reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

Gosiaczku jak dla mnie to rewelacyjne podejście tam u Was mają :-D u mnie też były pytania jak od Twojej teściowej czy mam pokarm :confused2:
Ja nie jestem stworzona do karmienia piersią i czułam to od początku.
Mikoto dużo zapłaciłaś za tą kurtkę z olx? Ja się zastanawiam nad kombinezonem 2-częściowym na sanki i na wieś.
Palin to się Aro nie popisał :sorry: może potrzebuje znowu kopa :-p

U nas dzisiaj rano było -5 :eek: ale w dzień zrobiło się całkiem przyjemnie. Byłyśmy z mama i z Laurą na cmentarzu.
 
reklama
melduję się (obiecałam Mikotkowi :-p)
Daria spała od 12 do 15 :szok::szok: teraz się zaśmiewa w głos z Dawidem :sorry:
ze mną gorzej od południa zle sie czuję głowa boli zimno i chyba mam gorączke lenia totalnego depresja murowana już nie pamietam jak wygląda słońce od kilku dniu u nas mgła od wczoraj do dziś to non stop cały dzień az biało :confused2::crazy:do tego ta zmiana czasu zaraz będzie ciemno :crazy:dzień stracony dziś nic nie zrobiłam mimo że Daria spała 3 godziny :-(
Palin to mi sie przykro zrobiło że Aro tak Ci napisał a co dopiero Tobie :(

gosia ja też nie jestem stworzona do karmienia tylko tu takie matki traktuje się jak wyrodne :-( z tego co pamiętam Daria na początku jadła własnie tak 30 /40 ml co 2 / 2,5 h potem jak zjadała więcej na raz np.60 ml to już było co 3 ;-)
 
Marys trzymam kciuki i czekam na wieści z wizyty. Zosia ma 3 kurtki, te dwie będą na teraz, a po Nowym.Roku będzie na nią idealna ta trzecia, która kupiłam w sierpniu.


Kingusia 40 zł ;-) spodnie ocieplane na szelkach tez kupiłam, one akurat będą dobre ;-)


Palin niech Aro.sam sobie obiad gotuje i poda :-/ bardzo brzydko się zachował :-(


Teri ja też dostaje fiksacji :-/ pogodę mamy taką samą. Tak jak Ci mówiłam, bierz leki, rób herbate z mocą i wskakuj w ciepłe skarpety. Zdrówka Kochana!


My się inhalujemy, na zmianę. Właśnie odebrałam paczkę od kuriera, będę się odgruzowywac :p
 
Ostatnia edycja:
Mikotku - oby dwie sa bomba, ja na nexta tez choruje i tyle dobrze, ze tu latwo dostepny i czesto za grosze :-p faktycznie, ze podejscie zdrowe maja, bo tak naprawde jakby przekreslic kobiecosc kobiety , bo miala cc... ciesze sie , ze rowniez w Was mam tak duze wsparcie :* milego odgruzowywania ...chyba tez jakas maseczke dzis sobie strzele na wieczor :-p

Palin
- faceci ! tez dzis gadalam z E i mowie, ze tak naprawde podajac bulte kamien z serca mi spadl, ze nie bopje sie zostac sama z dziecmi. A on, ze myslal, ze ja to bede taka karmiaca non stop piersia( jak bylam w ciazy z Tymkiem)...no coz zycie ma swoj scenariusz. Kochana moze tylko tak napisala, bo chcial atmosfere rozladowac, bo wie jak bardzo sie przejmujesz :* a tesciowa jak zacznie sie pytac odpowiem, ze oczywiscie, ze karmie przeciez glodzic dziecka nie bede prawda :-p

Terii , Kinia
- Kocham Was :*

terii -no wlasnie dzios mi dziewczynka wciagnela 2 x po 55 ml i po trzy godzinki spi :tak:mam nadzieje, ze sie wypogodzi u Was i slonko doda energii

Chlopaki poszli na spacer z psem , bo mimo, ze pochmurnie to jest 18 stopni. Ja bylam dzis na poczcie wyslac 2 pqaczuszki z ciuszkami ciazowymi i stwierdzialm ze chyba szok tlenowy mam, bo jakos slabo mi bylo. No ale duzo krwi stracilam, wiec nawet zelazo mi przepislai bo lekka anemia wystapila...
Pranie wsawiopne ok 17 ma wpasc na sekunde Emila koleznka z pracy z jego laptopem bo do czegos mu potrzebny wiec podrzuci. Sama jest w 10 tyg ciazy wiec sumienia nie mialam jej powiedziec aby nie przychodzila :sorry:
 
