...
Wiadomo dobrze jak są też te dodatkowe krash testy, ale wychodzę, z założenia, że to podstawowe są wystarczające skoro dopuszcza się je do sprzedaży...w końcu jesteśmy europejskim krajem to nie mexyk, więc musi być porządne... Dlatego decyduję się na 3in1:p
 
Do góry