reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam się wieczornie!

Noc była kiepska, potem skorzystałyśmy z cudnej pogody i saneczkowałyśmy się prawie 2 godziny:tak: Szybki obiad, wizyta mojej Mamy, później miałam trochę pisania a niedawno wyszedł hydraulik. Łazienka nie przypomina łazienki sprzed wizyty, także muszę ją doprowadzić do stanu używalności. Najważniejsze, wszystko znów działa (nie pobierało wody do wc i pralki) :tak:

Laurusiu Kingusiowa rosnij zdrowo Ślicznotko!!!!!

Bona cudne zdjęcia! Jak zwykle! :tak: Piękne ramki, wspaniała ta mata!!! A postępy Michasia super! Michaniu, Kochany, Ciocia 15.lutego Ci zacałuje!!!!

Anula czekam na zdjęcie! Ale mieliście noc - współczuję!!!

Marcysiowa
korzystaj, korzystaj! Ty jesteś taka szczuplutka, że nawet zestaw hamburgerów Ci nie zaszkodzi :-D

Smile
cieszę się, że w pracy tak dobrze się układa!

Marys gratuluję ząbków!!!

Lecę pranie wyjąć...
 
reklama
Dzisiaj synek zasnął bez jakiego dużego wiercenia się i kręcenia, więc chyba był zmęczony, oby nocka była taka fajna jak zasypianie. Widzę, że jakieś zbiorowe umawianie się do fryzjera jest na bb, ja już też musiałabym pofarbować odrosty.

gosiak_85
oby ząbki szybko wyszły i jak najmniej bolesnie

_anula
współczuje beznadziejnych sąsiadów

Kingusia91
wszystkiego najlepszego dla Laurusi, oby jak najmniej boleśnie przechodziła ząbkowanie, piękna Laurusia

Bona87 bardzo ładnie zdjęcia w ramkach wyglądają, ale spryciula z Michałka no i mata kolorowa


Smile4u
ja też jestem bardziej zorganizowana jak pracuje, z czego się bardzo cieszę. Bywały dni jak byłam jeszcze w domu, że tylko obiad ugotowałam i nic poza tym a teraz wieczorem mimo zmęczenia, ogarnęłabym całe mieszkanie jak mały spi, no ale położyć się spać też trzeba bo rano trzeba wstać

Marcysiowa
oby nocka nie była straszna, ja wczoraj zajadałam się hamburgerem bo męża nie było, więc dla mnie samej nie chciało mi się robic obiadu

mikoto współczuję nocki, fajnie, że pogoda, dopisała i tak długo spacerowaliście – Filip też był dziś na spacerku z babcią,

Zaraz uciekam trochę ogarnąć mieszkanie, bo m dziś zajął się elektryką w salonie i coś tam jeszcze robił i trochę nabrudził.
 
Witam się wieczór nie.

Stan uzębienia się nie zmienił, ale Miki dalej marudzi, wypływa smoczek i tylko by pil i pil,nie nadążał do butelki wody dolewac.

Robaczku, z ta zupa to było tak, ze Miki nie chciał do buziaki wziąć, a mnie było szkoda wywalic, wiec zblendowalam, dodalam trochę więcej wywaru i wlalam do butelki. Zjadł wszystko. Ale to nie trak,ze daje mu tak zawsze. Chciałam się przekonać, czy to ze nie je to kwestia smaku. Skoro wciągnął, to chyba było dobre.

Gosiak, tez bym chciała Mikiemu butle podawać tylko w nocy lub awaryjnych sytuacjach, ale on nie chce łyżeczka jeść, a jeść przecież musi. Wiec odpuszczam i podaje kaszke prze butle z mega otworkiem. Ostatnio łyzeczką zjada serki homogenizowane, ale zup czy obiadkow nie chce. Zresztą tak obserwuje,ze woli stale rzeczy: chleb, kartofla, mieso. A mnie tak zależy żeby jadał tez warzywa.

