reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

Witam się po ciężkim dniu ;-)

Praca, obiad , sprzątanie , balet Julki , zakupy .... Zosia śpi , Julka ogląda film z nami ( bo jest weekend) . Jutro jedziemy z dziewczynkami na basen , czas rozebrać choinkę i posprzątać troszkę w domu :tak:

Gosia, Tak strasznie mi przykro , cały czas kciuki trzymałam , mam nadzieję mimo wszystko , że pieska uda się jakoś wyleczyć / zaleczyć .... :-( Tulę Cię bardzo mocno

Kinia, Alkoholizm to straszna choroba :-( Też to przechodziłam a można powiedzieć , że nadal przechodzę . Oj wiele nocy nieprzespanych , przepłakanych ... Tylko wiem jedno , że z tą chorobą bardzo ciężko się walczy , a cierpi cała rodzina :-( Tulę Cię barrrdzo mocno

Wisienko , Pięknie wyglądacie , takie fajne zakochańce :-) Miłego wieczoru i nocki :tak:

Marta , Ale masz już fajny brzucholek :tak: Pięknie

Robaczku , Jak dobrze że się odezwałaś :-D Cieszę się , że miły wieczorek spędziłaś ;-)

Mikotku, Jak dzisiaj babcia się czuje . Jak poszło na badaniach , jeśli przeoczyłam posta to bardzo przepraszam

Madzia Ja bym też zagadała do sąsiadki tylko tak jak dziewczyny napisały , zaprosiła bym do siebie :tak: Dobrze , że Ł już wrócił ;-) Pijecie już drineczka ? Mi S zrobił właśnie malibu :-)

Pogoda przeokropna , strasznie wieje a ja cały czas się boję o mój dach w garażu , a ma być coraz większy ten wiatr :-( I to do wtorku -- :zawstydzona/y:

Palin Kochana jak Mikuś przed snem ? Była gorączka ? Jak Wy się czujecie ? Krysia spokojna ?

Marys, :-)Jaka cudna ta Twoja pinda .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
Nocka dobra, dzień też spoko, właśnie wróciłam z zumba. Ogarnę bb i ide spać a jutro idziemy na bal karnawałowy. Synek trochę lepiej z apetytem i pije, tylko kupy jeszcze rzadkie i temperatury w dzień nie było.

Korba32 nie byłam u lekarza, jakby się temperatura dłużej utrzymała to na pewno bym poszła a tak obserwuje. Współczuje problemów ze spaniem, ja zasypiam bardzo szybko, chyba dlatego, ze w nocy jeszcze pobudki na mleko.

_Marys_
ja wyjęłam szczebelki z łózka właśnie dlatego ze Filip dawał się górą. Dzisiaj w swoim pokoju wchodził na starą kanapę i grzebał w szafie, a że łóżko było rozłożone to wszedł na ten bok i spadł, na plechach ma trochę zdartą skórę, chyba od rogu szafki. Wystraszyłam się jak nie wiem, ale nie ma miejsca gdzie to moje dziecko nie wejdzie.

Jeśli chodzi o remont kuchni to szafek nie zmieniam, bo musiałabym chyba cały rok na to odkładać, więc tylko położymy płytki na podłodze i ścianach i chciałabym nowy blat do mebli ze zlewem wpuszczanym w blat. Odkąd mam zmywarkę nie potrzebny mi duzy zlew. Upatrzyłam sobie coś takiego : ALVEUS zestaw: zlew NIAGARA 40 + bateria MILENA (4943311685) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Meble mam kolor calvados więc płytki chciałabym coś z beżu.

madzia128 super, ze dostałaś podwyżkę, ja w tym roku chyba tez uderzę w tym celu do szefa. Zapytałabym sąsiadkę. Ostatnio powiedziałam do męża że jak spotka sąsiada to ma go zaprosić do nas na kawe, mieszkamy tu 4 rok i byłam u nich z 2 razy a oni u nas ani razu. Ja ogólnie jestem nieśmiała i nie zagaduje specjalnie jak się mijamy na korytarzu lub podwórku, choćbym chciała.


mikoto w sumie nie wiem czy to zęby, zaglądałam do buźki i nie widzę aby się coś tam kluło. U nas od rana strasznie wieje i pada deszcz, jutro ponoć też ma być taka pogoda.

RobaczekII super, ze wczorajszy wieczór się udał

martam&m witaj po przerwie, Filip też bardzo mało mówi: baba, mama a książeczki od rana przynosi do czytania, już prawie wszystkie znam na pamięć. Super brzusio, ładnie wyglądasz. Ładne płytki podłogowe, jakiej firmy?

Palindromea zdrówka dla Waszej całej rodziny, oby Krysie to choróbsko ominęło dużym łukiem

teri114 ja dziś pierwszy raz zabrałam mój telefon dotykowy do pracy, miałam problem z napisaniem wiadomości, bo wciskałam zwykle literkę obok tej co chciałam, chyba mam za duże palce. Ja nienawidzę jak tak wieje, a wszystko od czasu kiedy ok. 30km od nas przeszła ileś lat temu trąba powietrzna, w dzień jeszcze ok. ale w nocy budze się co chwilę i nasłu****ę.

