reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

reklama
hej dziewczyny pozdrawiam wszystkie czerwcóweczki :-D:-Dtrochę nie ogarniam czytania bo nie mam za duzo czasu wolnego ale jak tylko znajdę chwile to zaglądam co u was słychać trzymam kciuki za wszystkie wizytujące ja dopiero 29.10 :baffled: mam nadzieję że wszystkie dotrwamy w takim składzie do czerwca :tak:a tak na marginesie to w czerwcu bedzie urodzaj bo bardzo dużo nas się tutaj zrobiło początek lata to jednak fajna pora na urodzenie dzidzi chociaż słysze opinie że to trochę przerąbane w taki upał z noworodkiem i z lejącymi się mlekiem cycami a wy jakie macie zdanie na ten temat ja syna rodziłam w listopadzie to do lata już nie było śladu po ciąży talia wróciła piersią już nie karmiłam mały był już spory więc koc i nad wodę a teraz zobaczę jak to jest urodzic w lato i będę mieć porównanie :-) pisałyście o brzuchach kurcze myślałam że tylko ja tak mam że wyglądam jakbym była w 5 miesiącu nosz masakra to dopiero 6 tydz, a ja już nie dopinam płaszczyka i raczej już nie da się ukryć brzuszka czy to mozliwe myślę ze to jednak wzdęcia bo strasznie mnie męczą w pierwszej ciązy byłam płaska do 4 miesiąca !! dopiero w 5 ludzie zauważali brzuszek a teraz litości to dopiero 6 tydz jeszcze nikomu nie powiedzielismy ale jeszcze troche i sami się domyślą jak mnie zobaczą a chciałam zrobic rodzinie niespodziankę na wszystkich świętych bo wtedy się spotykamy bo zjeżdza się rodzinka z różnych stron Polski a tu jeszcze nic nie powiem a już będzie wiadomo :baffled:
 
Co do tego planowania to też po cichu planowaliśmy córkę, bo wiadomo mamy już synka. Staranka były 11 i 12 dc przy cyklu 28 dniowym,a co będzie czas pokaże. Najważniejsze oczywiście, aby było zdrowe.
Słyszałam o tej metodzie, koleżankom się sprawdziło, więc czemu nie spróbować:-)
 
ja ci powiem że bardzo chciałam rodzić późną wiosną i się strasznie cieszę z terminu koniec maja, początek czerwca
Arturka rodziłam w sierpniu i to jest przekichane dopiero, a tak pomyśl - wracasz ze szpitala - od razu na spacer, bo jest ciepło, żadnego werandowania, zima w drugim trymestrze, wtedy gdy ciąża jest najfajniejsza i jeszcze jako tako wchodzi się w ciuchy, trzeci trymestr ciepło, ale nie upalnie, coraz więcej zdejmujesz zamiast zakładać, mniejszy problem z ubraniami...
dziecko na dwór - lekko ubrane, nie ma godzinnego ubierania by za chwilę rozebrać bo trzeba przewinąć - ja ci mówie termin ideał
ok trudno figurki nam do lata nie wrócą, ale.... co to za różnica, jesienią będziemy laski ;-)
laktacja się raz dwa unormuje... a cały sezon spacerowy mamy dla siebie co najmniej 4 miesiące dobrej pogody....
 
fioletowa bardzo przekonujące to co napisałaś :tak: pamiętam to ubieranie syna na spacer jak się denerwował przy tym a ja za nim wyszłam z domu to juz byłam cała mokra bo wiadomo najpierw ubiera się siebie potem dziecko żeby dziecko się nie zgrzało a jeżdzenie wózkiem po zaśnieżonych chodnikach nie należy do przyjemnych a teraz to zimie z wózka można się przesiąść na sanki hah
ewelina moim koleżankom ta metoda też sie sprawdziła więc też nie widzę powodu aby nie spróbować przy pierwszym było mi obojętne i wogule nie zwracałam uwagi który to dzień cyklu też mam synka i po cichu liczę na córeczkę zobaczymy co wyszło wiadomo najważniejsze żeby było zdrowe :-D
 
ja jako środka antykoncepcyjnego używałam persony - to taki monitor, robi się testy z moczu [prawie jak ciążowe czy owu] 8 razy w miesiącu i on zapamiętuje cykle, bada stężenia hormonów i podaje termin prawdopodobnej owulacji [dwa dni się wyświetla symbol że "w ciągu dwóch dni powinna być owu"] i syna ustrezliliśmy właśnie w drugi dzień ;-) w pierwszym cyklu starań
byłam pewna że to chłopak
jak zaczeliśmy sie starać o drugie, to kilka razy startowaliśmy z personą, ale nie zachodziłam, potem cykle mi się pogibały - miałam o różnych długościach, a potem okazało się że niestety prolaktyna mi się popsuła
w tym cyklu nawet nie zaznaczałam kiedy był seksik, więc nawet nie umiem sobie wywróżyć czy raczej wcelowaliśmy chłopaka czy dziewczynę
teraz na serio już mi obojętne, choć wszyscy mi dookoła mówią że dziewczyna
 
no mi zanim zaczełam jeszcze planować drugie dziecko to nikt nie mówił że przydałoby się drugie tylko że przydałaby się dziewczynka do pary ach ta presja otoczenia że jak masz syna to drugą pasowałoby mieć córkę :crazy: to jak się dowiedzą że jestem w ciąży to dopiero się zacznie z tą dziewczynką jedna koleżanka co wie że jestem już mi wróży dziewczynkę bo mi pryszcze wychodzą i jem słodkie a ja mówię jej że będzie co będzie że się tak nie nastawiam ale co każdemu mam się tak tłumaczyć że ja już kocham tą kropeczkę nieważne jakiej jest płci
 
Cześć dziewczyny :) jestem tu nowa ;) mam 24 lata i to moja pierwsza ciąża, której bardzo się boję.. ;/ najbardziej przeraża mnie wizja porodu.. ;/ jak ogólnie czujecie się? Mnie dość często boli głowa i mam rozwolnienie.. :crazy: apetytu w ogóle nie mam, chociaż chodzę cały czas głodna, kładę się spać-muszę zjeść przed samym zaśnięciem, a wstaje taka głodna, że nie mam siły w ogóle, czuję się osłabiona. Mam nadzieję, że nadejdą i te lepsze dni ;) pozdrawiam Was wszystkie gorąco i zdrówka :):*
 
reklama
Do góry