reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Kochane
Dzień dziś zalatany. Mam audyt. Kontrole trenera. Nie będzie łatwo. Tosiu nie płakał po prostu jakby się wyspal. Bawił się i gadał. Kochany łobuz. Dobrze że mu nic nie było.
Ściskam was. Przepraszam że nie odpisuje ale nie mam jak. Czekam na trenera.
Buziaki. Trzymajcie kciuki
 
reklama
Mikoto Matt dziś ma na 8 : 45. Da razy ma na 8 i dwa na 9:45. Budzik mam na 6 : 15.
Martwię się Tymciem. Mieliśmy straszną awarię przed wyjściem :( Musiałam go przebierać. Taka straszna biegunka :(
Spoznilam się przez to do pracy..
 
Teri Daria juz wstała? Jedziecie na zakupy?


Wisienka powodzenia dzisiaj! Zosia tez kilka nocy takich maila, wyspana i Gotówa do zabawy :-D
 
Witam kochane po ciężkim , ciemnym weekendzie ;-)

U nas przez wiatry nie było prądu , wiało okropnie , na szczęście jest już lepiej i co najważniejsze mamy PRĄD :-D Rozładowały nam się telefony, tablety... wszystko co możliwe . Były też fajne tego wszystkiego strony bo zrobiliśmy sobie piknik na podłodze przy świeczkach , przynieśliśmy owoce , picie i się bawiliśmy rodzinnie :tak:

Robaczku, Nie wiem co Ci doradzić z Hubusiowym mleczkiem :zawstydzona/y: Wydaje mi się , że jest przyzwyczajony , że dostaje mleczko i się budzi . Pamiętasz jak Zosi odstawiłam nocne mleczko to i tak się budziła o 23 bo myślała że dostanie mleczko . Zosi już w nocy nawet nie podaję wody przez co nocki mamy zdecydowanie lepsze. Mam nadzieję , że Hubuś szybko zrezygnuje z mleczka i będziecie mieli przespane nocki :tak: Jak ząb ? Nie bolał w nocy ?

Madzia, Wczesne te pobudki :sorry2: My wstaliśmy dzisiaj 6.30 , bo Jula do szkoły ale Zosia wtedy też już zazwyczaj się budzi.

Wisienka, Współczuję nocki , mam nadzieję , że szybko minie dzień w pracy &&&&

Mikotku, Czekam razem z Wami dzisiaj na wyniki babci &&& Co dzisiaj masz na obiadek ? Ja wczoraj usmażyłam kotlety mielone , dzisiaj tylko ziemniaczki i warzywa . Właśnie pytanie do Ciebie " Jak robisz warzywa z piekarnika ? Musiałam wcześniej przygotować obiad bo po 12 idę do pracy, Zosia ma jeszcze wczorajszy rosołek , kopytka z twarogiem i placki z jabłkami.

Palin , Cieszę się , że Mikuś się nie budził . Mam nadzieję , że mimo Arka niewyspania pomoże Ci przy dzieciaczkach , Jutro ma wolne ? czy też do pracy ?

Gosiu,Jak się czujesz , jak nocka , co z psinką ? Mam nadzieję , że szybko wszystko się uspokoi i poukłada &&&

Marys Ja zawsze rano wystawiam jogurt z lodówki żeby się ogrzał a jak zapomnę to zawsze troszkę podgrzewam

Mikotku A jakiej odżywki używałaś ? Ja zawsze używam Eveline 8 w 1 , mi pomaga
 
Mikoto
Edit nie ma śniegu
Jedziemy do biedronki w sumie po te papiery i ręczniki na razie wszystko mam i do Lidla po te owoce


Robaczku czuje się dużo lepiej po detosie na prawdę mam normalny brzuch nie taki wzdety teraz jestem już na zdrowym odżywianiu na kawkę już mogę sobie pozwolić ale oj tych 4 dniach bez już mnie tak nie ciągnie co do mleczka to też myślę że to przyzwyczajenie kciuki oby udało się oduczyć i żebyś w końcu miała przespane nocki

Korba czyli brak prądu miał swoje plusy ;)
 
Ostatnia edycja:
Madziu :-( może to jednorazowe? Oby!


Korbus dobrze, że jesteś! Warzywa mrozone, te z gotowych, zawijam w folię aluminiowa, daje wiorko masła, dzięki temu, warzywa się lekko.dusza. Można też włożyć tam.mięso czy ryby. Do piekarnika na 200 stopni, 180 z termoobiegiem, na 20-25 min. Po marchewce sprawdzisz czy juz ;-) tez używałam tej odżywki, kompletny brak jakichkolwiek efektów :-/


Teri zaczynamy razem! Regularnue! Właśnie się szykujemy. delikatesy centrum, biedronka, lidl. Po to samo,co Ty + mleko, i dobra kaloria, musze kupić płatki owsiane prazone, chce upiec chleb ;-)
 
Dzien dobry, nocka u nas srednia Nelka strasznie się kręciła caoe szczescie nie płakała przy ttm, Tymek teznjaoos niespokojnie spal. Wieje przeraźliwie wiec kolejny dzień w domu.

U nas ten problem ze nie spedzemy czasu ze sobą. Dzieci zasnal to E siada do kompa, wiec ja z braku laku wlaczam tablet i tak mijaja wieczory. Zamienimy pare słów i tyle. Do tego skumulowalo się parę ważnych rzeczy na raz i jest dziwnie :(

Wisienka - duzo mocy na ten dzień

Palin - fajnie ze baczusienopuszczaja Krysina dupcie

Marys - ja staram sie wystawic aby sie ogrzal troche, chyba ze zapomne lub Tymek juz w sklepie palaszuje ;)

Mikotko - oj biedna Zosia. Psina jak na lekach to ma sie dobrze dziękuje, choc widze teraz ze schudl trochę

Robaczku - ja bum sie nie martwila czy za duzy czy nie a bardxiej o zabki

No i lece bo Nelka wstala
 
hej kochane :)

Jak dawno mnie tu nie było, aż głupio tak pojawiać się, napisać słów kilka i znikać :( U nas nie wszystko się układa tak jak byśmy tego chcieli ale musimy dać radę. Najważniejsze, że Tosiu wychodzi na prostą i został nam tylko niewielki katarek. Może już będzie zdrowy :tak: Dzisiaj po raz pierwszy od miesiąca pójdzie ze mną po Jule. W zeszłym tyg odbierałam ją ja albo K albo teściowa a w tym już musimy sobie radzić. Koleżanka z klatki obok( ma synka który chodzi z Julą do klasy) zaoferowała, że dopóki nie urodzi a termin ma na 25 styczeń będzie prowadzać i odbierać Julusie o ile godziny się zgodzą. Jej synek nie chodzi na zajęcia dodatkowe i religie więc nie każdy dzień pasuje.

My dzisiaj nie wyspani. Pobudka o 5, prysznic, śniadanie itp. itd. co by na 7 sprowadzić Jule do Kasi. Tosiunia właśnie zasnął a ja zanim wezmę się za obiad odpaliłam lapka co by choć dać znać, że żyjemy. Lece po herbatkę i poczytam co tam u was :)
 
reklama
Mikotku Dziękuję za poradę <3 Zawsze robiłam warzywa z wody , albo z patelni , czas spróbować inaczej :tak:

Paulinka Fajnie , że się odezwałaś :tak: Zaglądaj częściej . U nas też nowy rok nie najciekawiej się zaczął szczególnie finansowo . Mam nadzieję to to wszystko przejściowe u Was również kochana ;-)
 
Do góry