reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Marys ja nie mam chyba ręki do storczyków - kiedys miałam ich o wiele więcej, puszczały pędy, ale nie chciały juz tak bujnie i pieknie kwitnąć - moja znajoma ma kilka, w ogóle nie zwraca na nie uwagi, podlewa jak jej sie przypomni, ale kwitną przepieknie.

Paulunia super, że już jesteście w domku! Jesteś niesamowita - masz chwilę i zamiast położyć się i odpocząć, to jesteś z nami na forum
przytulanko.gif


anula nie dołuj się - ja tam jestem dobrej myśli i uważam, że akcja rozkręci się lada chwila! Takie samo przeczucie mam co do Palindromei.

gosiak
ja zaraz idę zrobić sobie coś super na kolację, może omlet
mysli_2.gif
 
reklama
Mikoto - kochana jesteś. Mam nadzieję, że Twoje przeczucia się sprawdzą. Co i rusz dzieje się coś "przepowiadającego", ale ja już nie chcę przepowiadaczy - chcę żeby się zaczęło.

Uff, do Aro naprawdę dotarło, że poród to nie wojsko, a Mikołaj i ja to nie jego podwładni, żeby wypełniać niezwłocznie jego rozkazy. Nadal mamy nadzieję, ale już bez takiego parcia.

Anula - &&&& za rozwarcie. Ja nawet nie wiem, czy tam coś drgnęło (bo ten przychlast nawet nie raczył mnie przyjąć :wściekła/y:). Będzie co ma być (sama staram sobie to powtarzać, ale kiepsko do mnie z dotarciem).
 
Palin Mikoto Gosiak dziekuje wam kochane;-)
Palin a wiesz Julia zachwycona, ze jestem już z małym w domku ale jednak daje takie popisy, że głowa mała mimo, że mały dużo śpi a cały czas się nią zajmujemy. Mam nadzieję, że to takie przejściowe, emocje itp i jutro będzie juz lepiej:tak:

Mikoto kochana fakt jestem zmęczona bo mały w nocy mało spał ale ogólnie czuję się bardzo dobrze. Stęskniłam się za wami :tak:

Gosia jaka tam bohaterka choć moja rodzinka też na mnie tak mówi. Urodzić trzeba było i najważniejsze, że wszystko tak dobrze się skończyło:)

Co do imienia to zostaje Antoś !!! :)
 
Paulunia - fajnie , ze już w domku jesteście . No i witamy Antosia :-D. Jesteś wielka !!!! Dzielna mama .
Ja popijam liście malinek z nadzieją , ze będą wsparciem . Jaś coś dzis spokojny . Czasami tylko leniwie przesunie coś tam w brzuszku . Może zmęczony po tych nocnych skurczach ...
Palin - a Mikołaj dalej taki aktywny ??? W nocy jak miałam skurcze to Jaś też rozrabial mocno .
 
Paulunia witamy w domku!!

Ciekawe co tam u agacia84:confused:

Jeśli jeszcze któraś Mama wyraża chęć podania kontaktu do siebie to ja czekam na priv:tak:
 
Anula - widzę że jesteśmy tej samej sytuacji ja juz sobie odpuściłam chodzenie do szpitala jak mnie taki silniejszy skurcz złapie i wysłuchiwanie że nic nie drgnęło od ostatniej wizyty mam też przez lekarzy doła nawet raz dali mi nadzieje i wysłali mnie na oxy na kroplówkę skurcze silne był że myślałam że nie wytrzymam a tu nic jak dziecko się uparło tak nie chce wyjść ehh
 
hej kobietki
melduje sie ze juz jestesmy w domku
probuje ogarnac sytulacje bo starszy dostał zapalenia krtani
mały cudny zje i spi
dziekuje am za gratulacje i sarze za przekazanie wiadomosci

jak znajde chwilke to sei odezwe na dłuzje i wstaiwe zdjecie małego

miłego wieczorka
 
Paulunia- super, że już w domku jesteście. A porodem domowym zrobiłaś furrorę:-D Dobrze, że wszystko się dobrze skonczyło:tak: Antoś to cudne imię:tak::tak:

Anula- nie dołuj się kochana. W koncu przyjdzie odpowiednia pora:tak:wierze, że już niedługo. Wykorzystałaś męża? Może wykorzystaj jeszcze raz:-)

Ja się dzisiaj kiepsko czuje. Pewnie przez pogode bo u nas cały dzień burzowo. Normalnie przyrzekam, że ledwo na nogach stoję:baffled:
 
Dmuchawcu i u nas też taki męczący dzień - jak wezmę się za coś, to robię, ale jak siądę - to nie chce mi się nawet palcem u nogi ruszyć. Jeszcze przez to, że wczoraj święto było, to cały czas mam wrażenie że dzisiaj poniedziałek, albo sobota
stupidse7.gif
bo zazwyczaj po takim leniwym dniu zbiera się trochę pracy w domu: a to pranie, a to odkurzanie. Nawet kawka mi nie pomogła, bo dlaej taka senna jestem.

aguśka trzymamy za słowo -jak tylko dojdziesz do siebie, zorganizujesz sobie wszystko i znajdziesz chwilę wolnego czasu, to prosimy zdjęcie!

Natis, Korba - co u Was?
 
reklama
Mikotku- ja to dziś już załamana jestem:-( Normalnie prasowaniem się zmęczyłam-porażka:-( Trochę się pokręcę po dommu i już zasapana:-( Kończę sprzątać jeden pokój i dokończyć ie mogę, a gdzie reszta? Nikt tego niestety za mnie nie zrobi. A jeśli będzie nie zrobione, to będzie mnie wkurzało.
 
Do góry