reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witajcie Kobietki ;-)

U nas dziś lepsza nocka. O 23.30 cycuś do północy, zrobiłam jeszcze mleczka do butli, dopila trochę i spała do 4 :-) o 4 cyc i spała do 6. O 6 cyc i spać do 8 ;-) alleluja!!!
Teraz od godzinki nie puszcza cycucha, ale przynajmniej dzisiaj pospałam.

Dziewczyny czytam o waszych przyspieszaczach i to się tak super czyta. Mam nadzieję, że każda z Was szybciutko i urodzi.

Nika mnie też znów gardło rozbolalo :-( oby szybko Ci minęło!

Xez ja też polecam jak Sara Mutsy 4ridera. Super się sprawdza :-)

Misianka- przykro mi z powodu kłótni z mamą i nieporozumień z teściową. Choć trochę zazdroszcze, że chcą zabierać Ci dziecko na wakacje. My możemy pomarzyć, żeby któreś z dziadków się zainteresowało.

Paulus witaj w domu Kochana!!!! U nas też nie jest kolorowo, a Natkama 8 lat... Wyobrażam sobie co jest u ciebie. Ale... Bedziedobrze :-)

Asia na skurcze lydek polecam aspargin. Sam magnez nie pomoże, musi być też potas. Łykałam po 6 magnezow za dobę a skurcze lydek mnie męczyły. Po aspargin chyba po 2 dniach po skurczach nie było śladu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
NATIS - super, że nocka lepiej!!

Jak czytam co "rozwiązane" Mamy piszą o rodzeństwie to zaczynam się poważnie obawiać jak to będzie z moim Olivierkiem.....

Dziewczyny a nie musicie mieć zmytych paznpkci do porodu? Ja już od jakiegoś czasu nie maluję i u rąk i u nóg... i nie czuję się z tym najlepiej. Tylko odżywką pomalowałam aby się błyszczały :-(

Na ostatnie wizycie pytałam mojego Gina o paznokcie na stopach bo, u dłoni sama wolę nie mieć koloru ze względów bezpieczeństwa. Właśnie po płytce widać niedotlenienie organizmu. Jeśli chodzi o stopy stwierdził, że lepiej nie ale jak będą pomalowane to nikt mnie nie wygoni ;-)Oczywiście idę dzisiaj "zmyć" lakier hybrydowy ze stóp bo ryzykować nie mam zamiaru a jak już urodzę i się ogarnę to pójdę sobie położyć na nowo :tak:

Hej kobitki!

Ja coś kiepskawo cały czas. ALbo jestem głodna, albo mnie brzuch boli jakbym się objadła, na kibelek też częściej chodzę z II... Tak se myślę, że może to nie sprawa antybiotyku, tylko wirusa mam? :szok: Ale tydzień? No w sumie diety jak na grypie żołądkowo- jelitowej nie stosowałam, to może się przedłuża... Już nie wiem co myśleć....:no: Muli mnie.... A wizyta w czwartek... POMÓŻCIE...:sorry:

Jak dla mnie to normalna końcówka ciąży :yes: mam tak samo od 2 tygodni ;-)

Nocka najlepsza od dobrego tygodnia. Jedna pobudka na Si no i z pół godziny kręcenia między 5:00 a 6:00 i spanko dalej do 7:30. Niestety albo to ta pogoda albo wielkie braki w tej dziedzinie ale nie przytomna jestem :confused2:

Idę po kawę bo się jak zwykle na dmuchawcową nie załapałam ;-)

Paulus szybkiej organizacji życzę
 
Ostatnia edycja:
Cześć Natisku:-) Jak piszesz o swojej Lence, to jakbym o Zosi mojej czytała- też miałam kiepskie nocki i przeboje z karmieniem.

Asia- ja posłuchałam rady bb-ciotek i właśnei aspargin łykam od 2 miesięcy. Wczesniej tez brałam preparat magnez +potas, ale inny. Aspargin okazał się lepszy choc tańszy.

Kończe kawę, a gdzie reszta mamusiek???:sorry:

Sa-raa- załapałas się:tak::-DFajnie, że jesteś.
 
Palin jak sadzisz? Zgodnie z moimi przewidywaniami jestem pierwsza przeterminowana. Moj organizm wola o pomste do nieba. Bola mnie kosci miednicy i krzyza od dziecka, chodze ledwo co, ciekawe jak sie zawloke dzis na terapie z Adasiem. Ja tez nie moglam zasnac bo dziecko tak sie wiercilo do 2 nad ranem ze prawie wylam z bolu nawet zoladka. Dal mi niezle popalic... moje organy sa juz naprawde wykonczonepodobnie jak ja sama. Misisnka mnie raczej tez czeka wywolanie... super:baffled:
 
I ja sie witam. Kawki bym wypila...
Nocka u nas jako tako. Musze maluszka budzic co 2 godz na karmienie bo tak by spal po 5 godz ale ta zotaczka i spadek wagi. Wczoraj mial tylko 2700 czyli 255 gr mniej.
teraz tez spi. Z karmieniemm robi male postepy i szybbciej udaje mu sie zasac. Wczoraj laktacyjna go cwiczyla no bo nie umnie po prostu ssac. Myslalam ze to niemozliwe...no ale nie podam sie zalezy mi na karmieniu

Co do lewatywy to u mnie nawet nie proponowali przy rzaadnym porodzie. Teraz zanim pojechalam do szpitala organizm sie sam przeczscil i bylo ok. Jezeli to dla ktorejs z Was dyskomfort to mozna samemu w domu sobie zrobic ale dla lekarzy to ze pojdzie II to normalne.

