reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Jestem. Brat przyjechał po nas i pojechaliśmy do Moich Rodziców. Wróciłyśmy grubo po 19. Myślałam, ze Zosia szybko zaśnie, bo przy kaszce kładła głowę na stole, a Ona zasypiała ponad godzinę. Znów strasznie wieje :no:



Wisienka super, ze wyjście na basen się udało. Dzieci zmęczone, to będą spały do rana. A Ty tez odpoczywaj.


Madzia brawo dla Tymka! Gratulacje dla dumnych Rodzciów!



Palin oby noc była spokojna, w naszych szpitalach też jest mnóstwo sprzętu z WOŚP. Tam gdzie można pomóc, pomagamy. Film obejrzany?



Justa a gdzie zdjęcia z zabawy karnawałowej? Ale pech z tym prądem :crazy:


Lecę ogarnąć kuchnię i siebie. Telefon się ładuje. Oby już przestało wiać :no:
 
My jeszcze nie zasiedlismy do relaksu. Tosiu dopiero zasypia. Miki już chyba śpi bo dłuższa cisza
Ja nad prasowaniem stoję. Wieje.
Palin
Spokojnej nocy i miłego relaksu
Mikotku
Długo Zosia zasypiała. Oby dobrze spała. Miło soedziliscie dzień ?
Madzia
U mnie Tymek też był rynek. Ech ze slownikami. Co oglądacie ? A co do kościoła to dla mnie tworzą go ludzie nie ksiądz i idę się wspólnie modlić a nie oceniać organizację. Może tak do tego podejdź. Świat z Bogiem jest lepszy. I bardziej cieszy. I wielkie brawa dla Tymka


A co do Wośp. Jestem za. Jakby zaczac publicznie rozliczać inne fundacje to by się okazało ze we wszystkich jest podobnie. Już caritas kiedyś przez to przechodził.
 
Wisienka ja w Boga wierzę i modlę się gdzie mam ochotę. Uraz mam do poprzedniej parafii i problemów z chrztem Matta.
Za to WOŚP jak najbardziej popieram, nawet jak z naszych datkow Owsiak żyje cały rok na niezłym poziomie.
Oglądamy Monachium na TVN7 tak interesujący że ciągle tu zerkam :-/

Mikoto dobrze że napisałaś. Martwiłam się

Robaczku jak wiatry u Ciebie?
 
A ja taka neutralna jestem do Wośp, tzn, jak mam okazję to dam, jak najbardziej. Fajnie, że coś takiego jest, dużo, bardzo dużo sprzętów pokupowali. Tylko, że to wszystko powinno być inaczej, tzn. Sprzety powinien szpital kupować najlepsze, a nie "lud" Natomiast to do samej osoby Owsiaka, to nie lubię go, tak po prostu. To, że żyje za kase z orkiestry, hmm, a kto by nie żył ? Kto by sobie pensji nie wypłacił, za to jego nie gonię, po prostu go nie lubię.
Serduszka nie mam bo u nas się nic nie dziej na Wośp, przynajmniej nic o tym mi nie wiadomo a nos na dwór wytknelam tylko do kościoła i z powrotem.

Łojoj, Mikotko, długo Zosia zasypiała ale pocieszę Cię Hui też. Mimo, że w kąpieli zaczał płakać i mocno trzeć oczy i był maxymalnie marudny to jak wypił w łóżeczku mleczko to tak harcował że o mało co łóżeczka nie połamał :D

Muszę go pochwalić bo perwszy raz zjadł 1,5 kanapeczki chlebka ! Żeby nie było ach i och to kanapeczki są malutki, 5x5 cm Ale zjadł, z wędlinką, i gryzł po ludzku :) A to dzięki Sewwerynowo bo zabawę w " mniam" sobie zrobili :)

Wisienko, fajnie, że a basenie byliście. Myy też w tygodniu pojedziemy. Uwielbiamy z Sewerkiem lego. To świetna nauka cierpliwości -polecam dla wszystkich nerwusków :)

Pali, oby nocka była lepsza, ciekawa jestem. Fajnie masz Twoje dzieci zajmują się same sobą :)

Justa
a to pech, ale złe dobrego początki, świetnie że się dobrze bawiliście !

Madzia zazdrszczam gaduły :) u nas wciąż po swojemu a smoczek też już daaaawno poszedł w zapomnienie. Byliście gdzieś w końcu czy na leniuch cala niedziela w domku ? Spisałam cyrograf z Matem ? Pogadałaś z nim ? lepiej trochę ?
Wieje jeszcze ale mniej niż wczoraj. Do kościała wybraliśmy się w chuście i nie było tak źle

A w ogóle to po po raz pierwszy Hubi prawie cała mszę przesiedział w chuście ! Patrzałam czy mam moje dziecko .... Chyba muszę więcej jego ekscesów opisywać :)

Poniżej foteczka chwalipęta :D Samuraj i motor Kaya :)
 

Załączniki

  • 1421010433169.jpg
    1421010433169.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnia edycja:
Witam wieczornie ;)

