reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dziewczynki Kochane, nadrabiam, powoli nadrabiam. Miałam mieć dzisiaj gości, odwołali
kar.gif
Od rana biegałam, jak w ukropie. Potem więcej napiszę.

Wisieńka
dziękuję za troskę
Laie_7.gif
 
reklama
hahaha Wenusjanka ależ mi losowa wróżba wyskoczyła "picie wódki w wigilie, wróży nadużywanie jej w nadchodzącym roku" :-D Super wąż

Gosia no nie da rady córy :no:

Mikotek nie fajnie, że się narobiłaś na darmo...

Wymęczona dzisiaj jestem :baffled:
 
Jeny, jeszcze raz GRATULUJĘ ! i nudnej ciąży ! :-D:-D:-D Aż gęsiej skórki dostałam....Wróciły wspomnienia, ten dreszczyk, tyle przeżyć, piękny czas - masz to wszystko znów przed sobą !

Natisku, zdrówka, zdrówka, zdrówka zdrowka !!!!!! chora zabiegana...Ale dobrze, że się w tym odnajdujesz. Wiem dokładnie o czym piszesz :) Ja to jeszcze do świąt męża nie mam i moim braku czasu mam jeszcze go mniej :) No ale przynajmniej wiadomo, że się żyje :)

Bona kciuki za kanalik.

Gosiaku, jak piesek ? Jeszcze kuleje ? Na pewno i Twojemu mężowi przyjdzie ochota na drugie, a jak nie to zawsze może być "wpadka" :rofl2: Na pocieszenie wszystkiego tulę !

Sara ja na razie też w najbliższej przyszłości nie planuję trzeciego ale jak Hubi pójdzie do przedszkola to może , moze , chyba na pewno, pokuszę się na córcię :) Zbyt bardzo lubię noworodki by jeszcze jednego nie wytulić :)

Wenusjanka
, piękne te bucii !

Mikotko
, ach co goście :( ale co Ty latałaś i sprzątałaś jak blask czystości Twojego mieszkanka bije mi tu pod Gdańskiem po oczach !

Wysączyłam poł puszczeczki radlerka :) Pyszniutki był :)

Na fb się chwaliłam i tu się wychwalę:)
Hubi dostał słoiczki z obiadkiem, marcheweczka i marchewka z ziemiakim na początek i równeiż czekaa kalafiorek :) Przed chwilą wpałaszował, mrucząc przy tym pół słoiczka jabluszka z bananem. Jutro próbujemy w południe marchewkę ....Proszę o kciuki :)

Drugi pochwał .. Byłam dziś w lumpiku i przypadkowym przypadkiem przez całkowity przypadek kupiłam uczniaczka szczeniacza FP za całe 14 zł ! w j. polskim !!!!!!!! To się ma szczęście ! niestey uszko tylko nie działa...ale żeby było śmiesznie dwa dni temu kupiłam też szczeniaczka :D Jakby co to już znalazł właściciela :)

Cieszy mnie, ze jutro sobota, rano wstac nie trzeba, luz blus :)

Lece pod prysznic i potem rytualy wieczorne trzeba odprawic :)
 
Robaczku - no niestety pies kuleje nie chce stawiac tej lapy....modle sie aby to nadwyrezenie bo ja zerwal to znowu to nie wiem co zrobie. Operacji nie moge ryzykowac, bo juz teraz podczas jednej dostal drgawek :( pozostaje mi zachowawcze leczenie (bo czase i tak sie robi) . Tylko szkoda mi psiny... mam kolezanke fizjoterapeutke psow i wiem, ze postawilaby mi go na nogi, no ale Szczecin za daleko ..

Sara
(znowy zjadlam jedno A :p) - wrozba nie powiem, ze obiecujaca...strzez sie % na swieta :D
 
Sara Ty wymęczona, ale pewnie załatwiałaś coś cały dzień
bliss.gif
, a ja w sumie przesiedziałam a i tak czuje się jak koń po westernie
2gwb921.gif
Padam
mdlejepf8.gif


Wenusjanko
kolejna twórcza mama w naszym gronie!
clap.gif


Bona
trzymam kciuki za zabieg Michasia!
0059.gif
pray.gif
Czekamy na dobre wieści!!!

Jeny
wspaniałe wieści!
19.gif
Bądź z nami i pisz na bieżąco! Będzie miał Ci kto pomóc?

Gosiak biedna psina!
minichien6.gif
Zdrowia dla męża! Niech takie myśli Cię nie nachodzą!
Vishenka_03.gif



Robaczku

Mikotko, ach co goście :( ale co Ty latałaś i sprzątałaś jak blask czystości Twojego mieszkanka bije mi tu pod Gdańskiem po oczach !

