reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Padlam jestem po skalpel 2 ale cZad długo zbierałam się z podłogi ale Dałam radę :) zdecydowanie 2 bardziej mi pochodzi ;)
Madzia możesz tą 2 spokojnie ćwiczyć dużo daje też na mięśnie brzucha i pośladki ;)

Mikoto też jestem za zamkniętym :)

Palin no tak słyszałam w radiu ze dziś Arkadiusza przekaz Aro życzenia dla Niego dobra żona z Ciebie karpatka mniam

Od 19 stycznia znów w lidlu będzie pościel w dobrej cenie muszę rano zapoliwac :what:
 
reklama
Kocham Was :* Napisałam o spodniach dla Krasnala i chyba nie zdąży wszystkich przenosić :-)

Też jestem za wątkiem zamkniętym. Jakoś bezpieczniej tak a w sumie nie ma dla mnie różnicy jaki link otwieram :p

Nadrobię usypiając Tymcia. Buziaki

Edit:
Teri Myślisz że dała bym radę? Póki co raz udało mi się w całości Skalpel zrobić :( I tu chyba nie chodzi o zmęczenie czy ból ale nie chce mi się.. np te ćwiczenia na brzuch pod koniec-sprawiają mi lekki trud i poddaje się :-/ Wiem że to nie na tym polega więc dziś będę walczyć ;-) Tylko cholernie mnie kark przy nich boli :(
Nie strasz z tą pogodą :-/ Zima jak ma być to powinna być w zimie.. a nie takie anomalia jak się teraz dzieją :-/ Jak tu zaplanować wakacje czy cokolwiek innego :-/

Palin najlepszego dla Ara i smacznego dla Was ;-)

Marta Ty powinnaś się teraz oszczędzać a nie żyć na wysokich obrotach więc kochana Proszę zwolnij :-) Już po koledzie?
Dziękuję za wpis o dresikach ale już chyba nie ma opcji na pomyłkę? ;-)
Budujecie się? Co? Gdzie? Jaki projekt? Chyba znów coś ominelam :(

Emka wracaj do nas! Przytulimy, pocieszymy, doradzimy :* Skąd nerwica?

Mikoto co miałaś na obiad? Jak Wam minął dzień? Dużo rysujesz z Zosia. Jakie macie kredki?
 
Ostatnia edycja:
Madzia no ja dałam po długiej przerwie ta 2 jest o wiele bardziej ruchliwa na 1 przysypialam :p A po tym byłam tak mokra ze czułam jak pot cieknie mi po tyłku tu właśnie nie ma takich brzuszków za dużo jeśli będziesz miała cały czas brzuch wyciągnięty cieszysz te mięśnie cały czas ja tak robię spróbuj to nic nie kosztuje
 
Mikotku ma pytankoo dostalismy odpowiednikmdelicolu do mleczka i napisali aby dac do mleka na pol godziny przedmpodanie i wszystko ladnie pieknie ale jak to w nocy robic ???czy np na spacerze ?? Zglupialam
 
Oj, może i lepszy zamknięty, ale ja nie mam dostępu :-pA czytam codziennie! :-D
Leżę sobie z nogą własnie :dry: Kiedyś miałam zwichniętą kostkę, pobolewała mnie jak nie tak stanęłam, sporadycznie a dzisiaj...spuchła, boli i ledwo kuśtykam!:dry:
No i nie mam weny. Ale czytam co u was :tak:
 
Wenusjanka - ojejku wspolczuje bolu kostki !! a do zamknietego na pewno Cie dodamy ;-)

Podziwam Was za te cwiczenia - chyba najciezej jest zaczac :confused:

Kochane tylko dajcie znac jak bedziemy sie tam przenosic

Jestem zla jak nie wiem, wet pobrala probke do analizy (bipsja) i sie okazalo, ze w probce sama krew i nic innego :wściekła/y: teraz mowi, ze jedyne co to moze otworzc psa i wyciac kawalek pluca, ale do bardzo krwawi i moze pies nie przezyc...tak czekalam na wynik aby COS wiedziec i nic z tego :zawstydzona/y: na zabieg sie nie zgodze
 
Witam wieczornie

Mati cos sie kreci po lozeczku ale zasnac nie może.
Ja nie wiem, ale wieczorny rytual z chlopakami to mnie tak wykancza psychicznie ze musze brac glebokie wdechy raz za razem zeby nie wybuchnąć :/ Najgorzej Mati wszystko na przekor a jak Michal jest w odpowiednim nastroju to wszystko jeszcze nakreca i swoje szpilki wbija. Och ciężko samej mi czasem jak nie wiem...
Dzisiaj i u mnie dzien cwiczen (cwicze co drugi dzien) wiec w kupie nam bedzie razniej :)

Mikoto niezbyt mi idzie wstawianie linkow z komorki
na wyszukiwarce youtube mozna wpisac "pilates 30 min workout at home" jezeli nic nie pomieszalam... do tego rozgrzewka... zapomnialam jak na imie ale nazwisko gacka i rozciaganie na koniec z serii tych 8 min. co ten gosciu w pasuastym wdzianku prowadzi ;)))) Rozgrzewka i stretch sa moim zdaniem idealne a docelowo planuje 2 x w tygodniu pilates i 1x moze cos mocniejszego, moze sprobuje ten skalpel hak zachwalacie; najpierw jednak skrupulatnie przygotowuje ciało aby je wzmocnic. Nie chce narazic sie na kontuzje a wien ze przy pilatesie mi to nie grozi.
Ciesze sie ze bol kregoslupa juz zelzal, dlugo cie trzyma :(
Za forum zamkniętym jestem na TAK. Na styczniowkach tak piszemy od 5 lat. Nie da sie pisac o wszystkim na otwartym bo podczytywaczy niestety mnostwo...

