reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Olunia - ja też płakałam na Marleyu. W ogóle film o moim psie - mam identycznego zarówno wizualnie jak i mentalnie. Płakałyśmy obie z Natalką, a na końcu tuliłyśmy Najkę, która patrzyła na nas jak na wariantki.
Ja to w ogóle taki płaczek jestem, że masakra, zawsze byłam :)

Fioletowa - test świetny, szczególnie z ubytkiem 5% zawartości poduszki ;-)
 
Ja tez tak miałam, wzruszało mnie byle co ale kiedy widziałam reklamę rożnych fundacji i chore dzieci to musiałam przełączać, zaraz miałam mokre oczy i zaczynałam płakać

Mnie dobija jak widzę te reklamy na tvnie, te chore biedne dzieci :(( I też ryczę, a mój J. wtedy przełącza, stwierdził, że lepiej jak nie będę na to patrzyła :)
 
Hej
Pisze nie patrząc. Staram się was doczytać ale po 2 haftach zrezygnowałam. Dziekuje za pamięć Korba, Nais, mama wikusi,. Fioletowa tak ja juz i w szpitalu i na torecanie już byłam. Odstawiłam go bo nie wiem jak się nazywam po nim a w domu przeciez jeszcze mała Mila, Maciek i obowiązki, które teraz w 99% na moim Polu. Twoje objawy to moje objawy. Pierwsza ciąża była spokojna , w drugiej wymiotowałam do ostatniego dnia ciązy a przełyk mi sie goił jeszcze 2 miesiące. Prócz tego mdłości, wstręt do zapachów.Tu zacytuję mojego syna"moja mama jest jedynym człowiekiem na ziemi, który czuje zapach próżni". Wszystko mi śmierdzi i łądne i brzydkie zapachy wywołuj.ą mdłości i wymioty. Krew mi się z nosa leje. Mdleję i mam napady zimna do drżenia i goraca do omdlenia. Brzuch jak przy bliźniakach i bolesność w miejscu blizny.
Tak ja mam na pewno cc po dwóch nie mozna juz rodzić sn. Próbowałam przy Mili i prawie mi się udało,.
Idędo Mili wpadnę może potem, chyba, ze będe w łazience...
 
kurde hmm jak byłam mała i słyszało się tą piosenkę to w ogóle na mnie wrażenia nie robiła, a dziś zaskoczona waszymi reakcjami włączyłam i kurde łzy faktyczne płyną. A test ?? fantastyczny :D Dziś wracając z przedszkola Antosia opowiadała jak spędziła czas i mówi mi tak : i dziś ległam na Adasia :D ja wielkie oczy i pytam co zrobiłaś ?? Ona: no ległam :) Ja pytam: ale jak ?? Tosia : no legac to znaczy zamknąć oczy . I hmmm za cholerę nie wiedziałam o co jej chodziło. A teraz moje dziecko oświeciło mnie, że legac to znaczy mrugać :O, i oczywiście tekst : mamo to Ty takich rzeczy nie wiesz ???? Ehhh w ogóle rozwalają mnie nieraz jej teksty typu : tatooo prawda, że motyle to nie są nietoperze ??, albo Luka: Tosiu, dobra zupka?? Tosia : taaaak, tylko trochę dymi :) wesoło mamy :D Ciekawe czy ten drugi bobasek też będzie taki energiczny i mądraliński :p Heh i wahania smaków u mnie znów dają w kość. Opitoliłam pół opakowania kasztanków, i poprawiłam bułeczką z pomidorem i cebulka :D no dowaliłam bo teraz " niedobrze oj zgaga nadkwaśność w żołądku" :p pokarało mnie :)
 
Ostatnia edycja:
kurde hmm jak byłam mała i słyszało się tą piosenkę to w ogóle na mnie wrażenia nie robiła, a dziś zaskoczona waszymi reakcjami włączyłam i kurde łzy faktyczne płyną. A test ?? fantastyczny :D Dziś wracając z przedszkola Antosia opowiadała jak spędziła czas i mówi mi tak : i dziś ległam na Adasia :D ja wielkie oczy i pytam co zrobiłaś ?? Ona: no ległam :) Ja pytam: ale jak ?? Tosia : no legac to znaczy zamknąć oczy . I hmmm za cholerę nie wiedziałam o co jej chodziło. A teraz moje dziecko oświeciło mnie, że legac to znaczy mrugać :O, i oczywiście tekst : mamo to Ty takich rzeczy nie wiesz ???? Ehhh w ogóle rozwalają mnie nieraz jej teksty typu : tatooo prawda, że motyle to nie są nietoperze ??, albo Luka: Tosiu, dobra zupka?? Tosia : taaaak, tylko trochę dymi :) wesoło mamy :D Ciekawe czy ten drugi bobasek też będzie taki energiczny i mądraliński :p Heh i wahania smaków u mnie znów dają w kość. Opitoliłam pół opakowania kasztanków, i poprawiłam bułeczką z pomidorem i cebulka :D no dowaliłam bo teraz " niedobrze oj zgaga nadkwaśność w żołądku" :p pokarało mnie :)

z ta dymiaca zupka to sobie niezle wymyslila:)
 
reklama
Hejka po wizycie jestem pożadku jak narazie tylko już mam dośc bo lekarz mi powiedział że l4 będzie mi mógł wypisywać do stycznia a potem jestem w dupie bo do pracy mnie nie przyjmą już całkowicie zgupiałam w pierwszej ciązy to nie pracowałam to sie nie przejmowałam tym a teraz nie wiem co robić ...
30 Listopada ide na usg prywatnie bo nie chce mi sie czekac tak długo w kolejce ale mój lekarz będzie robił.
Jeszcze dziś będe musiała chomika zakopać ehh az mi szkoda a nie wiem co mam dziecku powiedziec chcialam podmianke zrobic ale jeszcze nad tym pomyśle z męze co robić aby nie przezwał ten maly tego....
oki uciekam posprzatac troszke i pranie powiesic bo mi sie uzbierało
 
Do góry