Gosiak pięknie Nelka zjadła! Uważaj na siebie! Polecam serię Ziaja liść manuka ;-) wciąż walczę z wągrami, a to rewelacyjna.seria :-o po tylu drogich kosmetykach, które miałam, pasta i żel.do mycia twarzy to odkrycie :-D zamówiłam odżywki do rzęs i.paznokci
 

Załączniki

  • 1414423008422.jpg
    1414423008422.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 42
O Mikotku widzisz wagry to moja mordega...nochal i broda !!!! zpaisze i zaraz i zerkne, moze mama gdzies jeszcze dostanie ;-) a ta odzywke do paznokci tez lubie i uzywam :p
 
Gosiak Mama na pewno dostanie, pasta kosztuje ok. 8 zł, a żel niewiele więcej. Chwalisz sobie te odżywkę? Rozdwajajace się paznokcie to moja zmora :-/
 
Gosiak, no chyba juz mnie na tyle zna, że wie, ze takim tekstem mi doszli, a nie pocieszy. Teraz mnie wolał do nich do zabawy z klockami, ale jak zobaczył moją minę odpuściły. A najśmieszniejsze, że w *******ach (typu odsunąć nieco ławę) słyszę "nie dźwigaj", "masz uważać ", a jak coś większego/poważniejszego (zająć Mikiego, pozmywać, ścielić łóżka) to cisza.

Mikoto, no właśnie zastanawiam się, czy jutro nie zastrajkować ze wszystkim, tylko Mikiego nakarmić, ale zupę to mam.
Ty tak piękna i jeszcze będziesz dopiększać? To mozliwe?

Teri, przepędź szybciorem to choróbsko. Zdrówka.

Wreszcie leże. Kręgosłup mi wysiadł, brzuch jakoś się trzyma (chyba popołudniowa dawka zaczęła działać), choć juz na uda opadł i zwiększa się częstość toalety w sprawie "2". A Krycha daje czadu, że aż bebechy bolą.
 
Palin zastrajkuj i to poważnie, bo to poważna sprawa, nie ma żartów. TY bierzesz i tak za dużo na siebie bierzesz, nawet nie masz czasu być zmęczona :-/ Aro aż tak ciężka ma pracę? Kiedyś już o tym pisałam na bb,jak to mój Mikotkowy perfekcyjna panią domu zostać chciał. Dzień wcześniej spisałam w punktach po kolei co ma robić. Taki mój zwykły dzień. Od śniadania, pranie, sprzątania, obiad po.prasowanie, wszystko z Zosia rzecz jasna. O 15 stwierdził że jego 12 godz w pracy to pikuś przy tym co.kobieta robi w domu i jak ją mam siłę na resztę. Otóż, to Panowie, nie ma ze boli, bierzemy się do pomocy, Aro :-/ A Ty Kochana, zamknij oczy, potem drzwi w pokoju, i lez, odpoczywaj. A Ty Krystynko nie.spiesz się jeszcze na.ten.świat, sama.widzisz, ile.kobieta musi udźwignąć ;-) Palin.we mnie jeszcze wiele do udoskonalenia jest :-/
 
reklama
Mikotku - odzywka jest naprawde dobra a ja nawet nie stosuje jej tak jak sie powinno tzn 3 warstwy. Klade pojedyncza, bardzo szybko schnie i pazokiec jest trwalszy ;)
A ziaje bardzoooomlubie nie dosc ze kosmetuki maja naprawde fajne to i cenowo zawsze super !
Palin- oj biedna ty...coz faceci to *******y i niestety takie rzeczy trzeba im non stop przypominac....jeszcsze tylko chwilka :* a zobaczysz, ze bo tych lekach Krysia ani mysli wychodzic ;)

Tymek ma druga drzemke, cos krzyczalmale padl...do wieczora dalby nam wkosc. Zaraz ciemno sie zrobi i trzeba sie przestawic bo zawsze bylo to po 18 i oznaczalo, ze do kapieli juz niewiele czasu a teraz bawimy sie bawimy. Nelcia tez spi...jej jak przypomne sobie ile cudowania bylo aby Tymek zasnal w dzien, wozejia kolosyania w wozku...no cuda na kiju ;)
 
Do góry