reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 tydzień brak zarodka

reklama
I jak u Ciebie sytuacja?
Dziękuję za zainteresowanie, jestem w domu po 5 dyniowym pobycie w szpitalu, poronienie odbyło się tylko za pomocą tabletek, mimo że to była ciąża bezzaridkowa, jest mi źle że Ycie się skończyło. Owszem nie było to dziecko z ale zycie, na szczecie w szpitalu otrzymałam bardzo dobrą opiekę, ale teraz serce pęka mi na milion kawałków , choć wiem że to tylko początek był. Wiem że kobiety mają gorzej
 
Dziękuję za zainteresowanie, jestem w domu po 5 dyniowym pobycie w szpitalu, poronienie odbyło się tylko za pomocą tabletek, mimo że to była ciąża bezzaridkowa, jest mi źle że Ycie się skończyło. Owszem nie było to dziecko z ale zycie, na szczecie w szpitalu otrzymałam bardzo dobrą opiekę, ale teraz serce pęka mi na milion kawałków , choć wiem że to tylko początek był. Wiem że kobiety mają gorzej

Bardzo mi przykro. Niewazne, ze to byl poczatek. Masz prawo do smutku i zaloby. Duzo zdrowka.
 
Ściskam mocno.
Jestem w podobnej sytuacji, bo tydzień temu 5+3 wg miesiączki, 5+1 wg USG. Pęcherzyk 11 mm pusty. A beta wysoka bo ponad 15 tys. Następna wizyta 27.07. I niecierpliwie sie
 
Ściskam mocno.
Jestem w podobnej sytuacji, bo tydzień temu 5+3 wg miesiączki, 5+1 wg USG. Pęcherzyk 11 mm pusty. A beta wysoka bo ponad 15 tys. Następna wizyta 27.07. I niecierpliwie sie
Odezwij się do mnie jak sytuacja się wyjaśni, ja aktualnie jestem po takich przeżyciach w szpitalu że nikomu nie życzę mimo że opieka była super. Życzę żeby u Ciebie skończyło się inaczej lepiej
 
reklama
Hej
Co sądzicie o takiej sytuacji :
OM 12.08
Później między 11-16.09 -plamienia dość intensywne
23.09 dwa pozytywne testy ciazowe i beta ponad 4300
26.09 usg na którym widać tylko pęcherzyk ciążowy 1,17cm
Wg OM 6 tydzień 5 dzień
Biore luteinę i mam przyjść za tydzień do kontroli i w piątek powtórzyć betę.
Myślicie ze jest jeszcze szansa ?
Owulacja wg testów 31.08.
 
Do góry