reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
Mnie chyba juz tez bierze na @ szlag by trafilte pieronskie slepe snajperzysko , idzie do zwolnienia
Nie wyzywaj chlopa. Pomnik mu postaw że z Tobą wytrzymuje [emoji23][emoji23][emoji23] przytul sie i nie krzycz na snajperow bo jeszcze w oko Cie po zlosci trafi [emoji13]
 
Ja mam mieszane teraz uczucia
Niby test bialy jeszcze ale jestem jakas spokojna chociaz niecierpliwa ze jeszcze nie mam potwierdzenia
Niby mnie cycki (sutki) konkretnie szczypią ale nawet nie wiem co to znaczy i nie wyszukuje nawet
Niby mnie cos tam na dole zakluje ale to takie mikro mrówki a nie typowe ściski okresowe
Nie wiem czy przyjdzie czy nie. Nawet o tym nie mysle tylko Was czytam :*
 
Podpisuje wam później bo ja jeszcze w pracy prawie zaspałam jak się ległam na 4 miałam a o wpółdo wstałam
To ustawa wprowadza w błąd?

Obowiazuje w ciąży wszystkie świadczenia są bezpłatne na bank sama byłam nie ubezpieczona w pierwszej ciąży a to 8 lat temu było i za nic nie płaciłam. Tylko trzeba przypominać że taka ustawa jest o ochronie ciężarnych bo zdarzyło się że w przychodni lekarz nie chciał mnie przyjąć to mu ustawę przeczytałam i do NFZtu kazalam dzwonić przyjął bez problemu część badań też robiłam prywatnie bo i pryw atnie do ginka chodziłam
WAŻNE KOBITKI jest jeszcze nowa ustawa jak jesteś w ciąży a potrzebujesz specjalisty endokrynolog itd. to MUSZĄ Ci znaleźć termin w ciągu 2 tygodni od zgłoszenia się do przychodni. Tylko tu trzeba się kłócić bo niby nie wszyscy wiedzą o tej ustawie.
Jak będę w domku to doczytam i popisze jak sił mi nie braknie Buziole miłego Wieczorka dziewczęta
 
Klinika "Ovum. Rozrodczość i Andrologia" otrzymała dofinansowanie w kwocie 1,4 mln zł. W tym roku będzie mogła wykonać 200 zabiegów. - Prawdopodobnie uda się sfinansować zabiegi dla wszystkich albo przynajmniej większości par, które spełnią warunki przewidziane przez Ministerstwo Zdrowia - mówi Katarzyna Plewka, rzeczniczka prasowa "Ovum". - Aby zgłosić się do programu, wystarczy zadzwonić pod numer tel. 81 534 48 32 lub przyjść do naszej siedziby, przy ul. Staszica 1

Program nie przewiduje rejonizacji, dlatego pary z Lubelszczyzny mają prawo zdecydować się na leczenie w jednej z 26 klinik z całej Polski
My planujemy bardziej na przyszly rok in vitro. W tym chcemy zrobic jeszcze maly remont, kupic drugie auto, a przy dziecku bedzie mi ono niezbędne. Także my tak na spokojnie na razie do tego podchodzimy i bardziej nastawiamy sie na poczatek przyszlego roku[emoji8]
 
Cholera ale macie tępo [emoji23][emoji16].
Widzę że dzieje się oj dzieje.

A ja od rana złapałam doła
już myślałam że mam zapalenie płuc a iui za 2 tygodnie.
Ale okazało się że to oskrzela cd
Nie doleczyłam i jeszcze mi nie przeszło. Ale słaba jestem . Męża mi plastry kupił wygrzewające i mam nie zmarznąć a powinno być git.

A męża jest pisane z premedytacją.
Mąż a mąża to ogromna różnica [emoji6]
 
Jak jest Ci daba ciąża to w Niej będziesz[emoji8]
Ja mam mieszane teraz uczucia
Niby test bialy jeszcze ale jestem jakas spokojna chociaz niecierpliwa ze jeszcze nie mam potwierdzenia
Niby mnie cycki (sutki) konkretnie szczypią ale nawet nie wiem co to znaczy i nie wyszukuje nawet
Niby mnie cos tam na dole zakluje ale to takie mikro mrówki a nie typowe ściski okresowe
Nie wiem czy przyjdzie czy nie. Nawet o tym nie mysle tylko Was czytam :*
 
reklama
Ja mam mieszane teraz uczucia
Niby test bialy jeszcze ale jestem jakas spokojna chociaz niecierpliwa ze jeszcze nie mam potwierdzenia
Niby mnie cycki (sutki) konkretnie szczypią ale nawet nie wiem co to znaczy i nie wyszukuje nawet
Niby mnie cos tam na dole zakluje ale to takie mikro mrówki a nie typowe ściski okresowe
Nie wiem czy przyjdzie czy nie. Nawet o tym nie mysle tylko Was czytam :*
Jeszcze jest szansa! !
 
Do góry