Po spacerowalismy sobie dziś chyba za wszystkie czasy. Padam juz po całym dniu. Zaraz chyba tylko chwilę odwiedzenia FB inzmykam spać. Dobrej nocy :-)
 
Witam z rana :tak: A kiedy skończę pisać posta to nie wiem :sorry2:

Nocka średnia Zosia pojękiwała i 4 mleka wypiła :blink: Kiedy to moje dziecko prześpi noc :confused: Chyba jak będzie miała 4 lata jak Julka :sorry2:

Bona , Piękne ramki, super mata a Michaś robi świetne postępy :tak:

Mikotku, Jak fajnie sobie spacerowałyście , bardzo fajne saneczki :tak:

Anulka, Współczuję Wam sąsiadów i tych awantur :blink:

Smile, Justa, To prawda że jak człowiek pracuje to jest o wiele bardziej zorganizowany , kurde czas leci ja już na początku maja pewnie będę musiała wrócić do pracy a nie mam pomysłu co zrobić z Zosią :-( Ogólnie to nie wiem czy będzie jeszcze dla mnie miejsce , przez pół roku jak Zosia się urodziła to szef dzwonił i namawiał mnie na powrót do pracy , teraz cisza . Jak mnie przyjmował po operacji tarczycy to pytał czy nie będę miała problemów zdrowotnych , a teraz wie o mojej następnej operacji :baffled: Może sobie pomysleć , że nie ma sensu mnie przyjmować bo znowu coś może się wydarzyć :-( Sama nie wiem co zrobić ze swoim życiem :sorry2:

Justa, Widzę , że mąż wziął się za remont :-) Super !!!!

Kurcze chciała bym wyjść z Zosią na spacer , mimo że mieszkam w domu to mam przed wejściem schodki nie dużo ale jak wracam ze spaceru muszę wnieść wózek żeby jej takiej nagrzanej na mrozie nie wyciągać i sama nie wiem czy targać wózek czy nie:confused:

Całe dnie siedzimy w domu a to nie wpływa dobrze na moje samopoczucie :happy2:

Zosi wychodzi ta jedynka i nie wiem czy cos jeszcze bo od rana znowu marudkuje :shocked2:

Życzę miłego dnia i spokojnych dzieciaczków :tak:
 
Korbuś- Ty lepiej nic nie dźwigaj!!! Zwłaszcza wózka z Zosią w środku :szok::szok: Wiem, że siedzenie w domu nie wpływa dobrze na Twoje samopoczucie, ale przecież nie robisz tego z lenistwa! :tak:

Mikotku- ale się wyspacerowałyście :szok::-) Szkoda, że łazienka zalana, ale przynajmniej dobrze, że już wszystko działa ;-) A jak dzisiejsza nocka?

Justa- no i jak nocka? Filipek pospał?

Palin- myślę, że Miki pomału przekona się do łyżeczki &&&&&


Dziewczyny, już wiem, kim jest wróżka zębuszka!!! To Mikoto!!! Wczoraj rozmawiałyśmy przez telefon i żaliłam się na Michasia, że taka maruda straszna, a Mikotek powiedziała: to na zęby :-) Z racji tego, że Młody ma już ich sześć, to nie bardzo wierzyłam, że to mogą być kolejne, a wieczorem poczułam prawą dolną dwójkę!!! :szok::szok::szok: Czyli mamy już siedem zębów, a te dzieci, które mają z tym problemy, niech ustawią się w kolejce do cioci Mikoto :-D:-D:-D PS. Ale Ci reklamę zrobiłam, co Kochana?
 
Korba znam ból noszenia wózka,szczególnie że Tobie nie wolno, ale musicie się przewietrzyć. Może wyjście chociaż na balkon/taras?
A to nie jest tak, że pracodawca musi Cię przyjąć?

Bona wow 7 zębów:))) a my nadal zero:p

Marcysiowa i jak nocka? i w ogóle dziewczyny jak nocki?

