reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Witam się (puki mam chwilkę - Maruda zajęty karuzelką)

Fb wciąga jak kurde nie wiem co. Ale już Mikotku wywiązuję się ze zobowiązania :-p

U Nas nocka jak każda - z tą różnicą, że Aro przejął pierwszą pobudkę i mogę spać aż do 2 w nocy. Ostatnio Mikołaj straszna Maruda i Niejadek się zrobił - i nie wiem, czy to jeszcze efekt poszpitalny, czy zęby (mam nadzieję, że to drugie). Na noc dostał Viburcol, to się nie wiercił jak wsza na grzebieniu.

Jeny - ja bym wychodziła, mimo, ze Mikołaj ma katar. Ale po szpitalu mamy jeszcze kilka dni poczekać ze spacerami.
Mikołaj od urodzenia był przyzwyczajany do hałasu (ale bez przesady), żeby nie potrzebował ciszy do spania. Teraz mogę robić wszystko, a on ma wyrąbane - chce to śpi i tyle.

Dziewczyny, jak wy kurcze liczycie te zjedzone ml mm? Jak 120 ml wody zasypuję 4 łyżkami proszku, to jak ile mam to traktować? 120, czy więcej? Bo już się pogubiłam całkiem...
 
i ja se tu witam
jakoś wyjątkowo spokojny dzień dziś
może Filip odsypia atrakcje nocne
ech nei mogę się doczekać kuriera ze szmatkami
z tego wszystkiego pościągałam z belek, te od teścia i wrzuciłam do pralki
a jak przyjadą nowe, to kolejna porcja idzie się prać :-D
jak mi się nic nie chce o wam mówię, a tu zus trzeba puscić :-(
 
PALINDROMEA - liczy się ilość mleczka, czyli ilość ml wody + mleko. Czyli na 90ml wody = 100ml mleka, 120ml wody = 130ml mleka, 150ml wody = 170ml mleka...

SARA - nie byłyśmy jeszcze po okularki, bo wczoraj znów nie zdążyłyśmy - Natka kończyła późno lekcje, a w korkach nie chciałam jechać z Leną. A dzisiaj jestem bez auta, bo pożyczyłam Marcinowi :(.

WENUSJANKA - Madzia stosuje Sab Simplex, BioGaie też stosowała, ale mówiła, że po niej jest gorzej. Też stawiam na mm, ale wcześniej Tymuś był tylko na piersi a czuł się podobnie. Może faktycznie trzeba by spróbować restrykcyjnej diety mamy... bez mleka i cukru.
MADZIA a czy po Nutritonie nie jest gorzej??? Może on go jakoś 'zapycha', gazuje bardziej???
 
Ostatnia edycja:
Palin - jesli dajesz tyle jak piszesz to ja liczylam jako ok 140 ml mleka...zawsze objetosc sie zwiekszy...zreszta jak rozrobisz i poczekasz az pianka od mieszania opadnie to zobaczysz ze tyle gdzies wyjdzie :tak:

Tymek zjadl dzis piersza kaszke...odwaznie zrobilam w miseczce ale nie za bardzo byl w nastroju na lyzeczke, wiec polowe dalam do butelki dolalam wody aby byla rzadsza i ooo MATKOOOO sie przyssal :szok: i gaworzyl sobie przy jedzeni oj oj oj :rofl2: a potem taki banan na buzi :) mam nadzijee, ze nic mu nie bedzie :p reszte kaszki zjadlam ja bo pycha jest



My juz po naszych pomiarach wazymy 6900 g i mamy ok 63.5 cm....kobitkie stwierdzila ze Tymek jest dlugi....ale chyba nie zabardzo ...haaa no i oczywsice siurka na wadze trzeba bylo puscic. PO mial byc spacer ale deszczycho na wielkie zlapalo, wiec Tymek juz w lozeczku spi, a tu slonce wyszlo.

I babeczka powidziala mi ze tu rekomenduja wprowadzanie nowego jedzonka po 6 miesiacu nawet jak dziecko na butelece....
 
To może jest ta sama osoba ;-)
Moja identyczna. Super wyprowadziła mi Natkę z wiecznych infekcji, teraz prowadzi obie.
Też mam do niej 100% zaufania.
 
emka przerabialiśmy już espumisan, sab simplex czeski, sab simplex niemiecki, biogaia, debridat.. efektu albo nie było, albo był na tydzień :baffled:
wenusjanka najgorsze jest to, że Tymek po kąpieli cycka nie chce, a ja nie odciągnę aż 120ml :-( Myślałam nad dietą.. ale jaką mam stosować? Bezmleczną czy inną? W sumie nie uważam na to co jem.. :baffled:
natis ten nutriton to !@#$%%.. on tak po nim ulewa, że wczoraj przebierałam łóżko, a dziś muszę fotelik wyprać, bo jechaliśmy po karmieniu na usg bioderek :crazy:
cukier? jem ostatnio słodyczy dość sporo.. :baffled:
ogórki? ostatnio ciągle mizerię robię, bo to szybko się robi :baffled:

natis chyba potrzebuję Twojej pomocy jeśli chodzi o jadłospis przy dietach - mogę prosić na prv, żeby mi nie umknął?
ile Twoje lekarka bierze za wizytę?
 
witam jak tylko kilka słów bo padam dzisiaj na ryjek jak pisałam na fb i nas katar dopadł i to porządny :-( ostatnie dni Daria była po 3 godziny na dworze i spała może o tej porze roku to już za długo jak myslicie a Wy ile jesteście na spacerach teraz ? mam wyrzuty teraz że to przez mnie że za długo ja trzymałam na dworze :-(
o pospała cale 25 minut prze ten katar ciągle sie budzi bo oddychac nie może :-( nie wiem dziewczyny jak sie poprawi do piątku to jechąc na to spotkanie ?? jak radzicie tak sie cieszyłam na sama myśl a wiecie nie chcę jej zaszkodzić no i nie chce żeby wasze maluszki złapały katar od nas :-(

odpisze tylko Gosi poduszeczka jest taka płaska malutki jasiek Daria w gondoli całkiem na płasko nie lubi
musze lecieć do mojego smarkacza małego
 
reklama
Teri dziekuje :) Duzo zdrowka, bylam na drugim spacerku - wsadzilam zwykly jaksiek taki bardziej plaskaty...i nie bylo placzu widzial cos nie cos i moze to jest rozwiazanie :) wrocilismy bardzo szybko bo wichura straszna :angry: jak tak dalej bedzie to bedziemy soiedziec w tym domu...

A smarujecie czyms usteczka dzieci(wazelina?) bo kurcze przy takim wietrze nie chce aby mu wysychaly...
Rozmawialysmy ostatnio na temat spacerowek a dzis w tym klubie gdzie wazylam Tymka byla dziewczyna moze z miesieczna corcia w parasolce i to nie na plasko :szok: takze czuje sie usprawiedliwiona z dwoch spacerow w spacerowce :-p
 
Do góry