reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

Ale tu pustki dzisiaj :)

Witam się z kawusią. Dzisiaj noc przespana!!!! Normalnie nienormalne :), siku może tylko z 5 razy, wieeeelki sukces :).

ANILEK - Kochana mocno masz podwyższone normy, robiłaś też fosfatazę??? Też odczuwasz takie swędzenie stóp, dłoni - a teraz w zasadzie wszystko mnie już swędzi.
Dobrze, że masz pojutrze lekarza - ja w piątek idę.


TERI - wszystkiego naj, naj, najlepszego z okazji rocznicy ślubu!!!!! Mnóstwa miłości nawet za 50lat ;-)

ANUSIA - jak się dzisiaj czujesz??? Jak Sebastianek?? Odzywa się więcej??? Moja Lena też od wczoraj spokojniesza, ale czasem gdzieś mnie tam majtnie...


WISIENKO - też kupiłam płyn do prania Bobini, bo pomyliłam się i myślałam, że to do płukania - zaraz idę go wypróbować.

MATKAEWA - też polecam sposób szukania autka jak pisze ANUSIA - moje autko jest właśnie kupione na aukcji(www.efl.pl ) jako poleasingowe i od 3 lat sprawuje się bez zarzutu. Kupowałam je jako roczne, a cenowo było znacznie taniej.


Idę okupować pralkę, bo boję się, że mnie zamknie w szpitalu, a wtedy kiepsko to widzę.
Aaaaa, szara ściana nabrała kolorów ;-) już mi się zaczyna podobać :-p Wczoraj Darek przykleił tapetę, zrobił pięknie ramkę i jest nieźle :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, hej faktycznie coraz częściej cisza na forum​

Teri, Wszystkiego NAJ z okazji rocznicy :-):-):-):-)

Anusia, Jak się czujesz???

Natis, Mam nadzieję, że nie będziesz musiała iść do szpitala, masz podobne obawy do moich jeśli chodzi o szpital :-( Ja mam wizytę jutro : brzuch twardy jak skała, Zosia się pcha bardzo mocno, pieczenie " na dole" osiąga apogeum.... Mam nadzieję , że da nam się uniknąć tego szpitala;-) Cieszę się , że pokoik już się podoba, czekam na zdjęcia...;:tak:

Wisenka, U mnie dzisiaj słonko świeci ale jest -10:szok: Koszmar, niech ten mróz już sobie pójdzie ....
Nie przemęczaj się tak, nie za dużo sprzątania na jeden dzień ???
 
Natis ja dziś nie bo u nas masakra pogodowa z deszczem a ja chciałąm ieszać na słoneczku. No i przez to Milusi wymiotowanie pranie . pranie i pranie. Wszedzie wisi. Musze jeszcze pralkę zdezynfekować przed włożeniem ubranek małego. Mam nadzieję, że nie pójdziesz do szpitala i jeszcze trochę z nami wytrzymasz:-DSuper, że ściana wyszła ładnie.Daj znać jak płyn

U nas jeszcze remont nie ruszony i niestety chyba nie zdązymy przed P wyjazdem. Szkoda mi bo Milusia miała od razu swój pokó, co prawda my się do niej wprowadziliśmy na jakis czas ale był jej a mały będzie u nas kątem i to nie wyremontowanym kątem. Jego pokój będzie dopiero za 1.5 roku "jego". Mamy 3 pokoje adaptowane na 4, bo wielki salon podzieliliśmy. I z naszą trójeczką już nam trochę ciasno. Maciek jednak jest już dorosły i jak wyjedzie na studia jego pokój przejdzie na malucha a on będzie na przyjazdy rezydował w salonie. Zgodę wyraził a nawet sam proponował. No może do tego czasu dorobimy się już domu i problem z głowy.
Korba u nas wczoraj rano -7 a po południu +9. A dzisiejsze 0 paskudniejsze chyba jednak niż mróz, bo bez słońca. Co do roboty to masz rację za duzo bo wieczorem nie mogłam chodzić, zwłaszcza, żestrzeliłam jeszcze 1,5 godzinny spacer z Milą....Stara i głupia
 
