reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

anisiaj nie mam i nie miałam takiego bólu...
Marcysiowa a pochwalisz się wyborem wózeczka? A powiedz mi ty będziesz miała CC? Wiem że jest jeszcze dużo czasu ale powiedz mi gin będzie chciał rozwiązać ciąże gdzieś w którym tyg ciąży?
I pytanie do dziewczyn co już wiedzą że będzie cc... Ile wcześniej i czy w ogóle wcześniej będziecie miały cc od terminu porodu? Ja muszę zagadać do swojego w niedziele ale nie wiem czy to nie za wcześnie jeszcze.
 
reklama
Tak więc prowadzę w tyciu na forum - 20tc i 73,5kg - czyli 13,5kg na plusie:szok:.

Natis gratuluję - znaczy że dzidziuś rośnie :_) Mi dziś lekarz powiedział, że mam się cieszyć, że mi kg nie rosną i jeszcze przyjdzie czas na narzekanie :p
Poza tym powiedział, że serduszko bije jak szalone, a maluszek/ka fika jak szalona :-D
No i gratuluję córeczki (w głebi serduszka zazdroszę:p)

Cześć dziewczynki.. Dawno mnie nie było, ale i nastrój średni raczej, myślę, że to rozumiecie..

Przeczytałam, że i madzię czeka amnio, więc postanowiłam napisać i dodać trochę otuchy
blink1tu.gif


Zabieg miałam wczoraj i rzeczywiście, do miłych przeżyć nie należy, jednakowoż da się przeżyć.. Mam przykaz leżenia przez tydzień, z tym, że nie tak radykalnego, jak madzia pisała.. mogę wstać już po dwóch dniach, ale raczej sporo odpoczywać, polegiwać, nie dźwigać, po prostu oszczędzać się. Póki co, czuję się dobrze, nie plamię, wody się nie sączą, lekko brzuch pobolewa, ale mam nadzieję, że wkrótce ból minie. Od razu po zabiegu, lekarka sprawdziła tętno dziecka, poleżałam ok. 40 minut i do domu. Jutro o 16.00 mam wizytę u swojego lekarza prowadzącego, by sprawdzić, czy wszystko jest dobrze.
Teraz najgorsze.. czekanie na wyniki.. najwcześniej za dwa tyg.
unhappy.gif
, więc jeszcze trochę stresu przede mną, ale jakoś przeżyć ten czas trzeba.. Muszę i jestem dobrej myśli.. Póki co, pani doktor mi wczoraj powiedziała, że to synek sobie mieszka w brzuszku
biggrin.gif


Do tego walczę już tydzień z przeziębieniem.. mocno zaatakowane gardło i męczący kaszel do dzisiaj. Na szczęście nie mam gorączki i powoli dochodzę do siebie.

Widzę, że wszystko się dobrze u wszystkich układa, pomijając chwilowe dołki, małe choróbki i zachwiania nastrojów.. bardzo się cieszę z tego powodu, naprawdę
yes2.gif


Tak więc uszy do góry madzia - trzymam kciuki!!!

Ja dziś jestem po wizycie u mojego lekarza i powiedział, że kilka dni mam poleżeć, ale po 7 dniach mogę wrócić na basen :-) Jak wody nie odejdą podczas badania, to największe zagrożenie za mną. Oby tylko synek ze mną współpracował i był aniołkiem, a nie standardowo diabełkiem..
Ines dobrze, że jest ktoś, kto rozumie mnie w 100%. Dziękuję za świeże informację nt amnio... <przytul>



Ja w swoją kurtkę jeszcze wchodzę tzn w inną niż ulubiona, ale mam nadzieję, że zima tak samo jak nagle nas odwiedziła, tak samo szybko nas opuści i przyjdzie piękna i cieplutka wiosna:-) Ja po ostatniej ciąży trzymałam ciuchy przez 7 lat i w zeszłe wakacje wyrzuciłam do PCK.. Eh.. a też rodziłam w lipcu. Jak będzie drugi chłopczyk, to bynajmniej z ciuchami sezonowo idealnie trafię :-)

Nie dziwię się Palindromea
wink2.gif
mnie też już strasznie korci żeby zacząć kupować
laugh.gif
na razie mąż mnie troche powstrzymuje... myślę że koło marca-kwietnia się rozkręce
biggrin.gif
do tej pory kupiłam tylko kocyk i bodziaka no i mam troche rzeczy od szwagierki ale to dla chłopca.

No właśnie Marcysiowa... dlatego ja wolałabym wózek 4-kołowy.

Ja czekam, a wszystkie te malutkie ciuszki kuszą.. ale póki co mam czekać na wyniki, nawet lekarz mi dziś powiedział, że nic dodatkowo mi nie zleca, dopiero 25/01 jak przyjdę z wynikami (o ile już będą) ...
 
Ostatnia edycja:
Mama wikusi z tego co wiem w pojedyńczej ciąży jak nie ma przeciwwskazań to rozwiązują coś koło 38tyg. U mnie to będzie zależało od tego jak się będę trzymać. U mnie będzie cc ze względu na ilość dzieci. Jak się uda to jak najdłużej będę się trzymać. A wózeczek zaraz wstawię do odpowiedniego wątku.
 
MamaTrójki- jesteś już w domu czy w szpitalu jeszcze ???? Jakie zalecenia ?? Dobrze , ze skurcze mijają.

Ja nic nie muszę w sumie kupować. Moja siostra ma 1,5 rocznego synka i już mi zwozi wszystko - mam łóżeczka dwa ( drewniane i turystyczne ) , wózek , fotelik , ubranka i zabawki nawet :-). Więc jak się wybiorę na zakupy to jedynie na wyszukiwanie wyjściowych bodziaków itp.
 
Ja tez samopoczucie mam srednie. Jak siedze to mnie podbrzusze gniecie, jak leze to mi duszno..... cisnienie niskie i zawroty glowy....Ja juz chce 40 tydz!

Kobitki z amnio trzymam kciuki aby wyniki byly ok!

MamoTrojki oszczedzaj sie i dobrze ze kryzys minal....
 
Ostatnia edycja:
anisiaj ja mam czasek tkliwy pepek, nawet jak lekko sie dotkne to mnie az razi. ja mam taki smieszny brzuszek , bo rozciaga mi pepek i widac jak ciagnie go w prawa strone:)
 
reklama
Mama Wikusi u mnie CC w 38 tygodniu będzie

Dzisiaj pytałam mojej gin czy to normalne, że jestem szczupła i że to druga ciąża a ja ruchów praktycznie nie czuje na co mi odpowiedziała, że w 1 ciąży koło 20tyg a w drugiej koło 18tyg

Zakupy oczywiście na raty robię - zaczęłam w zeszłym tygodniu ;-)

Marcysiowa w Anglii rodzą SN nawet bliźniacze (ostatnio program oglądałam) :szok: dla mnie masakra