reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Korbuś jak tylko zapanujesz nad nową sytuacją i trochę odsapniesz to wracaj do nas - bo tęsknimy za Tobą
Bisous14.gif


anilek ja dzisiaj makaron z truskawkami zjadłam - wyjatkowo truskawkowe były
szczerzyzebek.gif


DzikaBez oby Twoje plany się spełniły! Wtedy byłabys spokojna!

Palindromea
zazdroszczę tego wyjścia na koncert! Przynajmniej się odstresowałaś!

A ja właśnie skończyłam sprzątać w kuchni - miałam umyć tylko naczynia, a skonczyłam na myciu płytek. To w ramach relaksu
zen.gif
I chyba jeszcze za układanie w naszej sypialnianej szafie się zabiorę - bo na sen mnie nie zbiera, a już wolę czymś ręce zająć niż myśleć.
 
reklama
witajcie. Mało tu zaglądałam, ale na czerwcówkę się zapisywałam z moją Julką (na 11). Chciałam tylko napisać, że mój Skarbek zdecydował twardo i od 16 maja jest już z nami :D
Julia Urodziła się w 36 tygodniu ciąży, mierzyła 52 cm i ważyła 3310 kg; Ap 10 i po 4 dniach w domku :)
Pozdrawiam cieplutko i te rozpakowane, i te które czekają. Powodzenia !
 
malinka gratulacje!

Marys zostały mi jeszcze dwie półki do ułożenia - jeszcze chwilkę i będzie skończone. Włączyłam sobie Perfekcyjną i tak sobie sprzątamy
tralala.gif
Naszykowałam sobie jeszcze pranie na jutro - oby tylko pogoda była.
 
Marys
Bisous04.gif
Przesyłam w takim razie i energię i chęci
szczerzyzebek.gif
Ale czasem i ja też potrzebuję motywacji - a zwłaszcza po ciężkim dniu. Ja akurat lubię zająć czymś ręce - sprzątanie, pranie, cokolwiek z prac domowych - głupio to może zabrzmi
stupidse7.gif
, ale lubię to i mnie to relaksuje
zen.gif
 
Tym razem to ja nie moge spac bo chba sobie wywolalam....
Pomylam wszystkie okna, wypralam dywan i dwie pralki, zrobilam zakupy , bylam z kotem pieszo u weterynarza i jak padlam do lozka o 20 tak zaczely sie skurcze...
Zasnelam o 22:30 i przed polnoca juz mnie zbudzily...Teraz mam co ok 10 min i bola tak ze juz po spaniu. Leze i odliczam minuty pomiedzy nimi. Nie chce mi sie jechac do szpitala jeszcze... Moze ucichna a mi sie uda zasnac??
Poleze jeszcze troche

Z tego wszystkiego nie pamietam co ktorej cgcialam napisac.

Ona! Gratulacje kochana!!!! Mam nadzieje ze dobrze Cie zszyli i rana szybko sie zagoi. Ciesze sie ze masz juz po i zdrowe malenstwo przy sobie
 
reklama
Marys a Ty czemu nie spisz? Dzieki za kciuki:-*

Chyba sie zaczeli. Skurcze coraz czestrze i silniejsze az lzy mi wyciskaja. A do tego organizm zaczal sie przeczyszczac.... Chyba niebawem bede sie zbierac
 
Do góry