reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Bułeczki upieczone, pachną ładnie. Zawsze to jakieś zajęcie, jak nie może się spać. :blink:
Ale w nocy mnie trzęsło z zimna. Już się bałam, że coś mnie bierze. Ale teraz już wszystko dobrze, uff...


Już bułeczki upieczone:szok::szok::szok: wow super, smacznego :)

Jak ja nienawidzę poniedziałków , moja córeczka znowu z płaczem do przedszkola :-( kiedy to się skończy??? Tak bardzo bym chciała, żeby z radością szła do tego przedszkola:-(

Miłego dnia kobietki, ja biorę się za sprzątanie domku po weekendzie
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny! :-)

Dzisiaj moje maleństwo skończyło 8 tyg, jakoś piersi mnie ostatnio mało bolą, mdłości powoli ustają. Może to już czas aby opuściły nas te niemiłe objawy ;-)

Miłego dnia :-)
 
Bułeczki?? To ja przepis poproszę, aż sie zaślinilam :D

saraa zazdroszczę że mieliście weekend tylko dla siebie, oj my dawno takiego nie mielismy.

Korba a mala już długo chodzi do tego przedszkola? Może jeszcze się nie''oswoiła'' z sytuacją?

My też już na nogach od 7 :/ Mała wczoraj miała gorączke więc spała z nami i o dziwo w nocy jak wstawałam siusiu ona poszla ze mną i nic do pampersa nie narobiła, to cHYBA czas na odstawienie go w nocy :)
Milego dnia życzę
 
Bułeczki?? To ja przepis poproszę, aż sie zaślinilam :D

saraa zazdroszczę że mieliście weekend tylko dla siebie, oj my dawno takiego nie mielismy.

Korba a mala już długo chodzi do tego przedszkola? Może jeszcze się nie''oswoiła'' z sytuacją?

My też już na nogach od 7 :/ Mała wczoraj miała gorączke więc spała z nami i o dziwo w nocy jak wstawałam siusiu ona poszla ze mną i nic do pampersa nie narobiła, to cHYBA czas na odstawienie go w nocy :)
Milego dnia życzę


Moja mała do przedszkola chodzi rok i 3 miesiące i nadal dzień bez płaczu , 3 dni z płaczem--masakra:-(
 
Melduję się po weekendzie. Dzisiaj jak wstałam to miałam 2 mocne skurcze całego podbrzusza, wystraszyłam się trochę. Brzuch czasami pobolewał jak jechałam do pracy, trochę się martwię czy wszystko ok. No właśnie wymiotów nie miałam ewentualnie jakieś mdłości, które w sumie są coraz słabsze, myślicie ze to właśnie przez to że wkraczam powoli w 2 trymestr? Oby z małym ananaskiem wszystko było dobrze.
 
Witam poniedziałkowo. Przeczytałam co naprodukowałyście w weekend, jakoś nie miałam czasu siedzieć przy komputerze.
Cała sobota jak zwykle polega na sprzataniu domu, a w niedzielę rano upiekłam rogaliki,a później relaks z synkiem i mężem. Dziś już niestaty poniedziałek, my do pracy, Bartuś do przedszkola (mój też jak Twoja Korba chodzi niechętnie). Wczoraj płakał cały wieczór że on się boi Mikołaja i nie chce iść tego dnia do przedszkola. Tego dnia ma mówić wierszyk, bo dzieci występują przed Mikołajem. Nie wiem jak go zachęcić, już różnosci mu opowiadałam.
Ja dziś czuję się w miare dobrze, spać mi się chce bardzo.
W tym tygodniu wizyta u lekarza, mam nadzieję że bedzie dobrze.
Miłego dnia.
 
Witam poniedziałkowo. Przeczytałam co naprodukowałyście w weekend, jakoś nie miałam czasu siedzieć przy komputerze.
Cała sobota jak zwykle polega na sprzataniu domu, a w niedzielę rano upiekłam rogaliki,a później relaks z synkiem i mężem. Dziś już niestaty poniedziałek, my do pracy, Bartuś do przedszkola (mój też jak Twoja Korba chodzi niechętnie). Wczoraj płakał cały wieczór że on się boi Mikołaja i nie chce iść tego dnia do przedszkola. Tego dnia ma mówić wierszyk, bo dzieci występują przed Mikołajem. Nie wiem jak go zachęcić, już różnosci mu opowiadałam.
Ja dziś czuję się w miare dobrze, spać mi się chce bardzo.
W tym tygodniu wizyta u lekarza, mam nadzieję że bedzie dobrze.
Miłego dnia.

Kurcze , ja już nawet u psychologa byłam, ale powiedział mi , że skoro ona w przedszkolu już nie płacze i jak ją odbieram to już też mówi , że fajnie było, czyli krzywda jej się nie dzieje tylko ciężko jej się z nami rozstać. A Twój maluch długo już chodzi do przedszkola???
 
Cześć dziewczynki.
Podczytuję Was i postanowiłam napisać :). Przyjmiecie mnie do swojego grona? Jestem w 7 tyg 4 dniu ciąży. Jest to nasze oczekiwane i kochane maleństwo i jak pewnie każda mama boję się strasznie o nie. Piszecie dziewczyny o objawach. ja ich nie mam prawie wcale i tym się martwię :(. Piersi mnie nie bolą, był tylko jeden dzień kiedy pobolały i teraz są normalne, mdłości prawie nie mam. Też był może jeden dzień większych mndłości, myślałam, że się rozkręca i przeszło. Serduszko słyszałam 02.11. Wizytę następną mam w przyszłym tygodniu. Tak się martwię.

Ps nie wiem czy udało mi się stworzyć suwaczka :)

 
reklama
Do góry