reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

Gdzie kucharek sześć...U mnie totalny popłoch- każdy chce co prawda jak najlepiej,ale brak organizacji.Musiałam przejąć sterowanie z łózka ;),i od razu było lepiej.
Czy wy z plamieniem wstawałyście z łóżka? Ja tylko siku i do mycia.Teraz nawet z tym mam problem,boli jak chol.ra,a siniak na pół stopy,stanąć nie mogę.Na szczęście nie plamię już,ale brzuch mnie dość mocno pobolewa.
Mając plamienia lekarz kazał mi prowadzić oszczedny tryb życia, ale lezec nie musiałam... Jak ja Ci współczuje tego bólu stopy

czesc dziewczynki wpadlam Was poczytac ;)
ja tez sie dzis obijam, wszystkim zajmuje sie maz, a na obiedzie byliśmy u rodzicow;)
w tym tyg bede miala wizyte u gina i usg, bobas juz pewnie macha raczkami i nózkami i lata po całym domku;)
Wizyte mam w srode bedzie to 11t5d i pewnie bedzie maleństwo ładnie skakalo:) Już się doczekac nie mogę. Wiki w tym dniu miała 5cm :)) A Ty kiedy masz usg? To juz te z mierzeniem przezierności itp?
anula ja chodze do gin faceta, mega delikatny i dokładny. Rozumiem blokade... ale niestety na porodowce nie bedziemy mogły wybrac lekarza co ma nas zbadac... a tam wiekszosc to faceci.


ISIS jak znajdziesz jakiś sklep gdzie bedzie dział dla mam to daj znac, chętnie się przejde i ''pomacam'' :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mając plamienia lekarz kazał mi prowadzić oszczedny tryb życia, ale lezec nie musiałam... Jak ja Ci współczuje tego bólu stopy


Wizyte mam w srode bedzie to 11t5d i pewnie bedzie maleństwo ładnie skakalo:) Już się doczekac nie mogę. Wiki w tym dniu miała 5cm :)) A Ty kiedy masz usg? To juz te z mierzeniem przezierności itp?
anula ja chodze do gin faceta, mega delikatny i dokładny. Rozumiem blokade... ale niestety na porodowce nie bedziemy mogły wybrac lekarza co ma nas zbadac... a tam wiekszosc to faceci.


ISIS jak znajdziesz jakiś sklep gdzie bedzie dział dla mam to daj znac, chętnie się przejde i ''pomacam'' :)


Na pewno jest w c&a i kapphalu :)
Powiedz mi kochana jak Twoje objawy? :)
Trzymam już na zaś kciuki za wizytę :)
 
Ja tez kiedys choddzilam do gin faceta i bylam bardzo zadowolona. Teraz ja sie przeprowadzilam to swiadomie szukalam gin kobiete ale nie wiem czemu :-):-)
Jutro juz do pracy - na sama mysl jestem zmeczona. Chyba wezme sobie faktycznie ciut wolnego.
Jakos przygnebiona jestem, wiem pewnie schizuje ale dzis przestaly bolec mnie piersi :-:)-( . Masakra jakas w tej ciazy. Chcialabym juz urodzic zdrowego maluszka i sie tak nie stresowac. Wole nie spac po nocach a miec juz zdrowa kruszynke.
Chyba pojde juz spac - ponoc sen to zdrowie i moze tez zdrowie dla kruszynki ...
 
Dziewczynki witam się wieczornie ;-)

Ja dziś padnieta jestem na maxa, jakiś dzień do d....y, chodzę zakręcona od rana :baffled: Wczoraj byłam w H&M kupić jakieś dżinsy ciążowe ale nie było działu dla mam - ponoć już zlikwidowali w niektórych H&Mach ale kupiłam zwykłe dresiaki z takim szerszym pasem i jest ok - na sportowo może być :-) A nie orientujecie się czy w C&A albo Kappahlu są ubrania dla ciężarnych???

