reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Zobaczymy ile się uda jak Nina śpi,

Smile- przepłakany wieczór? mam nadzieje ze to przez seriale a nie pięknego?

Korba- super że znalazłaś sposób jak zabrać Zosię na zewnątrz, wyobrażam sobie jakie dołujące musi być siedzenie w domu

mikoto-
i znowu :szok: dla mnie krótka drzemka to taka kiedy zdążę umyć butle a kiedy woda na kawę kończy się gotować młoda wstaje. Jak Ty to robisz nie wiem, a jako ze zostałaś zdemaskowana przez bonę poprosimy o resztę zębów w bezbolesnym pakiecie

Bona- super że macie kolejnego Ząbka Michał idzie jak burza:-D

gosia-
i jak smakowały Tymkowi węgielki?

Robaczku -odkąd kiedyś napisałam o gołąbkach z dorsza chodzą mi po głowie, muszę spróbować

Ja muszę poprosić M. o zmniejszenie mojego seksualnego napięcia, jak byłam na spacerze zobaczyłam policjanta w mundurze, całkiem całkiem ale w momencie naszły mnie kosmate myśli:-) O mężczyżni w mundurach, dobrze że nie mieszkam nad morzem bo marynarze to muszą być ...apetyczni!!!
 
reklama
Korba, Robaczku :***

_Anula hihihi ale się uśmiałam :) Przecież to Luka Cię namawiał na fryzjera :p oj to Lolek dał mu w kość:)

Mikoto ciągle próbuję rozgryźć jak Ty tyle rzeczy ogarniasz:))) musisz mieć straszny porządek w domu bo codziennie coś robisz... ja mam takie dni (jak dziś np), że nie robię nic bo mi się nie chce:p

Emka nie przejmuj się, każde dziecko po swojemu gaworzy. Franek tylko mama maammmmmaaaa mama i ewentualnie baba, no i oczywiście jakieś bliżej nieokreślone zwierzęce odgłosy:p

Korba cieszę się, że wyszłaś z domciu:))) na pewno od razu się lepiej czujesz:))) weekend przed Tobą więc może wyjść więcej będzie:)

Gosiak widać Tymek stwierdził, że jednak trzeba rozpalić w kominku:D

Jeny GRATULACJE :)))) Maja piękne imię:)

Dzika co do pracy i realiów zarobkowych to niestety... oto Polska właśnie:/
Twoje dziewczyny są super:)
I niestety łzy przez Pięknego :/
Też uwielbiam facetów w mundurach :))) i garniturach:D może sobie jakiegoś znajdę? :p Baw się dobrze wieczorem;)

Robaczku u nas też nie ma szans na zaśnięcie w łóżeczku, Młody zaraz stoi na baczność i zaciesza:p

U mnie w domu coraz gorzej. Wczoraj jak powiedziałam, że traktuje mnie jak kucharkę i gosposie to powiedział, że mam mu więcej nie gotować bo i tak nic ode mnie nie zje. Dzisiaj... wraca z pracy i oburzenie... on zmęczony i dlaczego nikt mu jedzenia nie podaje... (nic nie zrobiłam). Także obraził się jeszcze bardziej. Próbowałam z nim pogadać, ale on jak zawsze gadać nie chce, woli się nie odzywać...

W pracy dzisiaj lipa, mało roboty. Ale za to skoczyłam sobie na solarium (miałam za darmo) i kupiłam sobie nowy lakier do paznokci:))) 13pln a tyle radości:) Kupiłam jeszcze świeczniki w Pepco i okrągłą formę do ciasta, bo chodzi za mną jabłecznik NikaMD

Jutro piątek, a jakoś wcale się nie cieszę... nie chcę weekendu:/ ehhh

edit: czy Wasze dzieci też tak szczypią? normalnie aż mam siniaki, Franek szczypie i ciągnie za włosy, szczególnie jak go usypiam albo karmię...
 
Ostatnia edycja:
Smile tak strasznie mi smutno :( Wiem jak się czujesz. Niedawno ja przechodziłam przez cięzki okres ale udało nam sie wsyzstko wyjaśnić. Mam nadzieję, że i u Was będzie dobrze. Ale pamiętaj, nie zasługujesz na przedmiotowe traktowanie !!!!!!!!!!!!!!!! Jesteś super babeczkę i wspaniałą mamą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Jeny GRAUTULUJĘ !!!! Kochana tak bardzo się cieszę, że Majka zdrowo rośnie i że fika - aż łezka mi się zakręciła. I tak BARDZO sie cieszę, że Ty już się cieszysz i jesteś szzczęśliwa !!!!!!!!!