Dzien minął szybko choc na spacer nie poszlismy bo nadal wieje. Na 15 pojechalisny do znajomych ok 18 powrotmobrobienie Nelki, potem Tymka .
Troche popsrzatalismy bo jutro jeszcze jakis inwestor przychodzi ogladac mieskanie. Zobaczymy co on powie...
Z emjakos gorzej, dogadac sie do konca nie mozemy, chyba jakis kryzys nadszedl, choc postanowlismy starac sie i zadbac o nas

Madzia - gratulacje dla Tymusia !!! Zazdroszczeeee ;)

Przepraszam, ze tak krotko aleeee jakos weny mi brak :(
 
Witam wieczornie U nas sypie śnieg !!!! Już jest biało a ja dziś sanki schowalam ;)
Prawie zasypialam ale wybudzily mnie syreny karetki poszłam sprawdzić do kuchni a tu pod oknem policja i 2 wozy strażackie :what::what:
Dzień minął szybko i miło Daria się rozbawila z dziećmi siostry zasnela po 9
Kładę się może nic mnie znów nie wybije że snu
Dobrej Nicki
 
Wisienka mam nadzieję, ze się zrelaksowałaś :zawstydzona/y::laugh2:i już smacznie śpisz :tak:


Robaczku podziwiam, chyba nie miałabym cierpliwości do tych klocków, Ale rozumiem Twoją/ Waszą pasję. Poza tym masz rację, takie zajęcia, wymagające koncentracji, potrafią człowieka wyciszyć i uspokoić. Cieszę się razem z Tobą, ze Hubi pięknie zjadł, a dla Sewerynka wielkie brawa! Pięknie to zorganizował :tak:



Gosiaczku :( co to się u Was dzieje? :( mam nadzieję, ze dogadacie się. Dużo się spraw u Was uzbierało, sprzedaż/kupno mieszkania/dom, psina, poważne decyzje. Trzymaj się Piękna!



Zaraz idę się położyć. Kończę listę rzeczy do zrobienia i listę zakupów. Jutro w Biednronce -20% na paier toaletowy i reczniki papierowe, dzięki Teri za informacje :tak: a w Lidlu tydzień XXL (m.in. mrozone owoce). Czekam az paznokcie mi wyschną. W tym tygodniu muszę umówić się do Bratowej na paznokcie. Żadne odzywki i witaminy nie pomogły :-(dałam sobie 3 miesiące , 3 rozne rodzaje odzywek i paznokcie dalej słabe, rozdwajają się, muszę każdego dnia malować:dry:normalnie wstyd mi pokazać dłonie, na poczcie ostatnio w rękawiczkach adresowałam paczki :-:)zawstydzona/y: Jutro tez jedziemy z Babcia odebrać wyniki badań i na wizytę do lekarza. Podejrzewam, ze to silna nerwica :sorry2::-(zobaczymy co lekarz powie, a za dwa tygodnie kardiolog.
 
Anilek, Teri tez bym nie pomyslala o koszmarach, choc cos ostatnio M o tym przebakiwal :-/
Palin hihi troche smiesznie, ze na budzik nie reaguje a na drzwi tak :-D dzisiaj chyba te nudniejsze zajecia byly, wczoraj jakos lepsze mialam zainteresowanie :p
Robaczku ciesze sie, ze tak dlugo pospaliscie i nie wylaczyli Wam pradu :-) Karina tez ciagle bierze wszystko do buzi, lacznie z paluszkami... A slinienie fakt, troche dziwne :-/
Wisienka pewnie juz wszystko posprztalas ;-) ja mam nieplanowane prasowanie, bo ktos mi zrobil nieplanowane pranie... Grrr...
Robaczku dobrze, ze ksirza nir maja nic przecieko latajacym po kościele dziciom ;-) dobrze, xe zabek nie boli, oby juz nie bolal! No prosze, jak to przy kazdej okazji mozna zrobic zabawe :-D brawo dla Hubisia! Fajne macie te zestawy :-) frajda nieziemska jak sie uda ulozyc :-D
Palin mhmm mniam kopytak :-D a z sosem grzybowym... Ahhh jami :-D alez piekny relaks mialas :-D fajny ten film? Warty obejrzenia?
Teri fajny pomydl z msza dla dzieci :-) ja nie slyszalam, zeby u nas cos takiego bylo, ale pewnie dlatego ze tam niezagladam.. A co sie stalo, ze policja i straz pod blokiem?
Madzia Jakivh negatywnych opinii? Chodzi Ci o ta nagonke z zeszlego roku co politycy rozpetali? Owsiak hakos tak potrafi zmobilizowac ludzi, ze biora w tym udzial masowo, i chyba ma najwieksza zbiorke w ciagu roku od innych fundacji, ktore zajmuja sie podobnymi sprawami.. Uwazam, ze warto dac przyslowiowa zlotowke a na pewno bedzie dobrze wydana ;-) moja siostra cioteczna dostala pompe insulinowa od WOSP ;-) gratulacje dla Tymcia :-D no to zaraz pewnie Ci sie rozgada :-D
Justa ojejku i u Was brak pradu byl? Strasznie dlugo! A jak Filipek?
Mikoto przyjemnie dzionek spedzilyscie :-) u nas tez.przez godz usypianie, ale to juz norma odkad noe ma smoka.. Mi bardziej sie rozdwajaja po malowaniu niz jak nie maluje ;-) moze daj im odsapnac na jakis czas? Bierzesz jakies witaminki? Moze witamin brakuje? Silna nerwice u Babci? Az takie nerwy biedna ma? Pracowity dzien jak zwykle u Ciebie sie szykuje.
Gosiak ojejku a co sie dzieje? Moze zrobcie so b ie wspolny wieczor jak dzieci beda spac?