Ostatnia edycja:
Witam. Wczoraj słonko a dziś deszcz ze śniegiem :-(.
Bardzo Wam dziękuję dziewczyny za rady w sprawie samochodu . Kurde zero radochy z kupowania takiej używki . Mąż to mi w depresje wpada jak widzi te graty . Spróbuję tak jak radzicie poszukać czegoś ...
Natis - Ja też z anemią i objawy miałam podobne . Żelazo biorę od miesiąca i jest lepiej . Straszne jest to , ze do tych wszystkich Twoich leków dojdą kolejne :-(. Ale kciuki żeby szpital Cię ominął &&&&&&&&&&&. Jutro mamy się spotkać - przypominam :tak:. Zdjęcia pokoiku Leny proszę :tak:.
Wisieńka - witamy wśród żywych ;-). Oby już Was omijały bakcyle .
Teri - wszystkiego naj... z okazji rocznicy :tak:
 
Witam się z kawką:-)
Bartuś w przedszkolu, ja zajadam drożdżówkę i popijam kawą. Nie wiem jak to będzie odstawić kawę na czas karmienia, w poprzedniej ciąży jak mi odrzuciło kawę na początku tak dopiero po skończeniu karmienia piłam. Teraz odrzuciło mi przez pierwsze 3 m-ce ciąży, więc znowu popijam rano kawkę z mleczkiem.
Ja dziś mam wizytę, z usg, ostatnio miałam usg na połówkowym, ciekawa jestem czy to wstrętne łożysko się podniosło, no i oczywiście jak tam Mały.
U nas ciepło, ale coś zaczyna się chmurzyc, a było piękne słońce.
Piorę ubranka na raty, myślałam że się doczekam pięknej pogody i wszystko wysuszę na dworze, ale wolę nie ryzykować z tym czekaniem.
Teri- wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!! Ja jutro idę do fryzjera, ale też nie wiem jak usiedzę 2 godziny tam, robiłam pasemka w grudniu i mam już okropne blond odrosty, wiesz jaki to ból, dorzucę chyba trochę brązu do nich tym razem żeby tak szybko nie było widać.
Zdrowia chorym dzieciakom życzę.
Miłego dnia. Trzymajcie się.
 
Ostatnia edycja:
Witam się drugi dzień z bólem głowy :confused2:

Natis jak Natalka dzisiaj?? Ja bym poszła prywatnie do neurologa. Kurczę Kochana no ja trzymam kciuki, żeby się skończyło na leczeniu w domu! Wrzuć foto pokoju :tak:
teri wszystkiego najlepszego! My mamy rocznicę 21 ;-) a w piątek ja mam urodziny czyli kwiecień imprezowy u nas :tak:

Fioletowa zdrówka dla Arturka
anusiak jak się czujesz dzisiaj??
wisieńka dobrze, że się lepiej czujesz. Owocnych zakupów :tak:
ewelina kciuki za wizytę trzymam

Zaraz załączam pralkę dalej
 
I ja się witam z croisantem w ręku :p
U nas śnieżyca ;( a wczoraj było tak cudnie, tak ciepło ;( niech już przyjdzie ta wiosna bo w depresję wpadam ;(
Luka odebrał dziś moje wyniki - i znów bakterie w moczu wrrrrr ...

Natis - mam nadzieję, że lekarz zaleci Ci domowe leczenie i obejdzie się bez szpitala. A tak w ogóle to zaintrygowałaś mnie tym szarym kolorem... z niecierpliwością czekam na fotki

Teri - najlepsze życzenia z okazji rocznicy ślubu, duuuużoooooo miłości :)

Wisieńka - no no nie przemęczaj się !!

