reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

My jemy roznie;-) zalezy od ochoty;-)
Jade sama niestety moj jeszcze nie maz;-) musi zostac bo ma tutaj stala prace i na tyle urlopu nie dostanie:-( a ja jestem zmuszona jechac pozalatwiac sprawy...zwiazena z mieszkaniem itp
 
reklama
A dzis jedlismy na obiadek piers w platkach kukurydzianych z sosem czosnkowym i frytkami...wiem wiem bomba kaloryczna:zawstydzona/y: ale warto bylo bo pysznie smakowalo:-p:-D
 
mój mąż nie lubi polskiej kuchni,oprócz pierogów ,potrawki z kurczaka i gołąbków:tak:więc jemy po włosku oboje uwielbiamy makaron,błąd -we troje bo mój alex to 100%makaronia :-)
 
A dzis jedlismy na obiadek piers w platkach kukurydzianych z sosem czosnkowym i frytkami...wiem wiem bomba kaloryczna:zawstydzona/y: ale warto bylo bo pysznie smakowalo:-p:-D

Jak Ty robisz to danie? Może zdradzisz mi przepis:-)? Mój mąż lubi kuchnię polską, zwłaszcza barszcz z uszkami, bigos no i placki po węgiersku:tak: także różne postacie mięsa w sosie ale staram się gotować pół na pół tzn.polsko-włoska kuchnia.
U nas dziś był zimny wiatr, także nici ze spacerku...od nas z okna się widzi śnieg w górach bo góry nie daleko ale wiało okropnie w dzień, zobaczymy jutro...
Ania mój synek ma 9 m-cy i już prawie zaczyna chodzić, oj zacznie się zacznie, trzeba będzie mieć teraz oczy dookoła głowy:-D chociaż jest spokojniutki ale zawsze dzieci są ciekawe wszystkiego...a mieszkam w Capaccio niedaleko Salerno.
 
Ostatnia edycja:
Ewa co do zdjec nie umie wkleic,ale sie postaram,z NK zrezygnowalam.
[/COLOR]
Aneto bardzo łatwo się wkleja nauczysz się szybciutko, a dlaczego zrezygnowałaś z nk jeśli mogę spytać?
A co do bucików to też będę się starała kupować Krystianowigeox bo są bardzo wygodne, no i przede wszystkim w PL, jak będę co jakiś czas...a sklep ACQUA&SAPONE też mam niedaleko wszystko tam można kupić w dogodnych cenach...Pozdrawiam Was dziewczyny:-)
 
właśnie zapomniałam dodać,że mój mąż przepada wręcz za barszczem czerwonym:tak:u mnie to mój mąż gotuje często bo bardzo lubi.co do bucików to na geoxie się żeśmy przejechali i to bardzo,Alex miał tak mokre nogi w butach,że szok! daliśmy do reklamacji,dali nam inną parę i to samo! juz nie szłam wymieniać tylko inne kupiłam.polecam walk safari-cenowo tak samo jak geox,oddychające,wyprofilowane i jak na mój gust duużo ładniejsze.a przede wszystkim stopa jest sucha.
zyta szkoda,że mieszkamy tak daleko bo chętnie wzięła bym od Ciebie te rzeczy gdybyś oddawała-moi rodzice mają pogotowie opiekuńcze i potrzebują wszystko dla dzieci,napewno by im to wszystko się przydało.
u nas pada zimno 4 stopnie i ciemno...brrrr siedzimy w domu,czekamy na tate:tak: ja trochę zestresowana przed jutrzejszą rozmową o prace
 
Witajcie!

Ania nic się nie martw będzie dobrze, bądź dobrej myśli...:-) i daj znać koniecznie jak Ci poszło trzymam za Ciebie...jesteś może na nk?

Aneto nie oddawaj tych rzeczy, bo mogą Ci się jeszcze przydać w przyszłości kto wie... a nóż, Ci się pojawi rodzeństwo dla córci i będziesz miała jak znalazł...no ale jak jesteś zdecydowana to tam w okolicy u Ciebie nie ma pogotowia opiekuńczego lub kogoś w trudnej sytuacji materialnej?
W szpitalu gdzie rodziłam zbierali rzeczy i pieniążki dla potrzebujących dzieciaczków mam nawet adres pogotowia opiekuńczego bo mi dała położna ale jest w Salerno to dość daleko...

U nas dziś deszcz pada ale jest ciepło...
 
Witam poniedzialkowo!!!:-),Lila gdzie sie ukrylas:tak::-)?wiec u nas nawet dzisiaj ladnie,sloneczko,ale moja dopiero gwiazdeczka sie budzi:tak::-D,poczekam zeby doszla do siebie i wychodzimy troche pooddychac powietrzem,wczoraj bylysmy w domu deszczowo bylo caly dzien:no:,wiec zabawa w zamknieciu:-(.Ania czekamy z wiadomoscia jak po rozmowie,i oczywiscie trzymam kciuki:tak:.Chyba i ja zaczne cos szukac dla siebie,(wlasnie dostalam papiery do wypelnienia,aby zapisac nasze dziecko do przedszkola),alez ten czas szybko zlecial,dopiero sie rodzila a juz taka panna:szok::-D,tylko tu gdzie mieszkamy nie jest latwo o prace kolezanka szukala i jakos nie znalazla,a moze tak tylko szukala?co do tych akcesoriow dla dziecka,to bym nie miala problemu,gdybysmy mieszkali w polsce,tylko to jest objetosciowo duze(wozek,krzeselko itp.....)jest problem z przewiezieniem:crazy:,a mi miejsce zajmuje w mieszkaniu:tak:,ale jeszcze poczekam,moze sie przydadza:-D:-)?.
 
cześć dziewczyny,ja już po rozmowie. jeszcze bez odpowiedzi ponieważ problemem jest moja dyspozycyjność do 19.30:-(.jutro albo pojutrze mi da odpowiedż.praca na recepcji i barze razem...baaaardzo by mi odpowiadła,ale cóż....jak nie tu to gdzie indziej,pracy na sezon jest sporo więc zobaczymy.
u nas pochmurno i ciemno z deszczykiem,ogólnie zimno....ochyda...
 
reklama
Zyta jestem jestem!!!;-)
Czesc dziwczyny!!! Ja przez weekend nie mialam czasu wejsc na forum;-) U mnie dzis bardzo ladna pogoda mozna powiedziec ze troszke wiosenna;-) no ale coz do wyjazdu zostalo 5 dni wiec sie za bardzo nie naciesze:wściekła/y:
Evelik te danie jest bardzo proste, a wiec:
Piers z kurczaka kroimy w paski, wrzucamy do miski i przyprawiamy (troche soli troche pieprzu i wszystkie inne przyprawy ktore lubimy;-) ) w tym czasie kruszymy platki ( takie naj zwyklejsze corn flakes ) na dosc drobno. Rozbijamy jajak i panierujemy w platkach. Ja czasem jak mam wiecej czasy to obtaczam piers w mace prze panierowaniem, ale nie jest to kanieczne. Do tego podaje sos czosnkowy w internecie znajdziesz napewno przepis. Zycze smacznego:-)
ania mam nadzieje ze jednak dostaniesz ta prace i mocno trzymam kciuki;-)

Sluchajcie dziewczyny tak patrze na nasze forumi i wiem ze niewiela z nas tutaj pisze, ale dobrze by bylo aby i u nas byl porzadek;-) A wiec myslalam zeby ktoras z nas zostala moderatorem co wy na to??? Ja osobiscie mam sporo czasu wiec moge podjac sie tego zajecia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry