reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

Minnie czekamy na.zdjęcie pokoiku ;-) bawialnia, moje marzenie ;-) cały kolorowy rozgardiasz za zamkniętymi drzwiami ;-)


Palin juz wstał? Ile spał?
 
reklama
Mikoto, przespał godzinke. Nie wiem, co mu przerwało sen, ale widać, ze nie dospal. Położyć się nie chce, tylko się tuli, a później juz nie pomoże, dopiero na noc
 
Umowilysmy się na 14, ale głupio mi będzie przy niej leżeć. Posiedzimy, pogoda my, będzie towarzystwo.

Wisienka, od jedzenia ta cebuli ponoć mną się mocne zęby.
 
Mikoto: dziadek jak dziadek- pewnie nie pomyślał, tak jak piszesz.
Wisieńka: tak, wszyscy już wiedzą o ciąży w sumie od miesiąca chyba jakoś tak. Przyjęli nowinę z radością. :-)
Palin: odpoczywaj!!! Wiem, ze kota można dostać, ale to tylko tydzień, potem niech dziele wola nieba. ;-)

u nas dziś na obiadek klopsy, ziemniaczki i marchewka gotowana. Obiadek wciągnięty, zaraz podwieczorek. Adaś śpi. Zasnął dopiero o 13.00. Wcześniej kładłam do dwa razy i za choinkę nie chciał spać. Jak się wyśpi, a Miki wróci z meczu i zje obiad będziemy się zawijać do moich rodziców.
 
Wisienka HGB ma w normie, ma podwyzszone MCHC (srednie stezenie hemoglobiny), BASO (bazocyty), LYM% (limfocyty), a obnizone RDV (rozdklad objetosci krwinek czerwonych), NEU% (neutrocyty), EOS% (eozynocyty), MPV. Alez pyszny obiadek bedziesz miala!
Mikoto w zasadzie to zadnych, ja ide z mama na cmentarz troche ogarnac a Mloda z M zostaje w domu. Ziab jest jak nie wiem :-/
Minnie oby zabek szybko wyszedl i dal spokoj! Pochwal sie fotkami pokoju ;-)
Palin oj oby szybko zlecialo do 19, udanej i spokojnej wizyty kolezanki ;-)
 
Ostatnia edycja:
No to my już po zakupach i kawce u koleżanki ;-)
Laura podnosi mi ciśnienie. Rano wypiła to mleko a potem o 10 zjadła 3 gryzy kanapki tylko. Myślałam że jak wrócimy to coś zje bo się przewietrzyła i w ogóle. A tu nic z tego. 3 łyżki zupy i koniec. Siedziała w krzesełku i beczała jakbym ją biła :-( a jak jej dam łyżke do ręki to nabiera i wylewa na stolik. Pokazuje jej że do buzi to kręci głową że nie i się śmieje :no:

I tym sposobem właśnie poszła spać bez II śniadania i bez obiadu.

Mikoto jak Zosia?
Palin współczuje że Miki tak krótko spał. Mam nadzieję że miło spędzisz czas z koleżanką...
Justa oby u Filipka nic się nie rozkręcało... może te luźne kupy to od ząbków :sorry2:

A kupiłyśmy tą tablice ze znikopisem. Taką zwykła za 15zł. Mam nadzieję że się zaraz nie rozleci :sorry2:

Gotuje makaron na sałatkę i właśnie sobie uświadomiłam że jeszcze śniadania nie jadłam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Palin koleżanka na pewno zrozumie :-)


Anilek mniam u Was obiad na bogato :-D moi dziadkowie nie.myślą o.takich banalnych sprawach, ale Babcia w lato za każdym razem.kiedy widziała Zosie w basenie albo koszulce bez ramion palpitacji dostawała, że dziecko.chce zaziebic :-/


Marys czekamy na.wieści z wizyty.


Kingusia Zosia rano.wypiła 200 ml.samego mleka i.ugryzla kilka kesow bułki i jabłka. Nic więcej nie chciała :-/ dzisiaj robie jej ulubione warzywa z.piekarnika z jajkiem, mam nadzieję,że zje. I.u nas etap samodzielnego jedzenia. Sama je serek, sama.parówke, tylko.jej ja.kroje, sama jajecznice i zupę. Zupy robie juz gęstsze. Bo.łatwiej.jej nabierać. Ja pozwalam jej na.to,mimo.ze potem jest więcej sprzątania.i.dłużej.schodzi. Mam w rodzinie kilka.przypadków dzieci 5-7 lat, które nadal.są.karmione.przez rodziców. Ciotka do tej.pory.pluje w brodę,że nie pozwalała swojemu synkowi.samemu jeść.


Wstawilam.obiad dla Zosi. Dzisiaj Jestem bez sił :-/
 
Ostatnia edycja:
Do góry