reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszego maleństwa

Powiedz mu, że w takim wózku dziecko się cały czas buja na wszystkie strony i jak się chodzi po nierównych, polskich chodnikach to można mdłości dostać. Niech on sobie wyobrazi po obiedzie, z pełnym brzuszkiem położyć się do takiego wózka i będziesz go wozić, a on będzie się kiwał na wszystkie strony ;) Haft jak stąd do wieczności! Dla mnie straszne są wózki, które się tak mocno bujają... Przecież to kręćka można dostać! Po to nowoczesne wózki robią bez pasów, żeby dziecko miało spokój...
 
reklama
shiraa główny argument to taki, że przeważnie Ty będziesz ten wózek prowadzić. Nie wiem, gdzie mieszkacie, ale wszelkie krawężniki i dziury, czy zakręty to bez skrętnych kół można się pięknie namęczyć
 
Dzięki dziewczyny :D Jesteście niezastąpione ! :D :**

Mieszkamy oczywiście w Polsce, także nie obce mi dziury ... :p

Podziękować mogę swojej przyszłej teściowej, która nagadała mojemu, że taki Roan się nie połamie, w przeciwieństwie do Jumpera ... No ręce opadają ! Jakim cudem Jumper ma się połamać? ;|
 
akurat o bliźniaczych trochę wiem :) najlepsze jakościowo są z graco i te najbardziej polecam.
Nie zgadzam się, że te obok siebie są lepsze, bo dzieci mają taką fazę, że się będą biły i ciągle zaczepiały. Poza tym, taki wózek jest szeroki i źle się prowadzi.
No a ja sie niestety nie zgodze,graco ma bardzo slaba jakosc ogolnie,nie mowie o wozkach blizniaczych.
Ja jestem zdecydowana na wózek jeden za drugim i tylko takiego szukam.
Rozalka dziękuję za linka, a Tweenie za opinię.

Aga a myslslas jeszcze o jane powertwin? Oglnie jane jest rewelacyjny.Ja mialam jane slalom ijak dla mnie poprostu cudo.Mozesz je spokojnieobejrzec w sklepie bo najczesciej sa na displayach.

Jane Powertwin Double Stroller | Jane Powertwin Pushchair
 
No właśnie, nie ma skrętnych kół i jak dla mnie jest jakiś taki sztywny ;| a poza tym straszliwie klasyczny ... ;|
Jejku jak wybić Mu z głowy ten wózek ... ? I wbić mu Jumper z Tako ? :D

Shira, ostateczny wybor powinien nalezec do Ciebie, wkoncu to nei on bedzie go na codzien uzywal:):)
Wozek przede wszystkiem ma byc praktyczny i latwy w prowadzeniu.
 
Podjęliśmy dziś decyzje na ten wózek , ponieważ nie będziemy na łeb na szyje zmieniać auta ,a ten wózeczek bez problemu wejdzie nam do kombi:tak:
Jest sportowy wyszedł w tym roku z firmy B-Smart
Czekam jeszcze na telefon od sprzedawcy, bo chce obejrzeć je tez w innych kolorach ;-)
Wózek wazy 11kg i dziecko bez problemu może z niego korzystać do 4 lat :tak:
Zobacz załącznik 237718Zobacz załącznik 237719Zobacz załącznik 237720Zobacz załącznik 237721Zobacz załącznik 237722Zobacz załącznik 237723
pencil.png
 
Shyla a jak to firma? Czyżby spacerówka była kubełkowa?
mada.wu wózeczek fajny, tylko wydaje mi się być taki potęrzny...może to złudzenie...widziałaś na żywo...

ja ciągle obstaje przy bexa b4 a tu macie zdjęcia mojego wyboru:p (pewnie już większość widziała ale co mi tam..) tylko zdjęcie jest trójkolowca ja biorę czterokołowca..:-p:-p

trza kliknąć to się zdjęcie zrobi większe...

s1 a.jpg
 
Shyla fajny ten wózeczek - zaciekawił mnie :))
ehtele nie no nasze wybory co do wózków ciągle się pokrywają :p tylko, że ja bardziej bexe 3 kołową, bo nawet mi się podoba i też lukałam za takim zielonym kolorkiem, choć obawiam się przyczepnych robaczków latem ;/ a orientujesz się jaki fotelik pasuje do bexy?
 
reklama
Napisałam ze to firma B-Smart , spacerówka jest zakrywana ze śpiworkiem ale wszystko sie rozkłada i zdejmuje ;)
aha i jest jeszcze siedzenie do auta które można montować również przy wózku ;)
Zobacz załącznik 237743
 
Ostatnia edycja:
Do góry