reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Kingusia a jakie miałaś cykle długie ???
Aśka generalnie nic nie zmieniłam. Nie pije kawy ( piłam do trzech dziennie ) , teraz ewentualnie latte i to rzadko. Staram się jeść więcej białka - ser biały , jajka, jogurty. No i owoce , warzywa. Tak zdrowo w miarę żeby było ;). Ale mc donalds też mi się już zdarzył niestety :happy2:

Dzięki, ja już niestety uległam KFC. A kawę to pije raz na jakiś czas capucino :)
 
reklama
Kingusia jeżeli bardzo się denerwujesz i martwisz to możesz iść do innego lekarza wcześniej i sprawdzić dla świętego spokoju czy wszystko jest ok.
 
Kingusia- a lekarz mówił Ci że on nie widzi jeszcze serca czy Ci go nie pokazał, bo mi w poprzedniej ciąży (USG pokazało jej wiek na 7t1d OM 7t4d) lekarz powiedział że jest akcja serca ale mi jej nie pokazywał na monitorze, a teraz jak byłam (możesz przeczytać w innym temacie) na tamtym sprzęcie nie było widać akcji serca ale on powiedział że tak może być ( krew, mocz), dał mi nawet skierowania na badania, tylko że ja jestem trochę przewrażliwiona i powiedziałam że jeśli dziś nie zobaczę będę się bardzo denerwować i zrobił mi na lepszym sprzęcie prywatnie

Dziewczyny czy Wy tez dostajecie skierowania na badania czystości pochwy ( w poprzedniej ciazy robiłam w każdym trymestrze, położna powiedziała że to standardowe badanie)
 
Ostatnia edycja:
Kingusia- ja myślę że jeśli założył Ci kartę ciąży to nie, może sam wie że na tym sprzęcie np. serce najczęściej widać później, ale rozumiem twoje obawy, zawsze możesz jechać jutro na IP powiedzieć że się złe czułaś w nocy, to twoja pierwsza ciąża i będą musieli zrobić Ci USG i wtedy zapytasz o serce, mój mąż nie pochwala takich sposobów no ale nerwy tez dobre nie są
 
No karte mi założył. Też myślałam o takim rozwiązaniu jakie mi podsunęłaś... Ale może faktycznie dziecko jest troche mniejsze i dlatego jeszcze nie było widać. W sumie nawet jeśli coś jest nie tak to nic już nie zmienie. Może poczekam do tego 26.11?
 
Kingusia- jeśli tyle wytrzymasz to poczekaj, jeżeli lekarz miał by najmniejsze wątpliwości to nie zakładał by karty tak myśle.
Wydaje mi się też, że jeśli dziecko rozmiarowo zgadzało się z wiekiem ciąży to dobrze się rozwija bo gdyba serca nie było to by nie rosło zgodni z wiekiem ciąży
 
Kingusi ajak Cie to tak mocno meczy to lepiej idz do innego lekarza!!! ja ostatnio jak bylam niepewna to wolalam wydac pieniazki i pojsc jeszczce do jednego lekarza i troche sie uspokoic :)


a ja tak z innej beczki:) uruchomilam dzis pierwszy raz to forum w komputerze , dodalam suwaczek a on i tak sie nie pokazuje
confused.gif
 
Ostatnia edycja:
ehhh wreszcie w domu,pojedzona wiec dopisać coś mogę. Dziś w pracy jakiś zwariowany dzień, czy Ci wszyscy ludzie przed dniem wolnym nie mogą być choć trochę milsi ?? Oprócz tego, że ciągle ktoś coś chciał, to włączył się alarm przeciwpożarowy i to wszystko dolało oliwy do ognia ehhh. Moje dzisiejsze samopoczucie dość ... choć ze trzy razy prawie wylądowałam w wc, hektolitry wody i jakoś przeszło. Tak czytam kochane wasze posty i zastanawiam się czemu moja gin nie założyła mi na ostatniej wizycie karty ciąży ??? Czyżby miała jakieś wątpliwości ??:( a może po prostu czeka na wyniki badań. Jeju boję się nooo :( A powiedzcie mi jeszcze - czy wy też macie wrażenie jaki ktoś w piersi wpakował wam kamienie, które przy każdym ruchu obijają się o siebie powodując ból ?? Głupio zabrzmi, ale dla mnie biustonosz to wybawienie. Jak się rozbieram i ściągam "rusztowanie" to aż łzy w oczach staja :(
 
reklama
Kingusia - ja zobaczyłam dopiero serduszko dokładnie w 7t5d, a jak byłam w 6t6d to niestety jeszcze nie było nic widać, a mój gin ma naprawdę dobry sprzęt. Lekarz powiedział mi wtedy, żeby nie panikować, bo serduszko ma jeszcze tydzień, żeby się pokazać. Kazał wrócić za tydzień i miał rację, bo wtedy biło pięknie - widziałam i słyszałam. Nieziemskie przeżycie. U Ciebie też tak będzie, tylko się nie nakręcaj, choć wiem jakie to trudne.

MatkaEwa - prenatalne będę robić u mojego gina w gabinecie. On ma odpowiedni sprzęt, a i kwalifikacje podobno uzupełniał w Stanach. Trochę się zdziwiłam, bo ostatnio miałam skierowanie na Ligotę do kliniki Angelius Centrum Medyczne | Angelius Szpital | Katowice
 
Do góry