Ok mlodziaczek spi 2,5 czas na pobudke i cyca

Przepraszam ze tylko o sobie. Z tel pisze. Na dlugie posty pozwole sobie w domku na laptopiku :-)

Paulus fajnie masz ze juz w domku. Ja marze by wyjsc...
 
Hej.
Napisałam i mi wcięło... :wściekła/y:

Więc w skrócie: też miałam dziś skurcz łydki- boli do teraz.
W nocy obudziłam się dosłownie zlana potem. Koszula mokra, nogi, ręce- wszystko mokre. Nie wiem co to było...

Dziś mam wizytę u diabetologa i ploteczki u psiapsióły. :-)

Kari: kciuki, żeby maleństwo się namyśliło.
Robaczek: za ssanie
Natis: za nocki dobre
Więcej nie pamiętam... :zawstydzona/y:
 
Robaczku- trzyamam kciuki za Wasze szybkie wyjście do domku. Mały na pewno nauczy sie ssac ładnie i będzie wszystko ok. Pisałam juz kiesyś, że jak urodziła się moja Zośka, była malutka i słaba, do tego tez miała żołtaczkę i ciągle spała. Przy cycu zaraz zasypiała, waga spadała, podawali jej glukozę w kroplówcei nie chcieli nas puścić. Wtedy wpadłam na pomysł i rozbierałam ją całkowicie do golaska(były upały) i dopiero tak jadła:tak:
 
Witam się kobietki!
Ja standardowo u mamy ;-) Już po śniadanku i kawce. Na dziś żadnych planów... leniwy dzionek się zapowiada :-)


Natis super, że nockę miałyście lepszą. Oby tak dalej :-)
Nika na ból gardła polecam Tymsal lub propolki. Kilka razy go miałam w tej ciąży... :baffled:
Paulus super, że już w domku... też już chciałabym być po...;-)
 
Cześć. Mi znów nastrój opadl jakoś . Pogoda jest do dupy . W domu trzeba siedzieć a poszłabym chętnie na spacer . Wczoraj byłam na ktg ale bez sensu - przez pierwsze 15 min mały spał a potem tak rozrabieł , ze zapis się urywał . Lekarz stwierdził , ze niewiele z tego zapisu wynika ale , ze są ruch wyrażne to jest ok . Noc spokojna bezskurczowa .
Xez - kciuki trzymam cały czas
Robaczku - malutki się rozręci na bank . U mnie zazwyczaj trzeci czwarty dzien po porodzie był decydujący - pokarmu więcej i ssanie lepsze .
Natis - no to stres z ulewającą Lenką . Mam nadzieję , ze się to szybko unormuje . Moja Zosia ulewała - pamiętam , ze długo do odbicia ją nosiłam po karmieniu . A jak Natalka ??? Zazdrosna ????

Jak czytam o Waszym samopoczucie to jakbym o sobie czytała . Też obolała ruszam się w żółwim tempie . Zaczęlam odliczanie - zostało mi 10 dni do terminu !!!
 
reklama
Ale produkujeci od rana, sniadania mi zbraklo :-D
CO do lewatywy - tu nikt nie robi, ale skoro przyjmuja ze skurczami juz co 4-5minut to nie wiem czy nawet czas by byl:tak: Jak cos sie wydostanie trudno...:-D
Lakieru z nog nie bede zmywac, ale na dloniach zostawie tylko odzywke i tyle. Choc kto wie w jakies sytuacji mnie porod zastanie :-)
Palin - tez sie boje wlasnie, ze jak wypije troszke piwka i mnie wezmie to wyczuja i bedzie afera, wiec nie tykam sie. Ale co ja bym oddala wlasnie za zwykle piwko 0%. Ale oni tu chyba nie uznaja takiego wynalazku, bo nigdzie nie ma :confused2:
Kari - jutro wizytujesz tak ?? to moze polozna zrobi Ci od razu ten caly sweep (masaz szyjki) i Cie ruszy

Ostatnio rozmawialismy z tesciowa i oczywiscie glupie pytanie czy juz :cool: Chyba jakbym urodzila dalibysmy znac! i oczywiscie na koniec...Gosia zobaczysz do konca tygodnia bede babcia :crazy:
Dzis obudzialam sie z energia do zycia wiec trzeba ja spozytkowac jakos, jestem po prysznicu, teraz wstawie pranie, zupe i cos ogarne, ale bede zagladac:tak:
 
Do góry