reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Jedynie tyle
 

Załączniki

  • 1419930931670.jpg
    1419930931670.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Witam się!


Dziękuję Wam Kochane! :-* <3 Babcia wróciła z IP z ciśnieniem w normie, jak dla mnie nadal.źle się czuje,ale ona już chce iść do dzieci :-( brakuje mi argumentów :-(



Ankaka. Współczuję sytuacji, ale nastawienie to podstawa. Wszystko zaczyna się w głowie.



Teri współczuję nocy :-( dobrze,że dłużej pospalyscie. Jakie plany na dzisiaj?



Marys czekam.na wieści pi wizycie u lekarza.


Kingusia ja z bedafo nie kupuje, bo zaraz się rozmiary rozchodzą :-/ trzeba być w dniu dostawy. Kupuje z Ren but po 27 zł.


Wisienka dołączam do Ciebie z kawą. Jak dobrze,że dzieci tak.długo spaly, jak śpią to zdrowieja. Uwielbiam takie.nocne pogaduchy. I tak pięknie u Was ;-)



Wstalysmy o 8. Zosia juz broni w.najlepsze. Zaraz zjemy drugie śniadanie i wyjdziemy na dwór. Pogoda cudowna. -7 śle mega słonecznie i co najważniejsze bez wiatru :-D jesteśmy bez auta, ciepły nawiew padł :-/
 
Mikoto to dobrze że babcia w domu ale powinna przynajmniej dziś odpocząć a nie iść do opieki :( ale babci na pewno ciężko przemówić żeby została :confused: U nas też mroźne -10 ale bez wiatru też zaraz wejdziemy na trochę pod wieczór zrobię sernik i sałatkę krabowa będzie na Sylwestra ;)też kupuję buty po domu z ren but są połowę tańsze a u nas się sprawdzają jeszcze raz zdrówka dla babci
Wisienka no mało śniegu u Was ale i tak jest zimowo jak dojdą sanie to zrobię fotki ;)
Mimo że nie spałam dużo nie czuję się śpiąca ja w dzień nie zasne szkoda dnia :sly:
Paliw jak noc? Ach jak dobrze się teraz pisze posty jak nie ucina ;)
Anka dobrze że dziś lepszy nastrój u Ciebie każdego czasem dopada dół
 
Wisieńka wiem że te kapcie z ccc są fajne ale nie było rozmiaru na Laure. Dla mnie najlepsze są ze smyka ale też nie było wyboru akurat więc kupiliśmy już te befado. Laura szczęśliwa bo z kotem, innych nie chciała przymierzać.
Dobrze że zdrowiejecie. Oby do jutra było już tylko lepiej.
Mikoto mam nadzieję że babcia faktycznie już czuje się dobrze. Przecież te dzieci nie takie malutkie. Daliby sobie radę...
 
A my byłyśmy na sankach pierwszy raz ;-) Laurze bardzo się podobało ale nie byłyśmy długo bo mróz -10.
Mój mały łobuz zasypia. A ja zrobiłam kawkę i pijemy z mama :tak:
 
Dzien dobry,

dopiero mam chwilke aby podczytac i napisac. Tymka zaciagnac teraz na drzemke to wyzwani. Wyjelam mu nawet caly bok lozeczka z mysla, ze go to zacheci ale nie...ledwo na oczka patrzyl a nie chcial sie polozyc, ale jak go polozylam i przykrylam to zasnal wreszcie i to bardzo szybko.

Teri - wspolczuje nocki :-( a sniegu zazdroszcze starsznieee

Marys
- -super pomysl z prezentem, oby jazda Ci sie podobala :tak: ja dopiero polubilam prowadzenie tu (o dziwo), aloe tez w Polsce nie mialam okazji jezdzic .Daj znac jak po lekarzu

Wisienka
- -och jak zazdroszcze takich rozmow. E czasem sie wlaczy jak sie polozymy do lozka ale on chwila i idze spac...u niego w tygodniu to 23 i musi byc w lozku...zawsze sie smieje, ze niedlugo z kurami zacznie chodzic, bo mlody facet a jojczy wieczorami ;-) sprzedac zawsze mozna, ale jak cos jest naprawde fajnego (ladnego) to daleko a tam trudniej o sprzedanie, jak cos blizej centrum to centy z kosmosu i brzydki , a sprzedalyby sie latwiej i badz tu czlowieku madry :-p

Mikotku - niech babcia odpoczywa i dba o siebie ! jejku jak sie przejmuje dziecmi :-(

Tymek wstanie, zjemy zupke (dzis kalafiorowa) i pojdziemy na spacer. Za oknem +7 , sniegu nie ma a szkoda ... tesknie z zimw w Polsce
 
My już zimowych szaleństwach jest pięknie mróz słonko i biel taką zimę lubię najbardziej ;)
Daria śpi zjadła ładnie talerz zupy świeże powietrze zmaga apetyt :)

Kingusia prosimy saneczkowe foteczki nasze jeszcze nie dotarły a szkoda bo pogoda na sanki wymarzona :/

Wisienka przesyłam Ci troszkę naszej zimy :)

Daria zachwycona sniegiem chcieliśmy zrobic bałwanka ale snieg za sypki jest nie klei się nic a nic

Gosia Tymuś nie chce na drzemki chodzić w dzień ?
 

