reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

witam hmmm
ja tez nie lubie takich zmian już sie przyzwyczaiłam do starego bb :crazy:

korba kinga madzia współczuję nocek :-( Laura najlepszego na 5 miesięcy

u nas tez leje już 2 dzień wyjśc sie nie da i czuć zimę :-(
nas ma odwiedzic moja dawna koleżanka ze szkoły sredniej która tez ma córeczkę z czerwca więc tez czerwcówka :-D pewnie nie słyszała o bb ale i tak by pewnie poszła na lipcówki bo miała termin na 30 lipca a urodziła 13 czerwca w 33 tygodniu ciesze sie na to spotkanie

kurcze Wy juz o prezentach świątecznych ja jeszcze nie mysle nawet ten tydzien jest ostanim momentem na kupienie Dawidowi prezentu a ja nie mam pojęcia bo jak sie go pytam to mówi że nic juz ie potrzebuje :eek:

coś miałam pisac ale mała wstała i wyleciało mi z głowy echhh

lecę bo sie juz niecierpliwi
 
reklama
Witam się porannie!
hello.gif


Właśnie kończę sniadanie
bulbar-smiley.gif
i czekam na kuriera
radocha.gif
Nocka taka sobie - karmienie co 3 godz., ale Zosia spała o wiele spokojniej
worship.gif


Korba, Madzia, Kingusia - wiem, co znaczą takie noce
przytulanko.gif


Palin
wczoraj wieczorem nadgoniłam z obowiązkami domowymi, także mam luz teraz
czekam.gif
Ale pewnie wymyślę sobie zaraz coś
mysli_2.gif


Pada od rana - jak u Teri - udanego spotkania Kochana!
 
Kingusia - buziaczki dla Laury !! Niech nie bryka wiecej w nocy tylko da Mamusi pospac !

Palin - przede wszystkim mniej zielonego jest na forum :p OOO super MIki...my wczoraj na spcer zapomnielismy smoka i trwal cale 15 minut...

Dmuchawcu
---ho ho bedziesz szalec z szydelkiem to zdjecia konicznie !!!! Ja czape zrobilam i normlanie pekam z dumy :p Kolorki jak u Feliksa i wyglada bombowo !!!

Terii
- udanego spotkania !!

U nas nocka z karmieniami jak zawsze, aleeeeee od 4 to nie wiem ile razy wstawalm do Tymka bo smok i smok i jakies wiercenia....ehhhh kiedy to sie skonczy ...
 
Cześć dziewczyny.Nie wiem dlaczego ale mi nie wyskoczyły jakieś zmiany na bb,póki co mam wszystko po staremu. Jeśli chodzi o nieprzespane nocki to ja się dopisuje:((((To chyba jakiś skok,albo tak reaguja na zmianę pogody...Mała ma tak nerwowy i niespokojny sen,ze szok,do tego co godzinne pobudki,dobrze,ze odróżniam, które to na mleko,a które tak sobie...Dziwne to wszystko. Mała ma też teraz etap chwytania się za tył głowy,czasami za uszy,ale jak ją dotykam to nie daje znać,ze coś ją tam boli.
Co do kup i rozszerzania diety-u nas bez zmian,kupy najczęściej zielone,ale ponoć przy mleku z białkiem hydrolizowanym tak może być,więc jeśli nie płacze,nie ma kolek to nic z tym nie robie.
Wszystkiego naj naj dla 5-miesięczniaków:)))) Zdrówka dla wszystkich szkrabów w te jesienne paskudne dni:))Pozdrawiam
 
Uff wrocilismy z deszczowego spacerku. Zimno i mokro. Z Mateuszem grzejemy sie pod kocem a Tymcio dosypia w pokoju obok przy otwartym oknie, zebym go przypadkiem nie obudzila, rozbierajac :p
Dzis na obiad spaghetti :)
BB na tel wyglada po staremu <jupi>
 
witam dzis CAŁY dzień lało i leje ale to tak że wyjśc sie nie da żeby chociaż kropiło a na taka ulewę to nie mam zamiaru targać małej na spacer jeden plus w takiej pogodzie to taki że jak leje to darii sie włącza senny tryb i przesypia wiekszośc dnia a ja się dziś wyleżałam pod kocem zrobiłam dla mnie i Dawida naleśniki i zapiekanke z brokułami a dla męża gotuje gulasz z podrobów bo my z młodym tego nie zjemy a mąż uwielbia
z tego co widziałam w pogodzie to do pniedziałku ma padać :baffled:

widze że dużo maluszków łapie sie za uszy to dobrze bo Daria miałam takie etap własnie i bałam sie że może uszko ja boli bo to pierwszy objaw że dziecko sie ciągnie ale mineło jej juz teraz ma etap na łapanie nas za nosy :-D a jak ona co dziennie sprawdza czy tata się ogolił :-Dtak go najpierw delikatnie złapie za brode jak jest ogolony to dopiero mocniej a jak ma zarost i kłuje to tak delikatnie ze zmarszczonymi brwiami dotyka i dotyka i widac że sie dziwi co to tak ją kłuje :-D dla niej tatuś = zabawa i gilgotki :sorry:zaczepia i zaczepia aż dopnie swego i tatuś troszkę pogila wtedy śmiech na całego

mimo tej brzydkiej pogody milego wieczorku
 
Hej !!! Jakoś wielkiej rewolucji nie ma na tym nowym bb . Kolorystyka ta sama . Może być :-p.
Madzia - ja widzę , że pogoda Was nie odstrasza i spacerkujecie pomimo deszczu i chłodu :tak:
mamaWikusi , Wenusjanka - śliczne te kombinezoniki . Ja już zakładam Jasiowi zimowy , pod kombinezonem lżej ubieram i jest ok .
teri - u nas też uszko zostało odkryte ostatnio i jest obmacywane z ciekawością :tak:
 
reklama
Witam wieczorną porą
Maluszek już śpi, a ja siedzę przed tv i oglądam M jak miłość, coś mnie głowa rozbolała. Jutro jedziemy do okulisty dziecięcego (ciekawe czego się dowiemy nowego) i chyba zahaczymy o IKEA ale to wszystko zależy czy Filip będzie chętny na zakupy.

sa_raa to faktycznie szybko u Feliniego zęby rosną, u nas jeszcze nic nie widać, chociaż maluszek marudzi i się strasznie ślini

fioletowa mój ma urodziny 02.12 i jak pytam co by chciał to mówi, ze on nic nie potrzebuje i co ja mam kupić?

Korba32 ja również uwielbiam ten czas przedświąteczny i same święta i nie rozumiem jak można tego nie lubić

madzia128 ja kupiłam żel bobodent, jak ja długo nie jadłam spaghetti, chyba muszę w końcu zrobić

Wenusjanka u nas też był okres ciągnienia się za uszy, nawet powiedziałam to pediatrze, to on na to że przy zapaleniu ucha dziecko będzie płakało przy piciu, gdyż ssanie powoduje ból w uchu jakby ktoś go kuł igła. Swietny pajacyk :D

dmuchawiec na szydełku można zrobić wszystko, masz rację, dziś byłam w sklepie NETTO i przeglądałam książkę o szydełkowaniu, naprawdę dużo rzeczy tam było
 
Do góry