Dziaka no nie, zabiłaś mnie :) oj chyba dziś w sypialni bedziecie mieć gorąco :):)):) No ja jak marynarze to tylko nad morze - czyli do mnie i Korbusi !!!!!!!! ( też chętnie pooglądam choć :D:D:D:D ) o a przy okazji morza na gołąbki z dorsza zapraszam ( fakt S muszę na łowy dorszy wysłać :D Dziewczynki masz cudne !!!! Dwa cukiereczki !

Lecę pod prysznic i małego kłaść spać. Dziś brat mój jets na noc więc będę miała towarzysza do % :)
 
Smile super ,ze Franek już zdrowy:)Ciesze się,że się psychicznie postawiłaś na nogi:)Teraz doczytałam o tym gotowaniu dla męża i jego fochu-cholera czy my czasami nie mamy tego samego męża??!!Już taką akcję też przechodziłam...W locie się ubierał i obrażony wrzeszczał,ze ma w d...,ze będzie się żywił fast foodami a ja na to: powodzenia,za pół roku wylądujesz na daniach na parze ,będziesz miał tak rozwalony żołądek -oczywiście powiedziałm to w bardziej dosadny sposób,tu nie chce się wyrażać;)
DzikaBez dziękuję za pocieszenie:) Śliczne córeczki,a jakie grzeczne razem.Co do mundurów...o matko,na widok żołnierzy spalam się jak węgielek;))))
Jeny Gratulacje:))))Kolejna dziewczynka:))))Oj to będzie później wojna o podbieranie sobie lakierów do paznokci;)))Śliczne imię wybraliście.

Ja miałam nerwowy dzień,najpierw zaginęły wyniki małej (badałam mocz),jak już to wyjaśniłam to specjalnie pojechałam kawał drogi do poradni,zeby zapytać lekarza czy jakieś leki trzeba na te dość liczne bakterie ,powiedział,ze nie,bo nie ma leukocytów w moczu więc jest ok a bakterie pewnie przy pobieraniu...nie sądzę,bo mega sterylnie to robiłam,ale ok...za kilka dni powtórze i tyle.Do tego w tej samej poradni od dwóch tyg mój gin zostawia dla mnie recepte na pigułki i jakoś jej tam do tej pory nie ma!!! Odreagowałam dopiero w Auchanie przebijając się przez półki z jedzonkiem dla małej:)
Dziewczyny jeśli moja mała już od dawna je gluten,jedną miarkę taką od mleka raz dziennie to moge jej już podawać słoiki z zawartością glutenu?Cholerka nie wiem ile tego tam jest czy nie przegne...
Miłego wieczorku,spokojnej nocki wszystkim umęczonym :))))
 
Smile- ja bym go ze skóry obdarła, niecierpie fochów, na początku mój M. często się obrażał i focza strzelał to mu powiedziałam ze ma tak nie robić albo sie kłócimy i wyjaśniamy albo papa. Ja uważam że zycie za krótkie na kłótnie i teraz nie mamy nigdy cichych dni, może ciche godziny.

Robaczek- wsiadam w moje magiczne sanki i pędzę z Tobą i Korbą na marynarzy rozerwiemy się trochę:-) Maży mi się wyjazd nad moze ale Marcin by sie do Bałtyku nie dał przekonać.... U nas w sypialni gorąco już nie będzie..... nie nie M. nie jest impotentem tylko po ostatnich przytulaniach stwierdziłam że dopuki Ewa i Nina śpią w naszej sypialni przenosimy się do łazienki, bo jak by Ewka nas zobaczyła to...... ona bardziej rozumna niż się nam wydaje

emka- glutem możesz podawać spokojnie ze słoiczka tam odpowiednia porcja, a z bakteriami to tak jest, mój gin. mówi ze u kobiet i dziewczynek ciezko o sterylną próbkę a maż następny do odstrzału klejnotów
 