Wysączyłam poł puszczeczki radlerka :) Pyszniutki był :)

Na fb się chwaliłam i tu się wychwalę:)
Hubi dostał słoiczki z obiadkiem, marcheweczka i marchewka z ziemiakim na początek i równeiż czekaa kalafiorek :) Przed chwilą wpałaszował, mrucząc przy tym pół słoiczka jabluszka z bananem. Jutro próbujemy w południe marchewkę ....Proszę o kciuki :)

Drugi pochwał .. Byłam dziś w lumpiku i przypadkowym przypadkiem przez całkowity przypadek kupiłam uczniaczka szczeniacza FP za całe 14 zł ! w j. polskim !!!!!!!! To się ma szczęście ! niestey uszko tylko nie działa...ale żeby było śmiesznie dwa dni temu kupiłam też szczeniaczka :D Jakby co to już znalazł właściciela :)

Dzisiaj miałam dzień lenia
shame.gif
Dobrze, że chociaż zakupy zrobiłam. Brawo dla Hubisia!
brawo1.gif
Zosia uwielbia dynię z ziemniakiem. A dzisiaj zjadła jarzynową z królikiem
sliniak_2.gif
Ale miałaś szczęście! Super cena, mimo że ucho nie działa to i tak było warto
szczerzyzebek.gif


Natis
miałaś się odezwać wieczorem. Wszystko dobrze? Mam nadzieję, że czujesz się chociaż odrobinę lepiej
Bisous04.gif


W ogóle to dzisiaj jakaś nietomna chodzę
ugly_irre.gif
Zosia marudna, niech ten ząbek wreszcie się przebije
pray.gif
Wczoraj kupiłam kurteczkę dla Zońki, dzisiaj w Biedronce, dzięki Kingusi - dzięki Ci Kochana- obkupiłam ją w deserki. Sama skusiłam się na dwa cyprysy, które już znalazły miejsce na komodzie w salonie i świąteczne skarpety w norweskie wzory. W empiku zamówiłam książki, w Tchibo bombki i gwiazdę świecącą, a teraz licytuję tunikę dla Sofii - normalnie nic nie robię, tylko na necie siedzę i kasę wydaję
shy2.gif


aaaa wygrałam
29dz8zk.gif
 
Ostatnia edycja:
Witam
Dzisiaj byliśmy na szczepieniu, synek zasnął podczas drogi powrotnej w aucie, chyba ze zmęczenie bo to pora spania i jeszcze trochę płakał - dziś była inna pielęgniarka (gorsza). Waga synka 8600 g jest co nosić na rękach.
Jutro weekend a my znowu sami bo m idzie do pracy, ponoć ostatnia sobota pracująca w tym roku. Jutro muszę ukręcić jakiś placek bo m ma w poniedziałek urodziny, ciekawe czy mi się uda, bo ostatnio potrafię schrzanić nawet najprostsze ciasto.
Na bb już jest wekend bo pustawo się zrobiło.

natis zdrówka dla Was wszystkich zabiegana kobietko

Bona87 bardzo mocno trzymam kciuki za jutrzejszy zabieg Michasia &&&&&

gosiak_85 tulę mocno, szkoda, że tylko mąż jest szczęśliwy z Waszego pobytu, domyślam się, że tęsknisz za rodzinką

Wenusjanka
słodkie te buciki, ja ostatnio wzięłam nawet szydełko do ręki ale jakoś nie umiem tym się za bardzo posługiwać, więc daleko mi do zrobienia takich bucików, pomysłowy ten wąż

RobaczekII super zakup Ci się udał, szkoda, że w mojej okolicy nie ma takiego lumpku. My dopiero jutro kończymy brokuł i będziemy przechodzić na obiadki bo do tej pory synek jadł „pierwsza łyżeczka” no i oczywiście woli owoce niż warzywa.
 
Ja tak na momencik przed snem ;-)

Natisku , Zdrówka kochana , odezwij się!!!

Bona, Trzymam bardzo mocno kciuki i nie puszczam , czekamy na dobre wieści !!!

Robaczku, Ty szczęściaro ;) Uwielbiam takie okazję , szkoda mi Ciebie i Hubusia że w taką pogodę musicie się zrywać i wychodzić w tą brzydką pogodę :-( Cieszę się , z jedzenia słoiczków przez mojego zięcia ,,,,Hubulku smacznego jutro Ci życzę , na pewno zjesz cały słoiczek :tak:

Mikotku, Kurteczka dla Zosi przepiękna :-) Oby ten Wasz ząbek już wyszedł bo tak się męczycie :-( Jeszcze raz dziękuję za Świąteczne radyjko słuchamy z Sofii namiętnie ;-)

Wenusjanko, Następna zdolniacha :tak: wąż petarda :-)

Jeny, Wspaniałe wieści , kurczę aż mi ciareczki przeszły , mam nadzieję, że będziesz tu z nami i będziemy mogły towarzyszyć Ci w tym pięknym dla Was czasie :-):-):-)

