reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

dziewczyny ratujcie blagam
max ma zadanie i ni hihi trzech ostatnich niewiemy
• Il papà .............................................. lo stipendio in banca.
• Il pagliaccio si mise a .............................................. il tamburo.
• Le auto sportive corrono nel ..............
wyraz ma zawierac cu ...
taj brzmi tresc zadania
Completa le frasi con le parole che contengono il suono CU
che conosci.
 
reklama
pierwsze slowo:CUSTODISCE
trzecie slowo: CIRCUITO

nie moge znalezsc nic di drugiej frazy.

ja tez nie dostalam zadnego zaproszenia.po prostu sie zarejestrowalam i weszlam na forum.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny u nas bylo trzesienie ziemi:szok:kurde nie spalam,ale w sumie nic nie czulam,albo uwagi nie zwrocilam,zadzwonil do mnie szwagier i sie pyta...,kaze sie przygotowac...a ja do niego ze nic nie czulam,tylko klucze w dzwiach sie zakolysaly:szok:nie wiedzialam dlaczego,na polkach wszystko na swoim miejscu...On mowi,ze u nich bylo dosc to zauwazalne,a mieszka 500metrow od nas,tylko na drugim pietrze,a my w szeregowcu...i to do tego schody do wejscia mamy na skale:-p

Ptynia do forum nie trzeba miec zaproszenia,tylko do watku zamknietego...Do tego co nalezycie ma dostep tylko jedna osoba,ktora tu juz sie nie udziela,wiec moze powinniscie do niej zwrocic sie z prosba...

Ufff,a mnie dzisiaj nawet trzesienie ziemi nie obudzilo,a podobno drugie bylo o drugiej w nocy...Nawet syn dzisiaj pozwolil sie rodzicom przespac,bo tak o 4nad ranem zasypial:rofl2:
Sloneczko u nas od samego rana...
aaa hmmmm powiem wam ze dzisiaj sa moje urodziny i chyba depreche mam jak sobie pomysle,ze to juz tyle lat:szok:kurcze kiedy to zlecialo:crazy:buuuuuuuuu:-p
 
STO LAT STO LAT NIECH ZYJE NAM ZYTKA:-D:-D:-D.
SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEN-TYCH DUZYCH I MALUTKICH,POCIECHY I RADOSCI Z DZIECI I WSZYSTKIEGO CZEGO SOBIE ZAPRAGNIESZ:-D:-D.


ja sie dowiedzialm od cory ze wczoraj sie ziemia trzesla.u mnie tego nie bylo czuc,chyba za daleko od ciebie mieszkam:-D.
 
W koncu ( to wczesniejsze to proba)
Co ja sie nastrrsowalam ,zeby w koncu moc z wami popisac . To ja PINKYBALL.nie bylo mnie przez te problemy z kontem( nawet nie chce mi sie pisac ani komentowac).a wiec w WIELKIM skrocie: bylismy w Polsce ,zmienilismy samochodzik(ale juz mysle o nstepnym tylkp maz nic nie wie jeszcze),Maja za dwa tyg konczy 6 lat a Lenka to sams slodycz i juz prawie chodzi sama.
 

Załączniki

  • 20130213_123538.jpg
    20130213_123538.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 26
  • 20130101_124457.jpg
    20130101_124457.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 27
Pozatym znalazlam prace i od kwietnia zaczynam.MAJA OD wrzesnia idzid do szloly(jak ten czas leci).
Zyta wszystkiego najlepszego i sto lat.
 
witaj pinki.faktycznie czas leci.dzieci rosna a my sie starzejemy:-D.
ja niedawno co wstalam bo tak mnie glowa bolala ze myslalam ze mi ja rozsadzi z bolu.teraz juz jest ciut lepiej bo i kawke sobie wypilam.co u was dziewczyny,strajkujecie widze w niedziele z pisaniem:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Witajcie dziewczyny!

Zyto wszystkiego co tylko najlepsze i najukochańsze...dużo radości z pociech i małych smuteczków...:-) Zostaw mi wiadomość na gg kiedy będziesz to się dostosujemy....wysłałam Ci smsa ale brak odpowiedzi...
Pinki witaj w naszym gronie...gratuluję znalezienia pracy bo teraz o nią naprawdę trudno...masz śliczne dzieciaczki...a tak apropo jak się wkleja zdjęcia?
Dziewczyny napiszę na spokojnie bo już mnie obowiązki wzywają....i muszę uciekać z forum, tak to już jest z czasem...
Pozdrawiam niedzielnie wszystkie i każdą z osobna...:happy:
 
Do góry