Leze w lozku, oczywiscie juz nie dam rady poczytac przepisow... Mloda miala drzemke, ponoc 11:30-14, a zadnela o 22 :-/ ona chyba nie moze miec w ogole drzemek w ciagu dnia :-/ ehh... Jeszcze M mnie wkurzyl, bo niepozmywal a mial na to 2,5 godz wolnego czasu :-/ ehh... No nic.. Egzamin wewnetrzny mam po zakonczeniu kursu teoretycznego i praktycznego, wiec cos 6-8tyg ale to tez zalezy od instruktora jak stoi z czasem. Ciekawa jestem czy uda sie w weekendy o_O. Nabralam smaka na frytki... Misze jutro kupic ziemniaki ;-)
 
reklama
Jemy sie ;-) Krysia mnie obudziła... bąkami. Tak sądziła, że aż miło było słuchać. Głośno i co najważniejsze - bez wysiłku.

Mikoto, wreszcie udało się obejrzeć. Ciekawe podejście do tematu, pobudza do myślenia, ale sam w sobie nie powala. Fajnie, że mialyscie z Zosią miłe popołudnie. Twarda zawodniczka z Zosieńki.

Wisienka, ja kiedyś bardzo czesto chodziłam do kościoła. Śpiewałam na mszach, wiec bywało, że w niedziele "zaliczałam" wszystkie. Troche mnie interesowalo to wszystko (obrzedy, ich reguły). Teraz chodze rzadko, księża mnie niestety zniechęcili. Wiem, że nie dla księdza się chodzi, ale wolę sobie zaoszczędzić stresu słuchania jak pod swoje widzimisie przeinaczają wiele rzeczy (nieraz bardzo istotnych, od których nie powinno być odstępstw). Ale lubię chodzić np na msze trydenckie, niestety rzadko mam możliwość.

Robaczku, ja też nie lubię Owsiaka jako osoby. To że bierze sobie pensje z WOŚP też akurat mi nie przeszkadza. Taka akcja naprawdę wymaga wiele pracy i czasu, a z czegoś żyć trzeba.
Gratulacje kanapkowego sukcesu :-)

Gosiak, może ten kryzys to przez te wszystkie w sprawy, które na was spadają? Dom, pies, obowiązki (więcej, bno teraz jest dwójka dzieci)... Mam nadzieję, ze szybko minie i znów będzie miedzy Wami dobrze.


Teri, u nas tez napadali śniegu, ale teraz juz pada deszcz. Rano pewnie znowu gdzie paskudnie :-( A co się stało, ze była straż i policja?
W mojej rodzinnej parafii msza dziecięca nawet była "obstawiana" przez dzieci. Przy ołtarzu mali ministranci, śpiewa scholka dziecięca, kazanie dla dzieci, modlitwa wiernych najczęściej spontaniczna (dzieci wymieniają za kogo się modlimy). Był nawet czas, że po komunii dzieci w takim samym rzędzie jak starsi po Ciało Chrystusa szły po błogosławieństwo (taka ich "komunia"; z czasem to przenieśli na koniec mszy, aż zanikło, a szkoda, bo to było fajne; nawet rodzice często podchodzili z maluszkami na rękach).

Marys, no widać, co ważniejsze ;-) ale Krysia tez to ma. Np Miki może przy niej krzyczeć, płakać, szalec, a ona jest spokojna, nawet pośpi. Ale jak się pojawi nietypowym dźwięk (np stukniecie drzwi), to nawet potrafi się wstrzasnac, zbudzić, skrzwić.
O czym było na zajęciach? U nas najludniejsze były "krzyżówki " (chyba dlatego, zew byliśmy nimi zasypywano i w pewnym momencie człowiek miał juz dość).

Nie chce zapeszyć, ale do tej pory Mikołaj nie przebudził się ani razu, nie płakał przez sen, nie urządził histerii. Śpi spokojnie u siebie. Krysia juz na karmiona śpi spokojnie, wiec jak cos do rana jestem juz "wolna", będę miała jak zająć się Starszakiem. Ale może nie będzie trzeba. Może moja teoria miała sens i za działało to, że kolacja była po antybiotyku (na kolacje był serek homogenizowany, wiec rozpływał się po buzi i żadne granulki nie miały prawa osiąść). Oby juz tak spał do rana. Należy mu się wyspanie.

Mnie tez, wiec juz się kładę ;-)

Dobrej reszty nocy :-*
 
Do góry