reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

agatka ja tez Ci zycze milych widokow na usg :-)
kosmitka a jednak tak samo jak u mnie ja tez chodzilam do poloznej po porodzie tylko bez malego bo lezal w szpitalu i wlasnie po takich wizytach stwierdzilam ze jak bede w drugiej ciazy to nie bede chodzila do lekarza prywatnie tylko na usg prywatnie bo sa bardziej dokladni;-) a Aleksa pewnie zawaza?
A z wyszykowaniem rodziny to pewnie juz jestes wprawiona moja siostra szybcie ubiera swoich 2 chlopakow niz ja jednego zawsze na mnie czeka:-D albo mi pomaga zeby bylo szybciej a ja do powolnych osob nie naleze:-D tak ze wprawa tutaj gra role ale pamietam jak jej chlopaki byli mali a ja swojego nie mialam zanim wyszykowalysmy jednego potem drugiego to trzeba bylo zaczynac od poczatku bo albo jednemu sie ulalo albo kupka a ze ona miala bzika na ubieraniu chlopakow identycznie jak jeden ulal to trzeba bylo go przebrac i drugiego tak samo zeby bylo identycznie;-):-D

uffa dzisiaj znowu dzien bez slonca:wściekła/y: kiedy te lato prawdziwe przyjdzie?
a ja pije kawke i zastanawiam sie od czego zaczac tyle mam do zrobienia chyba od prasowania? ale najpierw obudze Lorenzo i zaprowadze go do przedszkola mialam zamiar go zostawic w domu ale w taka pogode to bez sensu ciekawe czy nie bedzie padac moze nawet na spacer nie pojdziemy a tam z dziecmi sie pobawi.
Milego dnia i wracajcie dziewczyny gdzie sie zapodzialyscie?
 
reklama
dzien dobry ..melduje sie....

ale mialam wczoraj fajusna wycieczke. 50-60km od Mediolanu..okolice Pavia i conajmiej jak Toskania.
http://www.oltrepopavese.com/cantineaperte2012oltrepopavese.html
pikene winniece..piekne widoczny i pyszne wino. Jeli Mmacie okazje to polecam za rok..kady region organoiizuje te cantine aperte...kupujesie tesere za 10€ i dostaje sie torebeke na szyje z prywatnym kieliszkie i sie zwiedza cantiny degistujacv ich wina. bylo tez jedzobnko..muzyka. Wrocicla do domu dopiero po 21.

niestety w nocy Mateusz niezbyt dobrze spal....cos go meczylo...albo nowe francowate zeby albo emocje z dnia...bo v oczywiscie zafundowal mu sporo atrakcji id ziecko bidene nawet w dzien nie spalo..a pozniej padl ale dwa razy sie obudiz z placzem . a do teog troche obrazony na mame...ale rano juz bylo dobrze ...bo mama przywiozla prezent hehhe


milego dnia dla wszytkich!

Agatka ...milego podgladnaie fasolki .-)))
 
Ostatnia edycja:
Witamy witamy sie i my z Fiammi po pracowitym weekendzie:-)
wczorajsza imprezka udana ,pogoda super piekne prezenty takze jestesmy zadowolone tylko troszke nam sie ludzi wylamalo z 22 zrobilo sie 18 :baffled:
pozdrawiamy i zyczymy milego poniedzialku
 
wiatjcie dziewczyny.ja juz wrocilam z badan,poszlo ekspresem bo u mnie w perugi ciezarne maja pierszenstwo przed reszta ludzi niezaleznie od zaawansowania ciazy.takze 5 minut i bylo po sprawie:-D,az moj byl w szoku ze tak szybko.rownie dobrze moglam wstac o 8 a nie o 6 gdybym wiedziala ze ekspresem pojdzie.a u mnie noc minela koszmarnie .mialam skoki cisnienia cala noc i jeszcze rano jak wstalam to mi w uszach gwizalo,nie mogam zlapac rownowagi:crazy:.
fiammi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin


images
 
Agatka ..u mnie w centro prelievi w szpitalu tez jest osobna kolejka dla ciezarnych ..ale to ta sama uprzywilejowana kolejka co dla diebetykow i dzieci do 9 roku zycia ..wiec i tak jest kolejka...ale zdecydowanie mniejsza niz ta normalna.

Aaaa. no ja gapa ..wszystkeigo najlepszego dla Fiammi!!!!
 
Ostatnia edycja:
Kosmitko ..a czuje sie lepiej...w sobote mialam spadek formy ..ale juz lepiej ..kataru nie mam ..troche chrypie ..ale jest lepiej. Myslalam,ze dzisiaj nie rusze sie z lozka...bo wczoraj kolega mega szpaner musial oczywiscie otworzyc dach w swoim samochodzie..i od jednej cantiny do drugiej jezdzilimy w otwartym cabrio. Myslalm ze polamie sobie grzebiem jak zabralam sie do rozczesania wlosow wieczorem. Na szczescie zaopatrzylam sie w apaszke/szal i mnie nie przewialo...jutro wkleje jakeis foty ..bo dzisiaj zapomnialm aparatu
 
no ku mojemu zdziwieniu prawie zniknal... tzn zdecydfowanie zmalal..wiec jak narazienie ebde udawac sie do lekarza nim. Gadal z siostra i ejj czesto przy jakis infekcjahc wywala wlasnie wezly chlonne..wiec to rodzinne :-)

ale jak bede przy okazji u lekarki to o tym wspomne..ale narazie z pecjalnie z ta anomlania nie ebde sie wybierac do niej.


a u mnie dzisiaj sloneczko..praktycznie nie ma ludzi w rpayc...bo produkcja ma dzien cassy int i czeciowo impiegati na urlopach w domu. sprobowal buy mnie kto usadzic w domu teraz..ja swoja casse bed emiec od 1 lipca. Teraz poki moge przychodze...co prawda watpliwa to przyjemnosc..ale szkoda urlopu...
 
Ostatnia edycja:
kosmitka mi sie wydaje ze w tym szpitalu zle mierza dzieci bo Lorenzo mial wpisane 51 cm a mi sie wydaje ze on dluzszy byl a w ubranka 56 cm to byly na styk a dziecko dziewczyny z lozka na przeciwko tez mialo wpisane 51 cm a byl dluzszy od mojego:-D pewnie mierza na oko;-)
No ale wge Alek ma sluszna tzn fajnie przybiera na maminym mleczku:-)
strega cos chyba tej nocy bylo moze pelnia bo Lorenzo tez sie krecil cala noc a piatej zazyczyl sobie mleko chyba sie cofa w rozwoju;-):-D
zyta ja dopiero teraz skonczylam prasowac najpierw posprzatalam troche jestem padnieta a jeszcze musze isc po synka narazie mi nogi wchodza nie powiem gdzie:-D
 
reklama
Kosmitka...moim zdaniem oni cos zle meirza tu dzieci....w PL dzieci srednio 8 mimo,ze indywidualna rzecz), ale srednio maja po 50-52-54-56-58cm dlugiosci a dzieci moich znajomych w It nigdy nie przkroczyly 50 cm... nawet moj Mateusz mial tylko 49cm..jakies takie krotkie wszystkie....chyba maja inna metopde mierzenia...bo pewnie w PL mialby jak nic 52cm na moje oko
 
Do góry