Byłam wczoraj w C&A, przy okazji, bo mama zakupy robiła ;) I tak tylko się rozglądałam narazie i nie wiedziałam nic ciążowego... Ale za to piękne dziecięce ubranka, aż się zakochałam :)
A Wy już kupujecie takie rzeczy? Bardzo macie widoczne brzuszki? Ja narazie nie przytyłam, w sumie z moich wyliczeń wynika, że to 6t5d, pewnie jeszcze za wcześnie :)

Zrobiłam przed chwilą z moim J. czekoladowe babeczki Gellwe i już ich nie ma :D Pyyyszne :) Tak mi się zachciało, że musiałam je zjeść, dobrze, że mamy sklep w bloku otwarty w każde Święto :-)
 
A co do faceta ginekologa, to mogę polecić mojego, jest bardzo dobry :) Niestety ciąży nie będzie mi prowadził, bo on w Warszawie nie robi USG :/ Ostatnio byłam też u Pana, czarnoskórego, ogólnie w porządku, delikatny, ale czytałam opinie w internecie, że nawet w ostatnim tygodniu przed porodem nie chce dawać zwolnień ;P Więc, idę w środę do Pani ginekolog (pierwszy raz Pani mi tam będzie zaglądać :p )na USG, ma bardzo pozytywne opinie. Jeżeli będzie ok, to chce, żeby ona prowadziła moją ciążę :)
 
Na pewno jest w c&a i kapphalu :)
Powiedz mi kochana jak Twoje objawy? :)
Trzymam już na zaś kciuki za wizytę :)
A dziękuję za pamięć. Sutki bolą tylko przy dotyku (to jednak nie od sexu) i jak czegos rano nie zjem (tzn: sniadanie zazwyczaj jadałam jakoś godz dwie po wstaniu i taki nawyk mi pozostał) to mam odruch wymiotny czasami z finiszem w wc. A tak to jakos mało ciążowo się czuje :) Już powoli powoli bedziemy wkraczac w 2trym (u mnie za okolo 2tyg) więc i objawy mi mijają :) Dziękuję już za kciuki :)
AAA i mój bąbel z okazji mojego święta dał znać że o mamusi pamięta i wywalil mi hemoroida :/ Kochany brzdac pamieta o mamusi hehe

Byłam wczoraj w C&A, przy okazji, bo mama zakupy robiła ;) I tak tylko się rozglądałam narazie i nie wiedziałam nic ciążowego... Ale za to piękne dziecięce ubranka, aż się zakochałam :)
A Wy już kupujecie takie rzeczy? Bardzo macie widoczne brzuszki? Ja narazie nie przytyłam, w sumie z moich wyliczeń wynika, że to 6t5d, pewnie jeszcze za wcześnie :)

Zrobiłam przed chwilą z moim J. czekoladowe babeczki Gellwe i już ich nie ma :D Pyyyszne :) Tak mi się zachciało, że musiałam je zjeść, dobrze, że mamy sklep w bloku otwarty w każde Święto :-)

Ja mam jeszcze wage na minusie ale brzuszek juz z 3-4 cm większy niż przed ciążą ale w spodnie ''zwykłe'' mieszcze się bez problemu.

Ja tam wole zeby w podwozie zaglądal mi facet niz babka, jakoś kobiety mnie krępują :p
 
W c&A są ciążówki, sama kupiłam jeansy, bo były lepsze kroje niż w h&m :) Musiałam kupić już, bo mnie moje piły, brzuch mi bardzo wysadziło, a waga stoi dzięki bogu ;)
Widzisz, ja odwrotnie - jak ginekolog to tylko mężczyzna :) przez mój jajnik poznałam wielu specjalistów i mężczyźni jakoś bardziej mi pasują, a mój to już w ogóle jest super delikatny i dokładny. Kiedyś może opiszę pierwszą wizytę w szpitalu specjalistycznym klinicznym i pierwsze badanie ginekologiczne studenta medycyny :D
Teraz o badaniach: na czystość pochwy u nas jest obowiązkowe przed porodem, o tych wymazach z cewki pierwsze słyszę.
Pozdrawiam
 
