reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

Ona - mocno trzymam kciki !!!!!! Powodzenia !!

Kari,
nie smutaj się, i na Ciebie przyjdzie czas - może dokładnie tego 3 urodzisz :) Ja czekam z Tobą, mam termin 3 dni po Tobie. Zobaczysz, w przyszłym tyg poprzytulamy tych naszych łobuziaczków malutkich :)
 
reklama
jejku dziewczyny najstraszniejsze jest to ze oni tu tak pozno wywoluja... jesli w koncu samo nie ruszy to porod wywolaja dopiero miedzy 17 a 19 czerwca! :-( Ja nie chce tak dlugo w ciazy byc, juz nie mam sil :-(
 
Kari, faktycznie długo czekają. Ja będę miała wywoływane jakoś 6-7 ale tak szybko dlatego, że od 10 jest remont porodówki gdzie chcę rodzić i gin nie chce bym po remontach się tułała. A tak to miałabym 14 wywoływane czyli tydzień po.

Dmuchawcu, ja się przysiadam do kawusi :)
 
Dzień dobry !!! ALE SIĘ DZIEJE !!!!!
ANUSIA GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERCA DZIELNA MAMUSIU !!!!! PORÓD NA BB :-) - NIESAMOWITA JESTEŚ . RELACJA NA BIEŻĄCO . SEBASTIANKU WITAJ !!!!

Palin - kciuki trzymam żeby to było TO !!!! Powodzenia . Czekam na niusy ;-)
Ona - rozwieraj się szybciutko !!!! Trzymam kciukasy z całej siły &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Robaczku - widzę , że terminu się trzymamy :tak: a już myślałam , ze postanowiłaś wcześniej rodzić .
Justa - mi lekarz zleca ktg 2 razy w tygodniu . Mówi , że nie mam już niestety 20 lat i trzeba stan dzidzi kontrolować . Racja .
Kari - na Ciebie też przyjdzie czas , jak na każdą . Nie stresuj się kochana . Spokojnie czekamy
Ja wczoraj miałam przez większość dnia skurcze niebolesne a wieczorem jak się położyłam to się zaczęły regularne i mocne . Już myślałam , że się trzeba zbierać ale ok. 24 zasnęłam i to by było na tyle . Teraz po skurczach nie ma śladu ;-)
 
kari21 mamy ten sam termin :) na poniedziałek już, u mnie lekkie skurcze sie pojawiają, ale za lekkie ;/ też już bym chciała Antka mieć na świecie :)
 
image.jpgNasz syneczek, tuż po porodzie :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Do góry