Załączniki

  • DSC04800.jpg
    DSC04800.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 58
  • DSC04806.jpg
    DSC04806.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 47
  • DSC04807.jpg
    DSC04807.jpg
    46 KB · Wyświetleń: 55
  • DSC04798.jpg
    DSC04798.jpg
    42,4 KB · Wyświetleń: 45
Terii - alez Daria frajde ma !!!! Tymus chetnie zasypia w dzien jak juz sie polozy . Wyjelam mu jakis czas temu 2 szczebelki aby mogl juz wyjsc sam, bo przewaznie budzil sie jak akrmilam Nelke, wiec dla ulatwienia. To jak odkryl, ze moze SAM wychodzic z lozeczka to zanim sie ukokosci na wchodzi i wychodzi w dzien to ja juz cierpliwosc trace :-pa jak zasnie to nawet ze 2 godzinki pospi ;-)
 
reklama
Witam
My już po obiadku, Filipek śpi. Poza tym mam pod opieką dzisiaj dwóch chłopców od siostry i córkę brata. Mąż w pracy ale tylko dziś i jutro i potem już ma przestój. Na Sylwestra idziemy do znajomych, będzie ok. 6 małżeństw z dziećmi, każdy coś przynosi do picia i jedzenia i imprezujemy.

madzia128 Filip nie za bardzo chce się bawić na śniegu a wszystko dlatego, że nie chce nosić rękawiczek, szybciej je ściąga niż ja założe, więc wychodzimy dosłownie na chwilę.

gosiak_85 tak Filipek kocha smoczek, ostatnio widzę, że w ciągu dnia często po niego sięga i gryzie go przeokropnie, chyba co drugi dzień będę kupowała nowy. Ostatnio Filip miał problem z zasypianiem na noc, jak tylko go położyłam do łózeczka to był wielki krzyk, od dwóch dni przychodzi do mnie się wtulić i leżymy na naszym łóżku i tak zasypia, chyba czas kupić mu nowe łózko.

Palindromea cudny uśmiech Krysi, Mikołaj chyba wysoki jest? Dobrze, ze Aro ma wolne to trochę pomoże w opiece nad dwójką maluchów.

teri114
to teraz Daria duża panna już będzie wołać i pewnie kupy nie zrobi w pieluszkę, brawo. Cudne zimowe szaleństwa.

Wisieńka słodkie dzieciaczki masz. Cudnie napisałaś. Zdrówka dla dzieci, Jakie kapcie nosicie z ccc?


Wenusjanka jaki boski żyrandol. Fajne dziewczyny i piękna choinka. U nas też był znikopis i najlepszym zajęciem jest zmazywanie a nie pisanie po nim. Zresztą moje dziecko nie jest nic zabawkowe, pewnie już pisałam że woli moje garnki, szklanki, słoiki i sztućce. Zdolna jesteś.

_Marys_ prawko to bardzo pożyteczny prezent

mikoto przypomniałaś mi o wizycie u ginekologa, już zapisuje, ze zaraz po nowym roku muszę się umówić i to koniecznie. Syn babci ma dziwne podejście, powinien ją po rękach całować za pomoc.

Kingusia91 my też kupowaliśmy ostatnio kapcie z Befado za 39zł. Laura lubi nosić rękawiczki?

Dziewczyny trochę się wkopała, umówiłam się na bal karnawałowy do restauracji na 10 stycznia, koszt 200zł a do tego nie mam sukienki i butów. W styczniu mąż będzie na urlopie bezpłatnym i nie będzie wesoło z finansami. Z jednej strony oboje jesteśmy chętni aby pójść, ale z drugie to taki niezbyt odpowiedni czas. Może powinnam z tego zrezygnować i zaoszczędzić te pieniążki.


Trochę naszych fotek, jak Filip bał się Mikołaja, reakcja na prezent, zimowo i najlepsza zabawa z cukierkami, czyli mieszanie i zjadanie
DSC04296.jpgDSC04299.jpgDSC04309.jpgDSC04308.jpg
 

Załączniki

  • DSC04296.jpg
    DSC04296.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC04299.jpg
    DSC04299.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 47
  • DSC04309.jpg
    DSC04309.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 49
  • DSC04308.jpg
    DSC04308.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 47
Do góry