Gosiu, No nie mów kochana , że ta piękna psinka kuleje :-:)-:)-( Bardzo mocno trzymam za nią kciuki Ty wiesz !!!!!!!!!!! Informuj mnie proszę o jej samopoczuciu

Ja po imprezce , potupałam nóżką nieśmiało w kącie :tak::tak::tak: Takie hiciory leciały, że nogi same rwały się do tańca :tak: A teraz piję drineczka i jem serek wiejski i troszkę mi niedobrze:zawstydzona/y:


Miłej nocki kochane , oczywiście spokojnych snów , i dłłłłłługiej nocy :-D
 
melduję sie posłusznie i ze spuszczonymi uszami :sorry2::sorry2::sorry2:

nie pisałam bo jakoś weny brak po ostatnich ciężkich dniach :dry:

choć dziś jakby lepiej Daria się zabawiła sama uff zobaczymy dziś na noc dostała kropelki camilla i jakoś śpi spokojniej

natis oj zdrówka kochana taka zabiegana jesteś z jednej strony zazdroszczę bo lubię taki tryb życia ach co to pedantka Ci się trafiła dioda w piekarniku :crazy:


Robaczku Ty tak kochasz niemowlaczki więc jestem pewna że za jakiś czas i Ty ustawisz sobie znów ciążowy suwaczek i czy córunia czy synuś będzie tak cudowne jak Sewerynek i Hubiś ale stawiam na córę ;-)
super że Hubiś taki smakosz i tak polubił słoiczki :tak:
dzięki Twojemu szczęściu w lumpiku jesteśmy szczęśliwe i my ;-)nowa właścicielka będzie należycie dbać o szczeniaczka już ja tego dopilnuję :-D

mikoto a cóż to Za goście że nie przyszli jak sie już naszykowałaś nieładnie :dry:
widzę już porwał Cię wir świątecznych zakupów :-D ja powyciągałam zeszłoroczne ozdoby troche tego jest :sorry2: włączyliśmy Darii grającego mikołaja to zrobiła jeszcze większe oczy niż ma nawet nie wiedziałam że można mieć takie rozmiary oczu :-D po pierwszym szoku wyrwała mu pół brody :sorry2:

gosia biedna psinka zdrówka :-( skąd macie jakieś wróżby ?
 
Dawno mnie tu nie bylo . Czytam i co widzę ????:szok: Suwaczek nowy u czerwcóweczki :-D
Jeny - ściskam mocno i gratuluję . Dbaj o siebie i fasolkę . Spokojnych 9 miesięcy . Opowiadaj nam na bieżąco co u Was .
Natis - zdróweczka . Jak komus może dioda w piekarniku nie odpowiadać :no:. Co za babs !!!!
Wenusjanka - najlepsze życzonka ( spóźnione :sorry2: )
Bona - kciuki &&&&&&&&&&&&
Robaczku - my dostaliśmy pieska z FP w spadku po dzieciach siostry i też mu uszko wysiadło . Ale sympatyczna zabawka :tak:
Anula - Jasio też dalej nieprzewracający się jest . Może pulpeciki tak mają :sorry2:
Gosiak - piesek znów nie zdrów :-(. Co on taki chorowity ?????

Ja po urodzinkach Zuzanki , mam juz dwie nastolatki w domu . Imprezka udana . Salatki Korbuni były pyszne . Mój tata już nie pyta skąd przepis tylko mówi - " pewnie koleżanki z porodówki " ;-):-) Musze częściej na bb wpadać .
 
Ostatnia edycja:
reklama
MatkaEwa buziaki dla Zuzanki z okazji urodzin !!! Ale panniece już masz ! Koniecznie wpadaj na bb do koleżanek z porodówki :)

Teri ano, pomyślę o trzecim bo żal mi jak pomyślę, że już więcej nie potulę maleństwa - więc i o trzecie się postaram. Mężo chce córkę ale ja jednak wolałabym trzeciego chłopca ....nie umiem stroić w sukienki i czesać włosów i boję się, że moja córcia wyglądałaby jak chłpczyca , tak jak ja :(
Mam nadzieję, że Daria pokocha szczeniaczka. Tylko musisz go wyprać. Z moim nic się nie stało - tak jak Ci pisałam na pv. Nie udało mi się pójść dziś na pocztę, w poniedziałek wyślę. Cieszę się, że tak się fajnie udało :) Uwielbiam tego szczeniaczka - całe popołudnie mi śpiewał :)

Korbuś fajnie, że się ipmrezka udała. No i dbaj o zięcia i częściej mi przygaduj na moje głupoty :D

Mikotko, wydawanie pieniędzy to też ciężka praca ! Ja zawsze się umęczę :)

Dzionek dobiegł końca, tak szybko mi te dni mijają, nie nadążam. Za miesiąc będę czekała na gości sylwestrowych :):)

Miłej nocki czerwcóweczki ! CZerwcowe i majowe dziciaczki proszę ładnie spać do rana ! ( Hubi Ciebie się to też tyczy
 
Do góry