reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

co do dokumentów dla dziecka,to potrzebna jest książeczka taka biała (certificato di nascita),którą wyrabiasz w questura i jest wazna na 5 lat.co do obywatelstwa to tak jak pisała zyta.trzeba iść do urzędu z przetłumaczonym aktem urodzenia. ile ma twój synek?co do mieszkania to my narazie wynajmujemy i przez najbliższe lata raczej się nie zmieni...niestety,nie stac nas!
Ewa a ty gdzie mieszkasz?
u nas dziś pochmurno 6 stopni i chłodno...ja chcę już wiosne!!!!
 
reklama
Witam!!! U nas dzis slonko swieci ale dalej jes chlodno. Aniu mi tez strasznie chce sie wiosny;-). Trzymam kciuki za rozmowe;-) jak mozesz to napisz co to za praca.
 
u nas dzisiaj swiecilo sloneczko:-),ale wcale nie bylo cieplo:-(,chociaz nam nie przeszkadzalo,bylam z corka na spacerze potem pojechalysmy do sklepu na male zakupy:tak:,oczywiscie to co mialam zaplanowane kupic nie kupilam:tak:,nie byl to dzien dla mnie na sklepy:-p.Ania mam pytanie do ciebie,gdzie i jakie buciki kupujesz dla synka,pytam sie bo ja tutaj nie widze jakiegos specjalnego wyboru:no:wiosna mysle,ze niedlugo zawita do nas,a ja tak nie lubie robic przymusowych zakupow,a to sila konieczna.Acha dziewczyny mieszkam tu tyle lat,ale dopiero teraz bylam w sklepie ACQUA&SAPONE,no a tam takie promocje:szok::szok::szok:.Ewa co do zdjec nie umie wkleic,ale sie postaram,z NK zrezygnowalam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zyta ,ja kupuje buty różnie,teraz kupiłam mu adidasa,wcześniej miał,geox,walk safari,zależy.. w Polsce raz mu wzięłam bartka,ale mojemu mężowi się nie podobały.
co do pracy to w hotelu,ale nie wiem jeszcze na jakie stanowisko,bo najpierw mam przynieść życiorys i zobaczymy...także będę informować na bieżąco
 
cześć dziewczyny,u mnie dziś niby 8 stopni a zimno,wiatr....wyszliśmy na spacerek,ale skończyło się na zakupach w pobliskim supermarkecie,bo Alex chciał iść na nóżkach,a po 2 minutach już krzayczał wat,wat(wiatr) opa(na ręce) bo on nie znosi wiatru...teraz sobie chrapie,a ja buszuje po internecie
 
I ja sie witam piatkowo, u nas pogoda tez nie za ciekawa a tak pozatym to jakos leci. Jutro umowilsmy sie ze znajomymi na wieczor wiec pewnie bedzie ciekawie, nie lubie sobotnich wieczorow spedzac w domku;-) dopoki nie mamy dzidzi trzeba korzystac:-D. Jeszcze tydzien i jade do Polski niestety busem:eek: bo nie bardzo miala bym jak dojechac na lotnisko a potem jeszcze z Warszawy az na mazury...i ze swoim bagazem tez bym sie nie zmiescila w normach:-D mam nadzieje ze jakos przetrwam ta podroz.... Milego popoludnia
 
napewno dasz rade,ja jezdziłam koszalim-rzym 36 godzin!!!!:tak::szok: moja mama np bardzo lubi jezdzic.24 godziny jej podróz zabiera,a ona zawsze mówi,że tak szybko zleciało...buuu?;-) no i miłej zabawy...ostatnio na imprezie byłam na początku maja 2008 roku....starzeje sie;-):-)
 
napewno dasz rade,ja jezdziłam koszalim-rzym 36 godzin!!!!:tak::szok: moja mama np bardzo lubi jezdzic.24 godziny jej podróz zabiera,a ona zawsze mówi,że tak szybko zleciało...buuu?;-) no i miłej zabawy...ostatnio na imprezie byłam na początku maja 2008 roku....starzeje sie;-):-)
co do imprez,to i ja sie starzeje,a raczej obowiazek:tak:chociaz tez od 4 lat dopiero w tego sylwestra troche zaszalalam:tak:,ale za to moj M wzial obowiazek opieki....,wiec Lila korzystaj...teraz,no i rozpoczynajcie staranka:-D.Ja dzisiaj robilam krokiety na obiad,ale z tym jest pracy:crazy:,ale nawet wyszly smaczne,wiec poswiecenie bylo tego warte:-).Lila na dlugo jedziesz do Polski?
 
Dokladnie nie wiem ale pewnie gdzies dwa miesiace mi zajmie pozalatwianie spraw. Ja tydzien temu robilam knedle z miesem i tez troszke roboty bylo:no: ale wyszly bardzo smaczne;-). A co do gotowania moze ktoras z was ma jakis fajny pomysl na niedzielny obiad??? Bo sama juz nie wiem co robic.....pomyslow brak:confused2:
 
reklama
a ja dziś weszłam do małego sklepiku po chleb,patrze a tam KIEŁBASA PODWAWELSKA!!!!!!!!!!!!!o jak ja się uradowałam:-)i dziś na obiad zjadłam ziemniaczki kiełbase i fasolke szparagową,mój Alex miał zjeść zupe,ale jak zobaczył co ja jem to też krzyczał kebasa i zjadł to samo co mamusia...zupa będzie na wieczór. wy dziewczyny jecie po polsku czy po włosku???;-)
lila sama jedziesz? męża na tak długo zostawiasz?
 
Do góry