reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZILAŁT'owe starania

reklama
Witajcie :)
Po suwaczkach widać, że dzieciaki (z pierwszego związku) mam już podrośnięte, ale że w tym roku stuknie mi 35 lat, a z Miłością Mojego Życia nie mamy wspólnych dzieci, postanowiliśmy powołać na świat taką małą kruszynkę.
Na razie to pierwszy cykl starań, za tydzień testujemy i zobaczymy co będzie.
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona.
 
U Nas rzadko kiedy jest tak ze tylko jedna połowka odczuwa przyjemność. Z reguly jest lodzik, jest minetka, palcowka, nazywajcie to jak chcecie[emoji41] albo kochana przez Nas pozycja 69[emoji7] zawsze oboje staramy sie sobie wzajemnie dogodzić.
Gdy ja nie dojde lub jestem nie zaspokojona chodze pozniej wku*wiona![emoji13]
Ja nim sie zacznie to mowie " tylko czekaj na mnie" [emoji23][emoji23][emoji23] ale zdaza sie czasami ale jednak sie zdaza sam lodzik bez mojej satysfakcji wtedy dumny chodzi caly dzień. A i kawki zrobi. I podusie poprawi [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Witajcie :)
Po suwaczkach widać, że dzieciaki (z pierwszego związku) mam już podrośnięte, ale że w tym roku stuknie mi 35 lat, a z Miłością Mojego Życia nie mamy wspólnych dzieci, postanowiliśmy powołać na świat taką małą kruszynkę.
Na razie to pierwszy cykl starań, za tydzień testujemy i zobaczymy co będzie.
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona.
Mowisz chcesz i masz [emoji1] juz jestes na liscie [emoji8] witaj
Ja tez sie staram z moim "nowszym modelem" o dzidzie. Narazie nie ma kreseczek ale jest za to sex na zawołanie hahahaha
 
reklama
Salsa to co teraz? Czekasz na @? Czy moze sie jeszcze ciaza pojawic bo ja sie nie znam hahahah
A żebym to ja kurna wiedziała [emoji23][emoji23][emoji23] ten cykl to jakieś pomieszanie z poplątaniem. Cały czas mam przy sobie tampon i test ciążowy. Kto pierwszy ten lepszy [emoji13]
 
Do góry