reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Część Dziewczyny

reklama
Nie wiele na nim widać
Skupienie było głównie na tym czy w jajowodach nic nie ma przez pozamaciczną w wywiadzie
 

Załączniki

  • 747867fe-8ba7-4eca-940c-fb928ecb37dc.jpeg
    747867fe-8ba7-4eca-940c-fb928ecb37dc.jpeg
    35,2 KB · Wyświetleń: 110
Na pewno statystycznie większa szansa, że będą dwujajowe, ale jednak pęcherzyki bezpośrednio do siebie przylegają więc ja bym nie miała pewności 100%. Dla porównania u mnie wyglądało to tak- zobacz że pęcherzyki są mocno oddalone i tu jest pewność że ciąża dwujajowa ( procedura in vitro-miałam podawane dwa zarodki podczas transferu)
 
Na pewno statystycznie większa szansa, że będą dwujajowe, ale jednak pęcherzyki bezpośrednio do siebie przylegają więc ja bym nie miała pewności 100%. Dla porównania u mnie wyglądało to tak- zobacz że pęcherzyki są mocno oddalone i tu jest pewność że ciąża dwujajowa ( procedura in vitro-miałam podawane dwa zarodki podczas transferu)
 

Załączniki

  • 94682DD3-14CD-4D80-B3D5-C886C3F27E45.jpeg
    94682DD3-14CD-4D80-B3D5-C886C3F27E45.jpeg
    936,7 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Pare dni temu dowiedziałam się o ciąży , myślicie że to bliźniacza?
Mam już 4 dzieci i nigdy nie miałam podobnej sytuacji ,mam siostrę bliźniaczkę ale jesteśmy bliźniętami dwujajowymi.
 
Do góry