Kingusia91 możemy sobie podać ręce, jak bym czytała o moim ojcu, zatem nie będę tego komentować, tyle nocy przepłakałam, ze szkoda gadać. Ojciec jeszcze bił mamę, do czasu kiedy mu się przeciwstawiła i raz oddała. Ja z tego powodu też jestem strasznie nerwowa, chociaż tego nie okazuje.

Wisieńka pięknie gołąbeczki

Lecę pod prysznic
 
Dobry wieczor i dobranoc.
Jak mnie bola oczy :-(
Wybaczcie ze nie powymadrzam sie do nikogo bardzo ale juz padam.
Tylko:
Gosiaka mocno przytule i zapewniam o moich kciukach by i nad pieskiem em cuda sie zrobily.
Martam cudnie wygladasz ! Zostan z nami i co dzien z innej strony pokazuj brzuszek !
Wisienko za 50 lat chce widziec takie samo zakochane zdjecie tulko ze z siwymi wlosami ;-) milosc z Was az kipi i zalała mi podłogę.
Korbus Ty problem alkoholowy ?
Madziu strzelam focha, nie odebralas :-(
Mikotko fajnir ze popoludnie bylo milsze niz przed poludnie :-)
Palin zdrowka. Miki wypil lekarstwo ? Goraczkuje ? Podalas mu Twoje mleczko ?
Marys ucz sie ucz :-)

Desz wybebnia mi kolysanke a wiatr kolysze. Lubie to bebnienie w okno i dach...ale na wszelki wypadek przygotowalam sie na ewentualny brak pradu.

Dobranoc :*
 
Gosiak, już po śniegu. Późnym wieczorem przyszedł deszcz, dalej pada. Przed blokiem mamy wielki blotnisty basen. Może któraś ma ochotę na maseczke? Zapraszam.
Kurczę, jednak mieliście rację co do psa. Współczuję, tyle mocno.

Mikoto, Miki wypił antybiotyk bez problemu. W sumie jest smaczny, tylko ma drobinki, które po rozproszeniu są gorzkie, ale młody dostał szybko herbatkę z politykiem do pobicia i już nie było w buzi co rozgryzać. Trzeba było też podać przeciwgoraczkowego czopka. Po 22 zrobił nam akcje wielkiego wrzasku (kiedy wreszcie Aro zrozumie co do niego mówię i posłucha rad? ).Bardzo ciężko było go opanowac, sam też tak się rozkrecił, że nie mógł przestać (aż mnie przerazał), ale jak już zasnął to śpi spokojnie.
Ogolnie Nie jest źle. Miki jest jak on, je normalnie, dużo pije, bawi się, wyglupia. Mnie boli przy przelykaniu, poza tym nic. Najgorzej oczywiście najstarszy, wódz plemienia. Wczoraj jak przesunął, to przespał i kąpanie Krysi (jego działka) i kolację Mikiego.

Martam&m, cudnie wyglądasz ☺
Miki syropy bierze bez problemu. Tylko najlepiej dawać mu coś do picia i na zmianę trochę leku trochę pićku.

Madzia, u nas idzie masa różnych nazw na Smerfy. Na początku planowaliśmy, żeby Miki rozpoznawal swoje imię i na nie reagował. Teraz to i Urwis, Szogun, nawet Demon. Krysia też ma kilka "imion", A i tak jeszcze całego zapasu nie wykorzystujemy.


Marta, możliwe, że migdały już walczyły, choć w środę pediatra oglądał i było wszystko Oki (mówiłam z tego lekarza krępa łycha) . Krysia jest karmione piersią, mam nadzieję, że to wystarczy.

Korba, Krysia dziś spokojniej. Dzielnie zniosła nieobecność mamy, wieczorem też stekania nie było. Twarda z niej babeczka.

Robaczku, tak, Mikołaj dostał probiotyk kupny i "domowej produkcji, ale ten jakoś niechętnie pił.

Znikam spać, jak reszta rodzinki...
 
Witam się sobotnio!

Patrze na datę, jeszcze tydzień i połowa stycznia. Coraz bliżej do wiosny! :-D dzisiaj znów Ciemni, wietrzenie i Deszczowo. Wstalysmy chwile przed 7, Zosia je mleko, a ja za chwile będę się raczyc herbata z cytryna. Cała nic byłam na lekach Przeciwbólowych, teraz Wzięłam kolejna dawkę. @ daje się we znaki, zwłaszcza kręgosłup.


Martam wyglądasz pięknie!


Marys nie przesadzam, naprawdę jesteś wspaniała kobieta, walcz o swoje. Życzę Ci aby ta walka nie kończyła się kłótnia, a kompromisem, zwłaszcza ze strony męża,bo Ty jak historia pokazuje, umiesz ustępować. O której zaczynasz kurs? Ależ Karina się zmienia, że zdjęcia na zdjęcie,jest coraz doroslejsza. Śliczna jest!