Szpitalne bidulki - wracać do nas jak najszybciej !!

Ja się poryczałam wczoraj bo Luka chce odłożyć remont na tydzień później - dla niego ten tydzień to niewiele a dla mnie cała wieczność :( na domiar wszystkiego mamy sprzeczne wizje pokoju dziecięcego ;( mamy za mało miejsca na wszystko, mi się podoba co innego - jemu co innego ... ciągle mówi "trzeba zadzwonić do tego , trzeba zadzwonić do tamtego, zapytać" ale nie dzwoni, nie umawia się i nie pyta !!! a ja dostaję szału ;( A jak przychodzi co do czego to tłumaczy, że chce zrobić wszystko dokładnie a ja jak zwykle na hop siup ;( Nie wiem czy do niego dociera jak niewiele czasu nam zostało, jak byłam w ciąży z Tosią to już w połowie 6 miesiąca torbę miałam spakowaną, a teraz jestem w czarnej d**** ;(
 
SARA - dziękuję, Natalka teraz dobrze. Już wczoraj wstała wyspana, wesoła i zadowolona. Ona ma takie napady bólu głowy, zazwyczaj wieczorem (średnio raz na 2 tyg), zasypia z bólem i wstaje nazajutrz jak nigdy nic. Założyłam wczoraj zeszyt - wpisuję wszystkie okoliczności i rodzaj bólu, rozmieszczenie itd. Mam nadzieję, że zostanie dobrze zdiagnozowana i dostanie odpowiednie leki, i przede wszystkim, że wyrośnie z tego szybko.
Chciałam iść prywatnie, ale pewnie wszystkie badania też będą do wykonania prywatnie i to mnie przeraża - tomograf czy rezonans to bardzo wysokie koszty.


KORBA - Kochana uważaj na siebie i Zosię! Oszczędzaj się jak najwiecej. Mnie też od wczoraj męczą skurcze dość bolesne, ale jest ich kilka - kilkanaście w ciągu dnia, a potem brzuch miękki. Jak się położę to jest lepiej.

ANULA - u mnie też śnieżyca :wściekła/y: oszaleć można!!! :no:

EWELINA - kciuki za wizytę!!!


DZIEWCZYNY - pokoik wkleję jak tylko będzie skończony hihihi :) Myślę, że za tydzień najwcześniej :(. Dzisiaj dostałam maila, że mają opóźnienie z mebelkami i będą dopiero ok 16.04 :(
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry.
Ja tylko zamelduje że żyje. Dzisiaj zasnęłam przed 4. Obawiam się że to staje się norma.
Na dodatek pokłóciłam się wczoraj z mężem. Jestem taka zła na niego że najchętniej kopnęłabym go w dupe :wściekła/y:
A on głupi chyba myślał że wstanie rano i wszystko będzie ok :wściekła/y: nie tym razem! Tak to nawet nie zapyta jak się czuje czy jak dziecko a teraz nagle się pytał rano. Niech spada.

Przepraszam że tylko o sobie.
Musiałam to z siebie wyrzucić :-(
 
reklama
Hej brzuchatki!
Teri: wszystkiego, co najlepsze z okazji rocznicy ślubu dla Ciebie i Twojego M. :tak:
Natis: aspat: 41,66, norma do 32,00
alat: 77,37 norma do 34,00
Fosfatazy nie miałam robionej, tylko białko całkowite, którego z kolei mam za mało. :eek:
Nie swędzą mnie dłonie ani stopy, raczej uda:baffled:. Ale dłonie od jakiegoś czasu mam czerwone od wewnętrznej części przy brzegach. Dziwnie to wygląda...

U nas pochmurno. W DDTVN mówią, że do czwartku, piątku tak, a potem "już" pięknie. W końcu...
Ja przytargałam pościel ze strychu, żeby ją przejrzeć. Jest w dobrym stanie. Mam 3 komplety, więc nie będę kupowała.
 
Do góry