U nas OK, Franek obudził się dopiero 05:20 na karmienie... czyli może już wszystko wróci do normy!
Zazdroszczę Wam spacerków, z Frankiem teraz dziadki wychodzą, ale weekend będzie nasz:D

My dzisiaj już po kontroli, Francesco waży 8,1 kg i ma 72 cm :)))) i jest już zdrowy :D Limo spod oka też powoli schodzi. Mamy się pokazać kontrolnie na początku marca.

U mnie nic nowego, poza tym, że po wczorajszym przepłakanym wieczorze obudziłam się silniejsza :) Nie dam się źle traktować i już:) jakiś mam taki dobry humor, chyba przez Pharrella <3

zmykam na śniadanie :*
 
Witam się z kawką!

Nocka bardzo dobra, jedno karmienie, dzień zaczęłyśmy parę minut po 7. Zosia już po jednej drzemce, 20 minutowej :baffled:

Korba nie waż się dziwgać czegokolwiek :no: Poproś sąsiada o pomoc, ale sama nie dzwigaj! Smile dobrze radzi - może wyjdz na taras?

Smile cieszę się, że dzisiaj wstałaś silniejsza i w lepszym humorze. poczytałam wczoraj na fb o tym, co się stało :angry: Jesteś wspaniałą, piękną, mądrą kobietą i mamą - i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej!!!!!!!! Bardzo dobre wieści! Cieszę się, ze Franek już zdrowy!

Bona
gratuluję!!!! Ząbka i dłuższego spania!!!! Dziękuję za reklamę :-D:-D:-D:-D:-D Tak jak Ci mówiłam, znów jest problem z wodą w wc :angry::angry::angry: sama to dzisiaj rozkręcę :wściekła/y:

Czekam na kuriera z zamówieniem z endo ( prezenty urodzinowe), Zosia zje i wyjdziemy, bo cudna pogoda! Korzystamy póki słońce i śnieg :-D

Sara co u Was? Jak Twoje samopoczucie?

Gosiak jak nocka?

Anula czekam na zdjęcie nowej fryzury!

Palindromea widziałam zdjęcie rannego ptaszka :-) Co u Was? Jak noc? Wróciły te lepsze? Widac kolejnego ząbka?


Teri co u Was? Martwię się, dawno nie pisałaś :-(


Natis, Jeny, Minnie, Asiulka, Emka, Wenusjanka, Anilek, Wisienka, Madzia, Nika, Dmuchawiec, Kingusia, Aśka, Paulus, filetowa
co u Was????
 
Ostatnia edycja:
Witam ,

u nas nocka ciut lepsza , jak Tymek zjadl po 3 to postekal chwile i pospal do 7 . Pierwsza czesc nocki gorsza, ale juz nie bede narzekac


Korba - -lepiej nie dziwgaj !!!

Bona- -hihihihi ale zareklamowalas Mikotka teraz wsyzstskie na nia z widlami pojdziemy !!!!! :-p


Smile
- - ciesze sie, ze czujesz sie lepiej i oby tak dalej ! Franio slicznie wazy :)

Mikotku - -udanego spacerku

Tymek wstal w miare dobrym humorku, a po godzinie placz, ryk..jesc nie, pic nie, na rekach nie...20 minut walczylam aby zasnal, a wircil sie stekal mimo zamknietych oczkow...macierzynstwo uczy cierpliwosci, szczegonie mnie , bo ja bym wszystko chiala na juz (szczegolnie zeby Mikotku ??? )
 
Cześć kobietki . Melduje , że żyję . Mam awarię samochodu i wszędzie latam piechotką :sorry2:. W związku z czym czasu mniej . Ale dziś odbieramy grata z warsztatu :tak:. Niestety nadrobiłam pobieżnie :-( - naprodukowałyście sporo .
Pozdrawiam
 
reklama
miokoto Emka póki co męczy się z małą jęczydupą:-D w badaniu moczu wyszły dość liczne bakterie,wiec popołudniu krótka konsultacja z lekarzem i może coś przepisze.Może pęcherz jej doskwiera a nie samo ząbkowanie:baffled: Nadrobie Was kochane póxniej jak mała zaliczy drzemke...
 
Do góry