reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

ty sie anika nie smiej,tylko z mammonowaniem nie przesadzaj,bo w zyciu nic nigdy nie wiadomo,swiat maly,jeszcze swatowymi zostaniemy,i dopiero bedzie:-D:-D
 
reklama
anja ja nic nie robie aby zamammonowac ich jeszcze bardziej,oni sami jacys mammoni,no wloska krew w zylach jak by nie bylo plynie,mieszana bo mieszana ale i wloska tez..
 
zartuje oczywiscie z tym mammonowaniem,niech beda mammonami do slubu potem niech zlagodnieja ciut wiezy i wszystko bedzie ok...ja nie jestem przeciwniczka mammonowania ale jak we wszystkim trzeba wiedziec kiedy trzeba sie wycofac...ale to odlegle czasy,jak przyjdzie co do czego beda na tyle madrzy,by pogodzic mame z zona...:-)
 
No wlasnie nikt ich nie mammonuje na sile:-), to tak jak Anika chyba pisze, wloska krew, w genach od poczecia:-). Za kilka lat zaczna sami z kumplami wychodzic i mammoni beda tylko wspomnieniem:-:)-(, a potem jak sie im przytrafi jakas polka narzeczona to juz w ogole z nich wypedzi wszelkie zarodki mammizmu:blink:.
 
jestem i ja.padnieta od rana jak nie wiem co.zachcialo mi sie rozmontowywac sofe do prania:wściekła/y: to teraz mam za swoje.jestem skonana a chcialam jeszcze okna przetrzec w salonie bo po ostatnich deszczach swiata przez nie niewidac.no i przede wszystkim prysznic bo sie poce straszliwie.
ptyniu jesli chodzi o podatki od affito to my zawsze odliczamy co roku.nasi inquilini prad i reszte maja na swoje nazwisko i sami placa + 450 euro za affitto miesiecznie.
 
Jestem dziewczyny i ja:-) przez chorobe meza jestesmy ciagle po za domem zeby zarazkow nie lapac dzisiaj juz prawie ozdrowial ja wrocilam z pracy zabralam Lorenzo z przedszkola a teraz idziemy do ogrodu bo taka piekna pogoda ze szkoda siedziec w domu..

kosmitka ale fajnie ze chlopcy dostali sie do przedszkola .
Jak masz rodzic to albo jutro albo dopiero w poniedzialek zaciskaj nogi i przeczekaj wekkend:-D
agatka fajny suwaczek:-)
anija jak czytam o tym jak wzrusasz sie przy wierszykach to sama mam lzy w oczach:szok: nie moge sie doczekac jak Lorenzo bedzie mi recytowal wierszyki na dzien matki:-)

zmykam na dwor do napisania pozniej.
 
ciao dziewczyny

wiem wiem ze troszke opuscilam wasze forum, ale juz wracam,
oby pogoda dopisywala, to i internet nie bedzie nawalal... zmieniamy usluge wiec.bo tak sie nie da.

troche anemicznie u mnie, wypija ze mnie brzuszek cale witaminy,chodze wiec taka z girare la testa codzien... .:/

mam nadzieje ze nadrobie zaleglosci z wami:)

dziekuje za porady co do chrztu i imion ,
teraz sie nad baby bonus zastanawiam, tylko sie ruszyc do comune musimy,

nadal szukam imienia, najlepiej rzadkiego :)
salve a tutti !!
buonagiornata .
do jutra, :)
 
reklama
jestem ja.juz po kolacyjce.dzisiaj byla pizza dla odmiany bo nie chcialo mi sie gotowac:-D.na szczescie mdlosci minely i moge normalnie jesc,chociaz pikantne ciagle za mna chodzi.
anjoo myslalysmy zes przepadla na dobre,ben tornata:-D
 
Do góry