Marta fajnie ze planujecie juz ruszyc z budowa :) moj m. mowi ze drugi raz juz by sie nie budowal, tyle zdrowia go to kosztowalo ;) tez czesto mielismy odmienne zdanie ale zasade mielismy taka, ze nikt nue upieral sie przy swoim jezeli druga strona miala obiekcje. Trzeba bylo szukac rozwiazania ktore satysfakcjonowalo obie strony lub w razue braku rozwiazania posredniego rzeczowo rozmawiac.
Choc raz tez mielismy ostre spiecie i to nawet nie poszlo w sumie o roznice zdan czy gustow. No budowa to ciezka proba dla zwiazku ;)))
Ci do pisuaru kochana!!! Jestem szczesliwa jego posiadaczka (choc nie uzywam ;) ) Nie ma nic lepszego. Ja widze same plusy. Tylko my mamy ladna klape, wolnoopadajaca. Nie kojarzy sie to wcale z tymi pisuarami z supermarketow bo pewnie w tym widzisz problem. Ba zachodzie to nic nadzwyczajnego. Pelna kultura i higiena. Nie wyobrazam sobie zeby obcy faceci obsikiwali mi wszystko dookola brrrr. Tylko jest w tym maly problem. Przygotujcie sie na spory wydatek, koszt samej spluczki mnie rozwalil na lopatki i nie wiem za co tyle kasy chcieli ;) to sie rozpisalam ;)))))

Robaczek to fajnie ze u was tacy ksieza sa tolerancyjni
W mojej wiejskiej parafii ksiadz jest antydzieciowy i nawet powiedzial, ze jak ktos ma niegrzeczne dzieci biegające po calym kościele to niech lepiej zostanie w domu ;) tak wiec o ile Michal fajnie sie w kosciele juz zachowuje tak teraz z matim jestem uziemiona. Juz od pieciu lat praktycznie nie chodze a bardzo bym chciala. Dla mnie nawet przy przyzwoleniu ksiedza to bez sensu biegac cala msze za dzieckiem. I tak z tej mszy nic bym nie miala a jeszcze jakbym miała czuc na soboe jastrzebi wzrok starych moherow to juz w ogole by mi bylo nieprzyjemnie :( kiedys chodzilam do kosciola co tydzien.

Wenusjanka czym sobie ta kostke tsk nadwyrezylas? Kciuki zeby szybko przeszlo.

Gosiak tulam mocno. Mam nadzieje ze dogadacie sie z m. moze kazdy potrzebuje przetrawic swoje problemy na swoj sposob.

Palin duzo zdrowka dla Mikiego!

Madzia i jak Tymek? Hehe moj slownik jest jakis madry;) po słowie jak wyskoczylo mi "Tymek". Ja jakos rzadko korzystam ze slownika, stad tyle literowek w moich postach.
Dogadalas sie juz z Mattem?

No, moj Mati juz jakiś czas mi tu chrapie wiec pora spiac poslady i zabrac sie za cwiczenia :) tylko trzeba najpierw sajgon na dole ogarnac bo nie ma gdzie maty rozlozyc ;)
Milego wieczorka!
 
Wiecie super z tym zamkniętym wątkiem w sumie mamy co od dawna A nie korzystamy tylko rozmawiamy czasem na bardzo osobiste tematy na otwartym :what::what::banghead:
Tylko pewnie będzie trochę zamieszania przy tym nie wszystkie dziewczyny pewnie wiedzą
Minnie od 5 lat piszecie super obyśmy i my były ze sobą zawsze co to za ksiądz antydzieviowy :what:

Robaczki gdzieś Ty ?

Mikoto jak minął dzien Zosia już spi?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na sekundeczke, na dwa słowa tylko dziś

I do tego bardzo egoistycznie :D

Co do wątku zamkniętego - tak jak Madzi, mi to rybka w który link klikam. Może faktycznie będziemy mogły mówić sobie po imieniu :) i fotkować sobie :) zwłaszcza że i tak mamy grono zamknięte i nikt nie dołącza.

Mój ząbek :
Leczenie kanałowe. Dobrze, że przyszłam bo skończyło by się rwanie a tak to obyło się nawet bez antybiotyku. Mód dr bardzo się ucieszył na mój widok i stwierdził, że dla mnie specjalne karnety przygotuje :) Jutro druga wizyta i obiecał zadzwonić i na jutro mieć dla mnie wiadomość co z moim zabiegiem na zatokę. Najpóźniej ta info będzie w piątek.
To tyle z moich dobrych wieści o ząbku bo
Jakoże jest to jedynka zacznie sinieć .... No i zbieram na kolejne sztuczne zębiska :( Pierwszą jedynkę miałam przeleczone kanałowo jeszcze w liceum lub nawet w podstawówce i od razu zrobiła mi się wręcz czerwona więc teraz na 100 % też tak będzie :( Ale pozostaje mi coraz mniej zębów które będą boleć :D hehe

Ponad to
Minnie, ja olewam moherowe berety, jak coś im się nie podoba i nie mają tolerancji to kościół nie miejsce dla nich. Ja nie zwracam uwagi na uwagi. Za Hubertem nie latam, wystarczy że on lata :D Chyba, że zaczyna wchodzić na ołtarz :)

Gosiaku, ja też się meczę na samą myśl jak dziewczyny się mecza :D Lepszy nastrój ?

NA razie tak po łebkach

Wymyśliłyście już coś na walentynki ? Ja właśnie wpadłam na poysl ale musze pogadać z moimi nianiami bo muszę chłopców sprzedać na dwa dni i jedną noc. Dziadowi nic nie powiem, chcę mu zrobić niespodziankę. Będę w tym roku romanttyczna :d
 
Do góry