Ostatnia edycja:
DzikaBez tak wtrące o tych marynarzach:-DTe ich mundury jakieś takie zniewieściałe jak dla mnie,coś z tymi spodniami jest nie tak...mają wszyscy takie jakby to określić- niemęskie chłopięce dupki jak orzeszki:-D:-D:-D Mąż kiedyś mnie pytał tak dla żartów o fantazje erotyczną...powiedziałam z racji tego,ze on jest "umysłowym",ze marzy mi się taki wycieńczony pracą robotnik fizyczny...jakiś umorusany malarz czy coś...Kilka dni później mąż dzwoni z pracy: cholera biore urlop,widziałem rano,ze ocieplają nam blok,jest tam pełno porozbieranych do połowy upoconych robotników na rusztowaniach...zamknij okno!!!:-D:-D:-DUsmialiśmy się jak nigdy!
 
emka- ha ha ale się uśmiałam, ja kiedyś myślałam o .... trójkącie ale chyba bym padła ze śmiechu gdybym zobaczyła dwoje facetów nago razem już bym wolała ich widzieć ubranych sprzątających mój dom o albo przy garach

smile- wiedziałam ze coś mi umknie, pytałaś o sczypanie, Nina sprawdza mi warstwę tłuszczu na ramieniu boli jak cholera a dekold mam cały zadrapany i włosy, ciągniecie włosów Ewa tez uwielbiała
 
DzikaBez :-D:-D:-D O Ty perwero:-D:-D:-D Ja tu skromnie o spoconych facetach a Ty z grubej rury:-D:-D:-D Mój mąż siedzi niedaleko i pyta się z czego tak się śmieje... Ja mam przez tą opowiastkę o robotnikach do dzisiaj przerąbane,nawet przy naszej budowie nie mogłam sie kręcić w pobliżu i podglądać co wyczyniaja a uwielbiam budowlane sprawy,lubie się uczyc nowych rzeczy. Tak więc jak się kładzie płytki to mogłam tylko podpatrywać mojego ojca w akcji.
 
reklama
Witam kochane
Dobrze, że jutro już piątek bo jestem jakaś wypluta, zmęczona i jeszcze dostałam @. Synek w ciągu dnia był marudny i spał po 20 min, więc tatuś też trochę zmęczony.

Palindromea Miki nie chce jeść kaszki łyżeczką, a Filip nie chce z butelki, kupiłam smoczek do kaszki a on ani myśli pić z butelki,

Korba32
na pocieszenie u nas też synek nie przespał jeszcze całej nocki, dzisiaj zjadł 3 porcje mleka w nocy. Tak, mąż wziął się za remont bo wie, że jak będzie chodził do pracy to wróci wieczorem zmęczony i nie będzie mu się już chciało cokolwiek robić, a teraz jak ja wracam z pracy to zajmuje się synkiem a on sobie powoli robi. Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać efektu końcowego, jeszcze czeka mnie wybór paneli podłogowych. Już w maju wracasz do pracy, do tego czasu koniecznie musimy się jeszcze zobaczyć. Nie dźwigaj kochana wózka, ja sama zostawiam wózek w garażu bo musiałabym go targać na drugie piętro.

Bona87 przerwy na mleczko o 24.00, 3.00 i 6.00 no i w międzyczasie synek znalazł się u nas w łóżku i spał już z nami, w rezultacie pospał do 7.00, myślałam, że będzie gorzej. Michaś ma 7 zębów, jejku chyba prowadzi z tym uzębieniem, gratki

Smile4u bądź silna i nie pozwól się tak traktować, Franek rośnie chłopczyk, Tak mój synek mnie podfryzuje i szczypie, ale tylko mnie bo tatusia nie raczy takimi rzeczami

emka01 oby te bakterie szybko sobie odpuściły, jeśli chodzi o gaworzenie to mój też więcej wcześniej gaworzył, teraz z rana jak się obudzi i troszkę w ciągu dnia a kiedyś całe do południa „opowiadał”. Ostatnio tez pomyślałam, ze może coś jest nie tak z nim, ale się uśmiałam z męza tekstu He He


jeny79
ale fajnie, będziesz miała drugą dziewczynkę i z taką małą różnicą wieku, super

_anula
to była ekspresowa wizyta u fryzjera, za tydzień się zrelaksuj,

DzikaBez z jedną dziewczynką lżej ale tęsknisz za drugą, ja wczoraj wysłałam małego z mężem aby zawiózł babcie, bynajmniej troche pospał w aucie, a ja się nudziłam i nie wiedziałam co mam robić, tak mi dziwnie było bez malucha

Spokojnej nocki kobietki
 
Do góry