Korba super plan macie na dzisiaj. U nas wkrótce zakończy się przebudowa basenu i mam nadzieje,ze wtedy będziemy Jeździły z Zosia. O i kolejna k
Motywacja, by schudnąć ;-) korbus,.bardzo mi.przykro, że i u Was ten problem :-( alkoholizm to choroba, nie tylko chorujących, ale też uh Otoczenia. Cierpią wszyscy. Babcia zaraz po badaniach.Poszła do.Dzieci, także.dobrze się czuje, tak mówi.


Justa Zazdroszczę Ci tej zumby! Tak pozytywnie, to świetna forma ruchu i ile radości przy tym. Beżowe płytki będą pasowały super.


Robaczku zaczeliscie juz dzień? Wszyscy wyspani? Co Dzisiaj Będziecie robili?


Palin jak.Noc? Jak się czujecie?


Wisienka jak po imprezie? Odsypiacie?


Kingusia jak noc? Laura spala spokojnie? M. W domu? Jakie.plany na.dzisiaj?


Madziu jak.Noc? O.której Wstaliscie? Mam nadzieje, ze chłopcy pozwolili.Ci.odespac ten.Tydzień.


Teri Wy Jeszcze pewnie spicie ;-) tez macie taka fatalna pogodę?


Emcia, Wenusjanka, Ankaka, Paulunia, Anula, Nayaa, Anilek, Dmuchawcu, Natis, Skalbka gdzie jesteście?
 
Dzień dobry :)

Ależ noc ! Udało mi się przespać całą do tego Wojtek wstał o 7.35 to do niego nie podobne :)
Dziękuję bardzo za miłe słowa ale naprawdę czuję się przeraźliwie grubo...

Marys a na jaki kurs chodzisz? Karinka cudna :) a płytki nie mam pojęcia jakie, wiem tylko, że były kupione w leroy Merlin.

Wisienko pięknie wyglądacie.

Mikoto Ty potrzebujesz motywacji by schudnąć????? Przecież szczuplutka jesteś! Ostatnio mój kolega wstawił na fb nasze zdjęcie sprzed około 4 lat - ledwo się na nim poznałam i chyba jeszcze nic mnie tak nie zmotywowalo:) mój mąż może naprawdę powiedzieć, że go oszukalam ;)

Palin jak u Was? Mam nadzieję, że chłopcy już lepiej:)

Robaczku jak noc? U nas też bardzo wieje i ciągle znika prąd :( a w domu od pieca po kuchenke wszystko elektryczne...

Zabieram się za porządki a taaakiego mam ogromnego lenia ;)
 
Witam z kawusia
Nocka u nas taka jak zawsze dwie flaszki. Hubi zbudzil sie o 7 ale polezakowal w łóżeczku do 7:30 bo było"mama blee" a potem dal mi jeszcze zamknąć oko do po 8. Zaliczone mamy sniadanko Hubcia i wspolne lobuzowanie.

Mikotko dzis mamy pozegnanie choinki. Wszędzie mam pełno igliwia :-( no i ogolne sprzątanie takie sobonie.

Martam slicznie Wojtus dał Ci pospac. Zawsze tak spi ? Hubi wciąż na mleczko się budzi.

Palin rozsadny Miki. A priobiotyku czasem nie daje sie min godz po antybiotyku ? Wydaje mi sie ze nie mozna łączyć. Co Aro wiedzial znow lepiej ?

To idziemy sie doczlowieczac :-)

Co robicie dzis i jutro na obiad ? Bo znow brak mi pomysłu :-(
 
reklama
Marta ja też chyba męża oszukalam.. wczoraj pokazywałam mu metamorfozę na fun page Chodakowskiej i powiedział, że skoro ta laska z mojej figury od czerwca do października wygląda jak na zdjęciu to będzie mnie mobilizowal.. ale dziś oboje o tym zapomnieliśmy że miałam rano ćwiczyć :-/

Mikoto my zaczęliśmy dzień o 5.. a dwa dni musiałam lobuza o 7 do żłobka budzić :-/ Właśnie się usypiamy. Matt w szkole, odrabia 2 stycznia. Ł szoruje lodówkę i ogarnia kuchnię :-) Zaraz bierzemy się za porządki, potem zakupy a wieczorem mamy gości u których my byliśmy tydzień temu :-) Nie wiem jak Tymek dotrwa skoro już drzemie..

Robaczku to Ty dzwoniłaś? Już zapisuje numer. PRZEPRASZAM!! Szlam wtedy z auta z Tymkiem na ręku i zakupami w drugiej ręce.. i jeszcze strasznie lalo.
U nas na obiad paella własnej roboty z kurczakiem piri piri (przepis z ostatniej gazetki biedronki), Matt je w szkole, a Tymek dostanie kaszke kus kus z pulpecikami i warzywami :-)
Miałaś napisać o swoich nastoletnich wybrykach :-D

Palin jak nocka?

Kingusia współczuję takiej sytuacji w domu. Mój tata nie pił ale był w pewien sposób tyranem.. pamiętam awantury z dzieciństwa :( Podporzadkował sobie psychicznie moją matkę.. ale był dobrym człowiekiem i tak strasznie mi go brakuje! W dzień babci będzie piąta rocznica jego śmierci :( :( :(
 
Do góry