reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

suchajcie ..wyskoczyla mi jakas "gula" na glowie ...tnz w dolnej czesci ..od ucha w lewo, po lewej stronie

oczywiscie zaczelam szukac w necie....gdzie sa polozone wezly chlonne wszystkie, bo moze to wezly jakies karkowe cyz jakies mi wywalilo przy tej infekcji co mam ..i boli mnie jak dotykam wlasnie w tym samym miejscu co ten dzidzius z linka ma guza...

www.insomnia.pl/dziwny_b%C3%B3l_z_ty%C5%82u_g%C5%82owy-t627266.html chyba jednak

bede musiala sie wybrac od lekarza
 
Ostatnia edycja:
reklama
strega niezle, ja nie wiedzialam, ze tam sa wezly chlonne:szok: ale rzeczywiscie na obrazkach w necie rysuja ze sa tam jakies wezly potyliczne...
 
kosmitko idzie jakies taki wezel wlasnie w strone potylicy. Ja ogolenie mam troche powiekszone wezly chlonne ..juz mi tak zostalo..bo w dziecinstwie mialam mononukloze...ale tam pierwszy raz mi cos wywalilo. Wyczulam to wczoraj...chcialam poogladac ale za chiny sie nei dopatrze w lustrze tego sama, bo zakrywaja wlosy..i nawet po odgarnieciu ich nic nie widac...
dren_wezly.gif
 
Dzien dobry sobotnio:-)
strega mam nadzieje ze wszystko ok bylas u lekarza z tym guzem? i nie czytaj co pisza w internecie,

co slychac u Was dziewczyny? chyba sie wypalilysmy;-) i nie chce sie nam pisac no i piekna pogoda pewnie wszysykie siedzicie w parkach.
My wlasnie sie wybieramy na rynek po owoce ja i Lorenzo juz gotowi ale wstal papi-maz i stwierdzil ze tez chce isc z nami wiec czekamy az sie wyszykuje... o juz gotowy;-) idziemy wpadne pozniej.
Milego dnia!!!
 
hej hej wszystkiego najlepszego dla wszystkich polskich mam z okazji dnia Matki!

Ja mama takie dzien matki,ze hej ..co 5 s krzyczy mama..wszystko dzis na nie i trzeba dodac,ze pobudka o 6.10 dzisiaj byla.
Dopiero co zasnal ..ze zmeczenia ...bo wczesniej awanture urzadzil bo chcial jesc dentinox z tubki.... ufffffa mam dosc...ogolnie jest mega rozkapryszony a do tego jeszcze efekt zabrania mimi (czytaj smoczka) i mamy bonanze

Na szczesci jutgro mam wolne....jade zeznajomymi na wycieczke po cantinach..bo w tych dniach Cantine Aperte
http://www.bortonevivai.it/news/cantine-aperte-2012.php


Cisza faktycznie jak makiem zasial..pewnie dlatego, ze troche sie pogoda zaczela poprawiac i wszystkie na powietrzu.
Ja dzisiaj w domu..bo raz, ze sama sie nie czuje w formie a jutro wycieczka a dwa...wczoraj wieczorme poszlismy na festa del pesce...praktycznie pod domem (pozniej slyszalam ja do 1 w nocy) a ze wieczorem troche wialo i Mati oczywiscie chcial biegac na zewnatrza a nie w namiocie gdzie bylo jedzonko i rezulatat taki dzisiaj juz chrypi i rano trocvhe kaszlal....Takze lepiej zeby sie to nie rozwinelo w jakies kolejne zqapalenie gardla lub cos takiego ..co prawda jak cos juz zalapal to zlapal.
 
Ostatnia edycja:
agatka gratuluje pisklakow:-) a ostatniego posta do kogo pisalas? bo go nie rozumiem:-D

nie ma to jak wstac o 6 rano w niedziele:-D leze na kanapie i sie nudze dzisiaj ostatni raz idziemy na basen bedzie mi go brakowalo nastepny kurs zacznie sie we wrzesniu w lipcu bedziemy plywac nad morzem ale to nie to samo trzeba bedzie sie wybrac na jakis basen otwarty w czerwcu no i w Polsce do Aqua Parku

Wracajcie dziewczyny chociaz sie zameldowac co u Was?
Milej niedzieli.
 
oj widze ze kosmitka mnie uprzedzila z odpowiedzia:-).dopiero teraz zauwarzylam ze znikl post.ja dopiero wrocilam z dzialki i obiadek mam nastawiony.dzisiaj watrobka z cebulka i ziemniaczki zapiekane.a jutro rano badania krwi a przed obiadem usg na ktore jade razem z moim F.juz sie nie moge doczekac aby zobaczyc moja fasolinke:-D
 
reklama
agatka pieknych widokow na USG!!! :-)

moje wszystkie chlopaki juz spia :szok: wyjezdzili sie, wybiegali i padli, ja tez sie klade, bo jutro ja i Aleks mamy wizyte u poloznej o 9tej, a to nielada wyzwanie, zeby cala rodzine rano wybrac i zdazyc na 9ta...
 
Do góry