reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Herbatka jest, Tosiu spokojnie śpi więc odpoczywam :)

Kasiu mam nadzieję, że to tylko przejściowe problemy. W każdym razie przez to z K nie możemy się dogadać i albo się kłócimy albo w ogóle nie odzywamy co by się nie nakręcać. Czeka nas poważna rozmowa. Oby i u was wszystko się polepszylo bo niby kasa szczęścia nie daje a jednak bez niej ciężko :(
 
reklama
Oj Mikoto, nie zapominając o rękawiczkach. A Twoje paznokcie widać wołają, ze nie powinnasyle pracować, tylko leżeć i pachniec ;-)

Wisienka, dobrze przynajmniej, że nie męczyło nic Tonia. Powodzenia na audycje i kontroli.

Madzia, oj niedobrze :-( Mogło mu cos zaszkodzić?


Korba, dobrze, że przywrócili Was do cywilizacji. W dzisiejszych czasach jak ciężko bez prądu, a kiedyś jakoś ludzie sobie świetnie bez niego radzili. Aro teraz wziął 2 dni z puli tych do wykorzystania, bo są nam potrzebne. Idzie do pracy dopiero w czwartek.

Gosiak, u nas wieczory niestety podobnie. Albo każde w sieci, albo Aro mprzy lapku, a ja zasypiam. Teraz z tym walczymy, ograniczamy sieć (przez co wieczora miki tak mnie często nie ma na FB) i kładziemy się razem na film albo gadamy. Muszę wyciągnąć karty, bo dawno nie graliśmy (ostatnio przed porodem, z moja mamą).

Paulunia, zaglądają tu ile się da. Dobrze, że masz koleżankę do pomocy (kolejna fajna Kasia ;-) ). Pewnie jak urodzi będzie potrzebowała tez pomocy w druga stronę. Może ona by zostawala wtedy z Tosiem, a Ty mogła byś za prowadząc, cz odbierać wasze dzieci?

Korba, Paulunia, pewnie ze się ułoży. Jesteśmy stworzone, żeby być szczęśliwe (tylko czasem na tą pełnię szczęścia trzeba cierpliwie poczekać) :-D
 
Milenko dziekuje :*

Wiesz o ile Tosiu będzie zdrowy to Kasia bez problemu go przypilnuje choc będzie płacz i histeria ale jeśli nie to nie będę jej zarazków do noworodka sprowadzać a jak widać Tosiu choruje na okraglo już 4 miesiące :( Super, ze Aro znów ma wolne. U nas K bierze w następnym tyg bo są u Juli jaselka polaczone z dniem babci i dziadka i 19 choinka wiec sobie pobalujemy :)
 
Juz.Wrocilysmy. Amarantus, płatki jaglane, owsiane prazone, siemie lniane, wszystko jest. Zosia usnie to zrobię sobie śniadanie. Brakło mi.mleka.na poranna owsianke, a dzisiaj wypróbuję jaglanke ;-)


Teri tak,jak Ci pisałam ;-) wszystko kupiłaś?



Paulunia mam nadzieje, ze problemy szybko.rozwiazecie. A Tosiu juz nie będzie chorował. Dobrze moc liczyć na sąsiadke. Nie rób sobie zaległości :-( pisz częściej, zobacz jak u nas Rodzinnie na bb ;-)



Korbus Proszę bardzo ;-) można też na parze ;-) dawni nic na parze nie robiłam :-/


Palin zapominam permanentnie o.tym :-(


Gosiak, Madzia u nas jak.u Palin. Wieczory we dwoje, przy lampce wina, uwielbiam.ten czas. Zwłaszcza jak juz wszystko porobione, ja w szlafroku, grubych skarpetach z Mikotowym.obok.
 
Mikoto i ja uwielbiam, ale ja mam bb i fb, a Ł swoją grę i czasem się w tym tracimy :zawstydzona/y: A potem dziwimy się skąd zamiłowanie Matta do kompa i wirtualnego świata - czerpie przykład z rodziców

My staramy się celebrować czas we dwoje, bo widujemy się tak a nie inaczej. J. Gra w fife ale mamy umowę, że on nie przywozi na.weekendy konsoli, a ja nie siedzę z nosem.w telefonie. Mikotkowy zdaje sobie sprawę, że jesteście dla mnie ważne i jakoś specjalnie nie buntuje się kiedy odpisuje między obiadem a zabawa z nimi.
 
reklama
Cześć :)

Mieliśmy baaardzo intensywny weekend i chyba efektem tego jest moje złe samopoczucie :( boli mnie i kłuje dół brzucha nie wspominajac pleców :( czuje się jak kaleka i mam dość :( ehh jeszcze żeby z trzy tygodnie przetrwać :(

Korba u nas też nie było prądu w sobote... akurat mieliśmy gości i powiem Wam, że dzieci właśnie najlepiej się bawiły na końcu bez prądu, bajek itd ostatnio jakoś notorycznie brakuje prądu u nas i można się wściec bo wszysto mamy na prad indukcje, piec itd

Gosia duzo siły dla Ciebie. Mam nadzieję, że się wszystko poukłada i z Wami i z Pieskiem. My też wieczory spędzamy razem a w sumie osobno D przed kompem a ja z nosem w książce... ale czekam na wiosne, lato długie ciepłe wieczory zawsze u nas się poprawiają :)

Wisienka powodzenia dziś oby wszystko poszło dobrze.

Dziś mamy Księdza po kolędzie... natchnienia nie mam wogóle.. D troche posprzatał ale i tak pełno wszędzie zabawek itd choinke po księdzu rozbierzemy bo już ususzona...

Madzia pisałaś na fb o dresikach ;) jeśli u nas zdarzy się pomyłka i urodzi się dziewczynka to odeślę kilka Wojtkowych ;-)
 
Do góry