Ja w zeszłym roku kupiłam spodnie w H&M- dobra jakość, fajny fason, wystarczyły mi jedne, jak brzuch urósł nie pracowałam, po domku to legginsy czy dres, ale kiedy się do nich przesiadłam ok. 20 tc. brzuch był malutki ale ulga i tak niesamowita. Teraz będzie łatwiej wielki brzuch w lecie łatwiej ubrać, zwiewna sukienka i już, ale boje sie że będę miała wielkie obrzęki w poprzedniej ciąży strasznie napuchłam, przytyłam ok. 15 ale brzuch nigdy nie był większy niż 94 cm, a jestem też dość niska 160 cm. Jedno czego nie mogę sie doczekać to kiedy maleństwo zacznie skakać, to uczucie nie do opisania
 
Tak czytam kochane wasze posty i zastanawiam się czemu moja gin nie założyła mi na ostatniej wizycie karty ciąży ??? Czyżby miała jakieś wątpliwości ??:( a może po prostu czeka na wyniki badań. Jeju boję się nooo :( A powiedzcie mi jeszcze - czy wy też macie wrażenie jaki ktoś w piersi wpakował wam kamienie, które przy każdym ruchu obijają się o siebie powodując ból ?? Głupio zabrzmi, ale dla mnie biustonosz to wybawienie. Jak się rozbieram i ściągam "rusztowanie" to aż łzy w oczach staja :(

Na pewno czek na wyniki. Muszą je wpisać w kartę większość z datą pierwszej wizyty.
Jeśli chodzi o piersi to mam dokładnie to samo!! :baffled:

Szkoda, że już koniec weekendu. Fajnie było pobyć kilka dni tylko ze sobą.

My też cały weekend razem (Mały u dziadków). Sporą część dnia leżąc w łóżku wygłupiając się i śmiejąc z pierdół, oglądając filmy. No full relaks. Tego było mi trzeba i tak jak piszesz - szkoda, że to już koniec.

Czy wy z plamieniem wstawałyście z łóżka? Ja tylko siku i do mycia.Teraz nawet z tym mam problem,boli jak chol.ra,a siniak na pół stopy,stanąć nie mogę.Na szczęście nie plamię już,ale brzuch mnie dość mocno pobolewa.

Ja z plamieniami funkcjonowałam "normalnie" leżałam więcej ale chodziłam. Co do stopy to szczerze współczuję! Sporo bólu przed Tobą jeszcze. Brzuch pewnie boli od stresu, nerw i bólu.

Dziś dzień upłynął leniwie :) Niestety na wieczór mała spinka z Ł w kwestii przeorganizowania naszego mieszkanka :( Mieszkamy w jednopokojowym mieszkaniu ... Z Tosią doskonale się mieściliśmy, każdy miał swój kąt. Ale teraz trzeba będzie poburzyć jakąś ściankę jakąś postawić, żeby dzieciaki miały swój pokoik ... i się robi problem, bo ja mam inną wizję a mąż inną. Ja estetyczną a on techniczną. Mam nadzieję, że dojdziemy do jakiegoś porozumienia i wyjdzie to ładnie i praktycznie ... Dobrej nocy kochane :)

My zamieniamy na większe i ładnie poprosiłam K. żeby względy wizualne (kolor ścian, oświetlenie itd.) pozostawił mi. Mam nadzieje, że tak będzie.

Wiecie mam przeczucie, że już zostaniemy w tym składzie :tak:
Przestańmy się martwić i głowy do góry :tak:


AHA CZY KTOŚ PRZEJĄŁ MODEROWANIE ZAMKNIĘTEGO WĄTKU?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bułeczki upieczone, pachną ładnie. Zawsze to jakieś zajęcie, jak nie może się spać. :blink:
Ale w nocy mnie trzęsło z zimna. Już się bałam, że coś mnie bierze. Ale teraz już wszystko dobrze, uff...
 
Do góry